Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

XxAti


Nagyon szivesen máskor is,másban is!
meg ne ird vazze már rájöttem
bocsika lehet hogy én vagyok a hülye de mi az a 485-ös levél? de azért köszi
Szevasztok.

A 485. levélben hagytam egy üzenetet XXMAN-nek telefon számmal ezel a tel számmal SATI72 is
probálkozhat.Remélem tudtam segiteni.
Szia Milka üdv mindenkinek.

Ki töltöttem a személyí lapomat is . csőváz
Sziasztok! Sürgősen kellene fejidom és elsőlámpa XX-hez! Ha tud valaki segítsen! Előre is köszönet
jó estét mindenkinek! még mindig keresek xx jobb első lábtartókonzolt,de nem találok sehol és rohamosan közeleg a hétvége segitség!
Köszi TVt,csak a billentyűzet kezelése egy kicsit még lassúcska
Milka Úr Köszönet a segítségért
Köszike!



Igen sikerült,de a személyes adataim nem jelennek meg!Segitség!
regisztrálnod sikerült, és a regisztrálás is egész jól megy
Sziasztok!+


Most regisztrálltam ,é probállkozom a regisztrálással.
OK!
Széles utat és kevés kalapost.(akik nem néznek a tükörbe)
Alig várom már!
Szia Winchi


Egyet?Rengeteget!
Szia Voice



Ez a mátra dolog lehet érdekellene.De bövebbet majd szombati talinál.A gond a Hétfövel,hogy egy meghivásnak kéne elegettenni.De majd meglátjuk.
Engem egy ezüst XX érdekelne kintröl olcson papirok nélkül. 2000-es év járattól felfele.
Komplet.Ha van valakinek kint ismerőse ez űgyben....
telszámom;06/20-336-1906
Az se baj ha a motorja tré.
Szevasztok!
Most már téleg meg öl az irigység de azért jó beneteket olvasni.Ha felépülök akkor megyünk 1karkát.
XXMEN-nek, itt a sportmotor használt motoroknál árulnak egy XX-et papir nélkül.Én beszéltem a gazdával már csak a váz+idom van meg.Hát hogy ha tud segiteni! Itt a tel számja ha érd probát megér.
06-20/974-5559 név nincs.Egyébként 50e.ft kér az egészért ja kék a bontott XX.
csőváz
óóóóó

Ha ingyenes akkor teljesen tele lesz motorosokkal nem?

Mi úgy tervezzük, hogy szombaton jöttök Kaposvár-Pécsre, másnap mennénk Pestre napközben nagynénilátogatásra, délutánra hozzátok :)

Elméletileg pesten alszunk valahol, másnap elmennénk Egerig kicsit Mátrázni, még sohasem voltam ott.
Hétfő este Egerben alszunk, elsején szintén Mátra vagy Hungaroring ha megoldható :)

Ha bárkinek van szabadideje, kedve, örülnék ha velünk tartana!
Szia!

Nem volt egyik bontósnál sem, vagy nem ment át az sms rendesen?
István


Annak nagyon örülnék,mert legalább személyesen is találkozhatnánk.
A ring ugy néz ki,hogy egyszerre 50 fö(motoros) lehet a pályán.Külömbözö tudásszintek szerint lehet felmenni(kezdö,halado,és profi).Mindenki maga választ.Egy ilyen"menet" 20 perc.És utánna jön a következö,ök is 20 perc,és megint egy 20perces.Aztán jössz te is megint.Reggel 8.00-18.00 ig lehet körözni,közben meg nagyon sok program.Tehát minden orában 20-percet tudsz menni(szerintem épp elég).De mi ugyszoktuk csinállni,hogy egy 20percesre regisztrálunk mindannyian(ismerösök),és akkor vigyázunk,figyelünk egymásra!
Milka

Hát a pécsi túrát most szombaton nem tudom betenni, sajálom.
De az elsejei program értelmezésem szerint bejöhet a kis itthoni csapatnak is.
Csak az érdekelne hogy miként és milyen módszerrel lehet a hunringen kanyarogni?
Remélem nem mindenki egyszerre megy vagy talán tévedek?
István



Voltunk már,de annak már lassan 10-éve.98-ban voltunk.Május elseje sajnos már foglallt,a H-ringen lessz nyilt nap,motorozással,meg gyerek programokkal,meg rendör motoros bemutatoval,meg mindennel.És képzeld INGYENES.Ezt is megéltük kicsi hazánkba.Viszont mi itt látnánk szivesen titeket.
Auswitz jo(mármint a tura).Az érdekellne minket is,föleg ha idöpontilag össze tudjuk egyeztetni,Már jártunk arra,nagyon szép az utvonal,ha Zakopáne felé megy az ember.
De Pécsröl nem nyilatkoztál.
biztam benned
XXman


Erre is van megoldás.Menyát elöre küldjük,és amig vele bibelödnek,illetve azzal hogy elkapják,addig mig jol kimotorozzuk magunkat!

Majd Mr.-né lejjebb tolgya a popsiját....TAKARÁS mottóval......
Jó pihit nektek!
szerencsére a fényezésnek nem lett baja különben a helyszinen szurtam volna le magam a kuplung karral.