Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia gábor

Esetleg dobhatnál elérhetöséget.Köszi.
Szia voice


Idáig furtam-faragtam.Kicsit másképp csinálltam mint a képen,de jo lett.Le is védettem,mint"hogy hozzuk helyre a gyár hibáját házilag" cimmel.Én egy 14cm-es alu lapra szegecseltem egy 6cm-hosszu gumi lapot.Majd ezt felcsavaroztam,az akkumulátor aljához.Hibátlan,ha nem is a legszebb.Mindenesetre köszi az ötletet,és a képet!
Én is ilyenre gondoltam.


De mivel készen láttam,már nyulom is az ötletet,és furok-faragok.
Köszi sándor

A pozitiv hozzá állást.De vaj ki lessz az a "gazdag" aki beruház.esetleg nem tennéd meg hejettünk?Nasgyon-nagyon megköszönnénk.
Sziaszok!

Én is régóta nézegetem belső sárvédőt, nem is néz ki rosszul képeken.
Minden mosáskor ecsettel pucolgatom a belső rugóstagot :)

Ideiglenesen egy ilyen megoldás is jó, bár nem tudom hol lehet gumilapot venni...
Sziasztok!
Olvasva a hozzászólásokat, én is szemeztem már a "LOUIS-os" belső sárvédővel, valóban ez egy hiányosság, hogy a rugóstag az mindíg alaposan kap az út mocskából. Én is vevő vagyok egy ilyen hasonló alkatrészre. Jutányos áron akkor lehetne hozzájutni a donor darabhoz, ha van egy LOUIS-os hűségkártyája valakinek és az ott felhalmozott pontokból "feláldozna" a cél érdekében megfelelő mennyiséget. Próbálok én is segíteni XX-es társadalmunkon, persze nem ígérhetek semmit, de vannak ötletek.
Száraz utat hétvégére Mindenkinek!
Üdvözlet mindenkinek!
A sárvédőről annyit h sajnos nincs (még) ilyen formánk és ha valaki tudna hozni egy donort amiről le lehet venni a mintát akkor sztem megoldható.
Szia

Erre is van megoldás,Papaisandor nevü XX-es forumos,ugy tudom utángyártott XX-alkatrészekkel kezdett el foglalkozni.Ö és atesoja készittik.
Ha kicsit vissza olvasol,boztos talállsz infot rola.Ha nem segittek.

Most néztem nincs az adatlapjában elérhetöség.remélem nem haragszik meg érte ha kiadom.
Ez MSN-messenger elérhatöség: papaisandor@vipmail.hu
Ja ha juttok valamire,jo pénzért értesitts,engem is érdekelne.
Szia

Erre is van megoldás,Papaisandor nevü XX-es forumos,ugy tudom utángyártott XX-alkatrészekkel kezdett el foglalkozni.Ö és atesoja készittik.
Ha kicsit vissza olvasol,boztos talállsz infot rola.Ha nem segittek.
Szia Milka!
Ugye azt nem gondoltad komolyan, hogy egy ilyen gyönyörű szerkezetre bárki is felszerelne olyat, ami nem igazán esztétikus? Ami a kereskedelmi forgaloban kapható, az valóban szép, de kb. 30 e Ft, ami szerintem sok. Arra gondoltam, hátha valamelyik spoilergyártónak megérné legyártani üvegszálból, mert ha kb 10 e lenne, akkor biztosan sok XX-es megvenné. A hozzá gyártott pótsárvédő olyan, hogy a láncvédővel egy egységet alkot. Ha ismertek gyártót, meg kellene említeni neki. Köszi! Küldök egy képet, hogy pontosan mire gondoltam.
Szia Albert

Ha jo látom,Voice kiárusittást tart.Probáld meg nála,hátha leesik egy-két jobb darab.
Szia kovkal

Végre valaki rámutat eme hiányosságra.Ezt már énis néztem,de megoldást még (elfogadhatot) nem találltam.Talán egy darab gumi,odarögzittése segithet a dolgon.Ha valakinek van franko ötlete,azt énis szivesen venném.
Üdv. mindenkinek! Nem tud valamelyikőtök elfogadható áron a hátsó kerék fölé sárvédőt XX-hez? Mert gyárilag nincs és a kerék a rugós tagra dobálja a trutymót, ami ugye nem tesz jót neki. Olyan is érdekelne, ha valaki üveggyapotból esetleg gyártaná. Amit találtam, az szinte megfizethetetlen. Köszi.
üdv . mindenkinek! még mindig keresek; xx-hez, ahogy rajta ülünk a motoron a jobb oldali tükör belső részét tehát a műanyagon kívül kompletten, vagy műannyaggal ha külön nem megy, gyári vagy sportdobokat, gyári csavarokat, akksit, ugyanitt eladó 2004 xx 1500 km-es fesszabályzó,kormánycsapágyak, ár megegyezés szerint 0620/992-4528 vagy albertzoltan@galgaktv.hu ha valaki tud alkatrészeket eladót légyszíves jelezze. köszönöm ! balesetmentes motorozást minden motorosnak!
Szia Voice

Akkor az idöpontot megbeszéltük.A kaja része is tulvan tárgyalva(bizok benned).Elötte pár nappal mindenféle képpen kerslek majd.
A 04.14.-e nem jo,mert hivatalosak vagyunk Tatabányára(egy motoros barátomnak lessz valamiféle bulikája).

És végül,mi ez a kiárusittás?
Szia!

Igen így előreláthaólag nincs semmi program 04.21-re. Szívesen körbevezetem a társaságot, megmutatom dél Dunántúl kincseit :)

Milyen jellegű ebédre gondoltatok? Egy helyet nagyon tudok ajánlani, pont a szerpentin mellett van, finom egytálételeket árul, és ebéd közben lehet gyönyörködni a seggrakétások egykerekezésében :)

Balatonrekülőre jöttök (04.14)?
ledes indexek, a nagyvasban 10.000/pár itt olcsóbbak sokkal :)


Mára ennyi, elnézést, hogy floodoltam a topikot, remélem csak szépítgetés céljából lesz szükségetek az alkatrészekre.
gyári kormányvégsúlyok karcmentesen
láncvédő hibátlan állapotban:
Gyári indexek, hibátlan állapotban:
2 tükörborítás, egyik gyönyörű, másik krómozott, az borzasztó, azt festeni kell:
Sziasztok!

Van pár eladó alkatrészem!

Kezdem egy gyönyörű állapotú oldalidommal, nem volt szívem megcsiszolni, inkább vettem egy töröttet.
Volt már fújva a széle, valószínüleg álló helyben borultak vele, de semmi hegesztés, repedés hiány nincs rajta. Piros motorra csak fel kell csavarozni:
Tényleg

Köszike.De az sms-t is megkaptam.
Szia.

A Profilomban megtalálod.

Üdv.:Maistear
Maister!

Elfelejtettem.Létszi dobj egy telszámot,vagy elérhetöséget.
Cserébe itt az enyém:06-30-9446636