Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

winchi
szevasztok 2kerekesek.Már honapok ota olvasom ezt a forumot és sok érdekesdologot vettemle. Na szóval
Én is XX-es vagyok tavaly vettem K3 ezüst a 2.szerelmem az 1 a nejem.Elöte is volt egy pár
Szia!

Itt jártam, kicsit pang a fórum, úgyhogy válaszolok én is :)

Nekem is 12000km ír a szervízkönyv, az amerikai szerelési útmutató 8-10 körül írja, szervízek meg 6000.

Szerintem olajcsere ciklust a jobb kezed határozza meg, mennyit szabályoztatod, gumitégetsz, vagy nyugdíjas postásként ritkán megy 2000 fölé :)

Évente mindenképpen érdemes lecserélni, hiába mentél csak keveset.

Véleményem szerint használj egy belevaló, de olcsóbb olajat, és cseréld sűrűbben.

Külföldi xx fórumokon olvasgattam, hogy nem szereti a full szintetikus olajokat, ?csörög? tőle.

Mivel én ritkán pörgetem 6000 fölé a gépet, eddig csak a Honda GN-4 olajat használtam, ezt alkatrészként tudod rendelni, sima ásványi, vagy félszintetikus nemtom.

6000-7000 forint a 4gallon, és ezt kötelező szervíznél cserélték (6000km). Mondjuk piszkáltak is rendesen, hogy nem az ő hordós olajukat vettem, amin gondolom van 1000-1500 forint literenkénti hasznuk :)

Szerintem fontos, hogy ne ugrálj az olajak között, hisz mikor leengeded marad még majdnem fél liter a régiből a blokkban.

Jösz pécsre?
Üdv Milka!
Te hány km-enként cseréled az olajat az XX edbe?Mert ugye ha jól tudom a könyve 12 000 km enként írja elő a cserét de mondjuk a hornetemnek is annyit írt de mondták h inkább 6000 km enként jobb cserélni?Szerinted elbír egy olaj 12 000et?vagy inkább jobb 6000 nék kidobni?
üdv.
Köszike


Igen holnap hivom öket,reggel.Ring király volt,mindenkinek ajánlani tudom.De majd a Pécsi turán csevegünk rola.
Szia Milka!

Gondolom, hogy megnézted már a neten de ha mégsem : http://www.motorparts.hu/index...
Ezek ugyláttam rendelhetők, de szerintem eredetiek. Nem találtam meg a pontos tipusát az XX könyvében, igy nem tudtam megnézni hogy van e náluk...

Voltál az Euro-Ringen?
Segitség!

Utángyártott NISSIN fékbetétet keresek.1100XX-be.
Sziasztok!

Hogy telt hétvégétek?

Mi rengeteget mentünk, szombaton Balaton keringő, vasárnap meg Mecsek.

Szoktatok pályára járni? Olyan szívesen kipróbálnám, mit tud a motor :)
Szia Adahm


Elvan intézve! Természuetesen nyitott a dolog,külömben nem lenne fent a forumon.
Üdv Milka!
Csak az ügyben írok, hogy szeretném azt megkérdezni, hogy be lehet e jelentkezni még a pécsi túrára?Mert olvastam róla aztán a barátnőmmel meg a vassal beneveznénk mi is persze ha még lehet.Néztem a busa topicban az időpontot már meg mindenfélét nekem ez mind jó lenne ha lehet akkor mennénk.És még egy kérdés:Ha úgy van hogy megyünk de közbejön valami elég ha mondjuk 3 -4 nappal előtte megírom itt a forumba h mégsemn jó?Nem hiszem hogy lesz ilyen de ha netán mgis közbejönne vami.Meg így, hogy jókat beszelgetunk itt a forumba már énis szeretném megismerni az xxes cimborákat mert nagyon jófejnek tűnik így ismeretlenben is mindenki meg h már megvan a vas jó lenne látni a többit is
Motoros üdvözlettel:Ádám
Sziasztok!
Ha tud valaki OLCSÓN doboztartó konzolt,dobozt,esetleg állat kidörgöket,kérem NEKEM szoljon!
köszi
Na szép jo napot


A gyorsulásrol annyit,hogy énis eresztettem össze más vassal.Az egyik R-1 volt(az uj),és ha nemis állva,de ott hagyott.A loerö meg nem egyezik.mert az XX150LE,az R-1 170LE.Persze gyári adatrol beszélek.
A gumirol annyit,nálam a pálmát a D-208 viszi el.De anyagi megfontolásbol(mivel 5.200km-re megette),igy Continentál Road-Attac-ot választom.Talán nem tapad annyira(bár simán karcol a lábtarto utcán is),de elmegy vele 15.000-et.Ja és a garnitura "csak"58.000FT.
Sziasztok!

