Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, hogy Busád volt és hogy most XX-ed van! Beszéltük is ezt már a busás topic-ban...és pont erre céloztam egy picit élcelődve, hogy odapöcizzek az elkószált báránynak...
Kedves ismeretlen ismerős!
Nem vagyok túl fáradt,de nem értem a kérdést.Ha a hayabusára gondolsz:Nem,mert amikor regisztráltam,még busám volt Ha a fix-x re,sem,mert most meg az van.(XX)
Szóval!Mi a kérdés?
ÜDV fix-x
Lacikám! Nem fellengzős egy picit ez a nick név jelenlegi motoros állapotodat alapul véve?

Egyébként üdv csajok!
Jó estét az uraknak!
Szeretnék az XX-re vész villogót.(nem azért,mert valaha is elromlana )
Van-e valakinek,illetve ötlet,hogy hol,kinél lehetne csináltatni.
Kaptam egy árajánlatot:45 egységnyi pénz lenne .Na ennyiért inkább nem kell!
Várom okos hozzá szólásaitokat!
köszi fix-x
No mi ez a kuss?
Pontosabban!
Zseby netetézd a bajt!Ha már idézel,idézz pontosan!Egyébként szerzöje Maistear!Ez olyan nála,mint nálam a kapoloklista.
Bocsánat,hogy nem voltam tegnap(talán örültök),de 4-egész orát voltam itthon.
Zseby ne tetézd
Néddmá, Milka, kit evett ide a rosszseb! Five, nem érzed magad feszélyezve?
Nem a szart nem!Egész Pécsig ringott a MAN fülke mint egy hajohinta.Amennyir e örülök Pesten a légrugos fülkének,annyira utálltam tegnap a szélben!
Magát nem fújta el a szél?
Pesten YAMAHAWORD-nél a legolcsobb!Idei árat nemtudok,felkell hivni öket!
A gumi 190/50/17 34000 ft volt a szerelés pár száz forint talán 1500.
És mennyibe fájt a gumma és a szerelés?
Én Szegeden vettem a Conti-kat Marsó Kft az Izabella híd után baloldalt a Suzuki-motorvilág mellett!
A Móra utca elején van egy gumiszervíz, ott szerelték fel!
Szasztok Emberek!

Mivel indulóban a szezon (hétvégenként azért mocira lehet pattanni 1-2 órára! ) egy olyan kérdésem volna felétek hogyaszongya: mivel itt istenítve lett a Conti road attack és én bízok bennetek, érdekelne, hogy tudtok-e valami ákcijót vagy olyan helyet ahol fel is pattintják a motyót a gépre! Mivel bukó vételben vagyok ezért ígyis-úgyis fel kell mennem Pestre valamikor. Össze szeretném hozni a kettőt! Lehetőség szerint Pest - Szeged - HMVHely vonalon gondolkozzatok! Előre is tenkjúforevör!
Itt száraz az út, 3 réteg dunyha és már húzhatjuk is neki!
Ezt nem mondod!
Budafoki gyerek vagyok!Ott éltem 22-évig!Csak én nem rozsavölgyben,hanem Háros ut!De ebben a kerületben táviratoztam a 80-as években két évig!Kicsi a világ!
budafok..,rózsavölgy, ahol mén a patak..
Semmi akadálya!
Mivel teis Pesten laksz,szerintem bármikor összehozhatjuk!Jut eszembe,melyik kerületben olálkodsz?
...megnézném 1x közelebbről !
Ez az 1etlen ameyik normális, sztem.
Nekemis ilyen van!
Ha joltudom,ez a gyárija.
...Walaki megtudná mondani h ez miyen márkáyu doboztartó ?
Ma még van..:))
A holnap egy másik világ...
meglássuk mi lessz béjle.
Aszt most van hajad, vagy nincs?