Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma gurultam egy picit a vassal!Jovolt megint rajta ülni!
a fék egy kicsit beljebb fog,de majd menézem.
Látom már ismersz!
Aludtam,és utánna egy barátom jött át!Illetve barátunk XXAti volt itt!
Már nemvolt két hete,és hiányzott,a személye!
Az a helyzet hogy elég volt a michelin babás beöltözésből, megvárom a 15 fokot, azért holnap elszaladok tankolni!
Szia Milka!
Hazaértél? vagy már otthon voltál csak aludtál?
Utánna nézünk!
Sajna becsere nem jöhet szoba,mert tetves Hondáéknál,más márkáju motort nem cserélnek be!Volt már probálkozás,de még veszett rossz áron se cseréltek be ,csak Hondát,Hondára!
De van, de gondolom nálatok sincs több 5 foknál... igy gondoltam beéred enyivel is.
De ha nem akkor a bemelegítés után pattanj rá menj 1 kört majd állj vissza a garázsba!
A többi ugyanaz!
Neis törödj vele4Mi szeretünk!
Köszi olyan kúra nics amikor menni is lehet vele?
Ha ez a szándékod megoldjuk!
Helyes!
Tehát a következőt kell ez esetben csinálnod:
1 öltözz fel hogy meg ne fázz!
2 menj ki a garázsba (kulcsot nem bent hagyni)
3 inditsd be
4 1 kicsit hagyd hogy bemelegedjen, (közben simogasd ahol jól esik esetleg ülj rá)
5 adj a fordulatnak de csak modjával
6 miután kiélvezted a pillanatot hogy hallottad a hangját állítsd le (esetleg takard le valamivel meg ne fázzon)
7 zárd be a garázst
8 kérj elnézést a szomszédoktól hogy nem hagyod őket tv-zni aludni vagy egyéb...
9 folytasd az esti dolgaidat

A kurát naponta többször is elvégezheted szükség szerint!
Csak motor elvonási van!
Hát izé... ha motorozási elvonási tüneted van akkor menj ki és simogad meg a Busát!
Ha másfajta akkor... sorry de nem tudok segíteni
Nekem meg Banditom...
Szaal, ha tudtok segíteni , mekköszönöm ..!
(Sör?)
Nekem van feleségem
Akkor menj ki és simogasd meg!
Tudod hogy csak hülyülünk, elvonási tünet
most felhúztad az orrod? tudod, hogy nincs miért... De ha ti szívhatjátok a vérem "nálatok", holott én sose bántottam a Busát, akkor "hazai pályán" én is visszaadhatom a jussotokat...
Tuti
ez egyébként biztos?
én
Zseby!
Ott az 5 pont!
Mé, te miért nem vettél?


(bocsesz, tudod, hogy nem vagyok Busa-ellenes, de nem jó helyen pöckölöd a jónépet... )
Német fordításban tudok segíteni, ha szükséges, de itthon többek között ők is forgalmazzák a Louis termékeit, illetve ha valami kell, megrendelik. Szerintem beszélj velük...