A vezlánc csere felesleges a szervíz sem irja elő.Kérdésem ki milyen gumira esküszik az x-en.Nekem most pirelli Strada van és most vettem akcióban Pirelli Dragon Evot.Valaki tud róla vmit?

A gyorsulással kapcsoltban annyit, hogy már aláztam le R1-t.Hiába a lóerő különbség azért sokat számit a nyomaték is,tény a túlsúly de azért nem kell szégyenkezni.A kis 6kilósokat nyomatékból eszi a gép.
huhh, akkor ne ott vedd, én most voltam kötelezőn, 6000 forint volt a 4 literes GN-4.

Kaptam is érte, hogy ne azt vegyem hanem a kereskedő hordós Motulját, gondolom azon van 40-50% haszna, GN4-en meg 5-10%.

Vagy nem olyan jó?
Szia!

Úgy tudom, hogy 48.000-nél kell cserélni.
Szerintem meg kellene kérdezni egy márkakereskedőtöl.
Hondák híresek a láncfeszítő, vezérlánc hibákról, szoktak csörögni. Időben kell cserélni.
Szia!

Sajnos én még nem indultam.

De múlt évben XX és R1 között volt a nagy csata Taszáron, és hiába ilyen nehéz, szinte fej-fej mellett mentek, néha egyik néha másik győzött! Kaposújlakin a zx12 elverte.

Bridgestone BT002 a legjobb! Már teljesen lecsiszoltam a lábtartón a koptatót!
Szia Sanyi



Ha nincs benne 200.000 azaz kétszázezer,akkor ritkán kell cserélni!
Igen arról lenne szó, mert llehet egyszerre kéne cseréljem nem?, vagy van vami tapasztalat?
mennyit bír ki stb?
Szia Sanyi

Vezérmü láncot?
Szia Voice

Hát szerintem az XX gyorsuláson labdába se rug.Sajnos nehéz,legalábbis ahoz a masinákhoz képest,amik ugyan ennyi loerövel vannak ellátva(pl R-1).De a probállkozásod becsülendö,és követendö.Én csak szurkolni tudok.Ja és kérem az eredményt a végén,esetleg képet!
Üdv!
Vázszám:jh2sc35d7wm100733, ha megoldható nézdd meg kérlek a láncot is. Előre is köszi.
Sziasztok!

Még mindig 10,6 negyedmérföldön :)

http://www.estevan.hu/index.ph...

Május elsején lesz gyorsulási verseny Taszáron, kíváló reptéri pályán, már nekem is kéne indulni ha már ilyen erőgépem van :)
Szia Sanyi

A léncfeszittö,a Honda Sallerbecnél van.Nekem tavaly 17.000ft ért hozták.Most nem tudom mennyi.De ha gondolod utánna járok,csak dobj egy váz számot!
Üdv mindenkinek!
Milka elsősorban hozzád lenne egy kérdésem, mert ha jól emléxem tudsz jó árban vez. lánc feszítőt. Ha áll még a dolog légyszi áruld el mennyi és h tudok hozzájutni? Cserébe szerzek fincsi gyári olajat (Honda motors Co. Gn4) amivel kijönnek a gyárból ill amit a márka szervizek használnak 10e körül, szintén Honda lánc-spray 380grammos 3500 pénz. Ha érdekel bárkit írjatok, v hívjatok!
Na a pécsi tura révbe ért!


Akit érdekel jelentkezzen.További info a Hajabusa topicban.Azért hogy ne kelljen kétszer leirnom,és egy helyen lehessen látni a résztvevök számát.
Szia Gábor


Vettem,és nyugtáztam.
Ha minden jol megy,jövö héten fent lessz a részletes utiterv(cm-er pontosan).