Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy lessz!
Tényleg nagyon szívesen, csak szóljatok hogy ebből a topicból vagytok!
BÚÉK ! ! !

Szia kengyelfuto! Kőszi a lehetöséget Az árak a főldőn járnak
Köszönöm szépen a felajánlott segítséget!
Ha aktuális, élnék is vele!Addig is mindenkinek boldog, balesetmentes új esztendőt kívánok!
Remélem jövőre sokan jöttök mifelénk, (www.bembomotor.hu) hogy egy kicsit én is viszonozhassak a baráti hangulatból!
Ha valaki benéz, vagy betelefonál hozzánk, mindenképpen említse meg hogy ebből a topicból van!Igyekszem majd valami kicsiny de mégis jelzésértékű kedvezményt kihozni az árakból!
Mégegyszer köszönöm a felajánlott segítséget!
Sajna nemismerrjük!De több info kéne!Melyik kereskedés(sokkban igen jo a kapcsolat a szerelökkel),és elárulnak egy-két titkot,stb!Ha gondolod szivesen elmegyünk páran(XX-esek),és segittünk!Ismerjük a "hibáit"is.Bár ebböl nemsok van!Ha tényleg ennyi a kilcsi benne,akkor vedd meg nyugodtan!Bár az már mutat valamit,hogy egy conti-road attac van rajta.A gyár gumával elmegy,10-12 ezret.A contival minimum 10.000-km-et!Tehát a gumi állapota sokat elárulhat a benne lévö kilométerröl!A lánc 35.000-ret elmegy(ha gyári).Ezis sokat mutat(mennyire van megnyulva 20-22 ezerig a zöldbe kell hogy legyen!) a kilométerröl.És ezek nagyon erös használlatra értendök!Én pályázok,turázok(kétszemély+dobozok).Aztán ottvan a fék,illetve kupplung folyadék szine(mennyire fekete).Ennek a szériának tipushibája a vezérmüláncfeszittö.Az hogy mennyire hangos ,sokat elárul a kilométerröl!Ha már cserélték nincs hangja(mert modositott rajta a honda)!Viszont 12-15.000-nél kezd el megszolalni,ugy 4.000-fordulatnál.Aztán ahogy kopik egre hangosabb,és egyre nagyobb fordulatsuámtartományt ölel át!
És még sorolhatnám a jeleket,amiböl kilehet szürni,valos-e a kilométer.Vagy legalábbis sejteni lehet!
De mondom,ha nemvagy biztos,szoolj,segittünk!Nehogy aztán késöbb bánkodj!
Sziasztok srácok!Elnézést hogy így ismeretlenül, de ismeri valaki ezt az XX rendszámot: UDA-058 ?

Lehet hogy megvásárolnám, csak nekem nem stimmel hogy egy ilyen jó gép ami 2002.12.havi,hogyan lehet hogy csak 15000km-t futott?
Szóval örülnék neki ha valaki tudna valamit mesélni a gépről, esetleg egykori gazdijával tudnék váltani pár szót!
A gép most kereskedésben áll, de....háát nagyon szép, csak nem szeretnék lukra futni egy visszatekert óra miatt!
Jobb később mint soha, de a nagy karácsonyi ide oda rohanásban nem jutottam gép elé.Így utólag és a második ünnepre is kellemes, békés, boldog karácsonyt kívánok minden motoros társamnak.
Üdv.:Ádám
Nekedis barátom!
Boldog Karácsonyt minden motorosnak!
Sziasztok,

XX papiros vazat keresek.
Udv,mindenkinek
Oksa
Köszi az infókat majd jövőhét szerdán találkozhatunk majd faterom hív
DR!
Egyébként minden szerdán megyek békéscsabára(holnap is).Ezt csak azért irom,mert megnéztem az adatlapod,és látom ott laksz!

Telszámom 06-30-9446636
Szia Dr!

