Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövöl barátom segittek!Rám számithatsz!
Nem hagylak egyedül ezekkel a,ezekkel......
Kedves Drága hegyomlás barátom! szerintem összekeverted a topikokat! De sebaj! Attól függetlenül azt aláírom, hogy a Honda meg pl. a yamaha összeszerelési és egyéb esztétikai minősége szebb mint a suzukié! úúú ( áááá ...de fájt... )
De lehet hogy nyáron lesz egy Honda is a szűk családba!
Semmi gond nehogy már komolyan vegyél, akkor is a Busa!
Jólvanna. Bocsi.
De lehet én értettem félre és rosszul gondoltam!
Bocsánat!
Ne morcoskodj
Ahol irtad hogy "álmomban" !
Maistear hol lehet olvasni arrol hogy szerelik a Busát?
Csöle!

Az 1 XX-et az egész élete során nem kell anyit szerelni mint a Busát 1 évben! Persze tudom Te nem szereled mert nem jársz vele sehova. Olvass vissza a Haya topikban hogy menyit szereltek és olvass vissza itt! Én nem azért irom hogy fikázzam a Busát, hanem amiket hallok róla tőletek, meg amit látok.
Az XX -et akkor kell jobban szerelni ha megvan tuningolva. azt is csak azért mert a kuplung szétmegy ha gyorsulsz vele.
Fogatlan oroszlánok!
Csöle!
Itt ovatosan!Itt harapunk ám!
Hi! szerelni? Te bevagy rúgva Maistear már megint...
Bocsi!
Elöbb járt a szám,mint az eszem!Utánna már láttam hibámat,de rösteltem bocsánatot kérni,a bele vau-vauba.
Meg igy legalább velemis irogattál!
téged? mé? ...inkább Spog-ot, ha nem lesz észnél...
Képes lennél rá?Mármint arra hogy engem inzultállj!
...de az biztos
Ez vagy nagyon jó lesz neki vagy nagyon rossz!
Igy van! bizzunk a Hondában! Spog! az egy dolog hogy cikis lenne de hogy mindig szerelni kéne még az ujjakat is az is biztos! Akkor inkább 1 uj XX abba csak benya kell meg nagyritkán olaj csere+ légszűrő!
Azt a 190 Le amit a suzuki tud ugyse használja ki senki még a 140-et se használná ki nagyon senki szerintem. Én legalábbis biztos!
ez igaz, de attól még szívnám a véred... csak úgy felebaráti szeretetből...
Jaj, dehogy!
Te annyira szeretöl, hogy még azon is imádnál!
nem kicsit... asszem halálba szekálnának... ...velem az élen