Ennyi pénzért,csak idösebbet tud venni!Sajnos,vagy nem sajnos,de siker szériárol beszélünk.Azt nem állittom hogy nincs hibája,mert nem lenne igaz,de hibátlan vasat(ami minden szempontbol jo),még nem gyártottak.
Hibái:-vezérmülánc feszittö(régi) nem jo(Ha kicseréled már az ujjat "erösitettet" kapod avval nem lessz
hiba).
-alacsony sebességnél(80-100km alatt) melegszik,(alulvan hütve)felmegy a höfok 120-125 fokig!De
nem kell aggodni ez telljesen normális!
-nem árt ha legalább 170-cm magas pilota vezeti,mert hosszu a tank,és kisebb emberek alapbol ha
salnak rajta.(ezért szeretjük mi "magas 185-cm felettiek az XX-et)
Elönyei:Hu az nagyon sok van,ugyhogy nem magyarázok csak sorolok!Hosszu szerviz intervallum(olajcsere 12.000km,gyetya csere 50.000km,ha iridium gyertyát használsz,stb),hosszu életartam(már szedtek szét XX-et 217.000-km után,ésaz alkatrészek 70%,még kopási határon belül volt!Hihetetlenül jo fékek,amik hihetetlenül jol adagolhatoak.Nagyon erös,strapabiro blokk.Nagyon jo fogyasztás,bár erröl nem szivesen nyilatkozok,mert sok mulik a vezetön.De nekem már sikerült turán 140-170-km közötti utazonál 4.8-literes fogyasztást kicsalnom belöle.Ezálltal jo a hatotávolsága(tank 24 literes),ezen a turán majd 500-km-et mentem egy tankal.Én szinte mindig kétszemélyel turázok,és nagyon kényelmes,nem veszi észre a sulyt,dobozokat,utast,semmit.Csak teszi a dolgát,nem akárhogy.
És irom ezeket a sorokat 20-évi motorostapasztalattal,és Yamaha pártiként!Amugy már az összes modern japán rizskályha márkát birtokoltam,de a Honda voszi a pálmát(föleg az xx).Nagyon sokoldalu,megbizhato vas.Én véletlenül vettem,az volt a lényeg királykék legyen!Ezt megláttam a boltba,oszt megvettem.
Ja még valami,ha lehet 2002-utánit vegyetek,mert ott volt nagyobb modell válltás.Injektor, digitmüszerfal,olajhüttö vizhüttö elé került,stb.Bár ennyi pénzért,nem fogtok kapni 2002-utánit.Vagyha mégis,ott sántit valami!
De mint mindenkinek,neked is felajánlom,válaszátok ki,és elmegyünk megvallatni!
Több szem,többet lát!Ráadásul.lehet hogy ismerjük a vasat,és életutját!
www.kep.tar.hu/milkamu itt megnézheted mit tud egy XX
Remélem elég részletes voltam,ha valami nem világos irj.
Üdv Milka
sztem gyönyörű már ha számít valamit tudnátok nekem segíteni ? arról lenne szó hogy faterom is XXeket keres 1milla - 1.3milla a max ennyiért kb milyenre lehet számítani? nézegetéskor mire kell jobban odafigyelni gyári hibák vagy valami..
Az hogy "mindenki más" mit szol,azzal ne törödj!A lényeg, hogy neked tetszen!Énnekem a királykék jön be,de bizton állithatom,valakinek az nem tetszik!Ughyhogy tojd le a többiek véleményét!Meg legalább lesz kin ércelödni egy ideig!
Nem vagyok valami számtekzseni. De ha lemented, úgy fel tod nagyítani. Bár nem lesz valami éles.
Csak a színe a kérdés. Nekem bejön, de mindenki más hülyének néz! Hupsz. És ez nem az első eset!
Oksa!
De igy nemtudom,mit kéne nézni!
Szia Dtomi!

Te kapolok lista lessz!És vigyázz mit te mondasz pici száddal,mert ez egy XX-es forum!Igenis tessék illedelmesen,szépen beszélni a masinárol!
Sajna csak ezt találtam!
Ne tudd meg, mennyi időmbe került még ez is!
Zolás Te már megint halálra dolgozod magad?!
Amúgy nem az a baj azzal a képpel, hogy kicsi hanem, hogy egy dög nehéz xx van rajta!
Nem látni jol!De ha feltennél egy nagyobb képet,akkor lehetne véleményezni!
A hátsó majrévasam már nekem is eltünt! A helye meg becsinálódott!
Sziasztok Skacok.
Közt, meg véleményt, meg kutatok! És mivel, hogy adok a véleményetekre, hát megkérdezem.
Nektek, hogy tetszik ez a vas? Tom, Milka, hogy nem kék........de mégis!
Ááááááááááááá itt okos emberek vannak!