Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konkérét cél?

Remélem o motorozás elég konkrét.De a viccet félre téve,elég jo kapcsolatot ápolok a Busásokkal(hoozá kell tegyem hihetetlen jo társaság),és nekik volt egy bográcsozos-gurulos,turájuk a közel multban.Ott volt szrencsém megismerni Redmary nevezetü motoros hölgyet.Ö szegeden lakik,és meghivott magához(panzio tulajdonos),hogy most ö látná vendégül a bandát(ebéd,egy kis csavargás a városban,meg a környékén).És akinek van kedve,este egy kis bulizás.Röviden ennyi.Ja meg oda szerveztem egy-két XX-es motorost,hogy össze ismerkedjünk(nagy részével eddig csak a neten keresztül beszéltem).És ha szimpatikusak vagyunk egymásnak,gurulhatnánk eggyütt a továbbiakban.Örülnék ha jönnél!Sajnos egy XX-es srác nem jön,söt idén már nemis motorozik,de remélem jövöre felépül.
Jól hangzik a Szegedi gurulás.
Van valami konkrét cél a motorozáson kivül (valami megnézni vagy ilyesmi)?
Remélem eltudok menni majd addig még értekezünk.
Szia Mister.

Ama nagyfalu(BP.)De Megtudod nézni a Profilomat(meg némi képet)
Természetes hogy szolok.
A mostani(közeli jövöben) Szegedre megyünk,indulás helye M5-ös Tesco parkolo.2007.04.07
.(szombat 8.00kor.
Következö Pécs 2007.04.21(szombat) indulás Budaörsi agip kut.Valamikor reggel(még nincs fix idöpont)
Utánna Oszták tura(2 napos szombat-vasárnap) Valamikor julis honapban.Bp-Palfau-Bp.
Egyenlöre ennyi.De még bövülhet.
Hali!
Én MRA turaplexit vettem a nagyvasban 19500 ft-ért.
Üdv:
Tomo
Szia!

Nagykátán lakozok. Már hogyne lenne kedvem xx esekkel gurulni!
Ha van valami kilátásban akkor szivesen mennék, hacsak a meló közbe nem szól.
Megköszönöm ha szólsz.
Te merre vagy megtalálható kishazánkban?

Üdv.: Maistear
Szia Mister

Telljesen igazad van a sebesség kiprobálásárol,nekem elég hogy 200-at bármikor megy.De hazudnék ha azt állittanám,hogy még nem nyaggattam meg a kicsikét.Két személlyel+dobozok 283Km-et mutatott az ora.Hogy ment volna-e még nem tudom,mert utolértem az autokat(és hát köztük száguldozni,ahogy irtad életveszélyes).Viszont biztos forrásbol tudom,hogy a müszerek(analog,digitális mindegy)kb.7-10% csalnak.És ki hinné,nem lefelé!
Egyébként merre lakozol?Lenne kedved XX-esekkel gurulni?
Sziasztok!

A kérdés jogos, hogy mi a vége. Én ugy tudtam, hogy 298 km/h a vége a karbisnak. Nagyon sok emberkétől hallottam, hogy nem képes a 300-as "álom" határ átlépésére, bár kisvideót láttam már amin
307-el száguld a pacák a németeknél. Nem tudom hogy gyári volt e a vas. Az én gyönyörűségemnek az előző gazdája szerint mentek 300-al. Hivatalos adatokat sajna nem találtam, még a motor katalógusban sem. (bár kitudja, hogy mennire megbizható a katalógus)
Állítólag az anolog műszer sem pontos. Suzukinál már hallotam ilyet.
Mondhatnám: ki kell próbálni DE próbálja aki meri ilyen utakon a kedves és figyelmes magyar autósok mellett. (Tisztelet a kivételnek)

Üdv.: Maistear
Bocsi Voice


A pécsi kérdést elis felejtettem.Belöttük(ha neked is jo),2007.04.21.-ére.Mi kb.8.00-kor indulnánk Peströl,és terveim szerint érkeznénk 10.00-ra hozzád(Kaposvár).Onnan te vennéd át az irányittást(és a felelösséget).12.00-13.00-ra rendelnék ebédet,hogy ne kelljen sokat várni rá,és igy több idö maradna a gurulásra.Ki néznénk valami jo kanyart,és ott mindenkiröl csinállnák egypár jo fotot,és természetesen a vsak is belesznek kamerázva.A kamerázott felvételekböl,meg csinállnák egy jo (1-2 orás)mixet.Nekem itthon 17 orányi pályázos,és turázos felvételem van(eddig mindenkinek tetszett).
Szia Voice

Igen én is ugy tudom,gyárilag 299-nél tilt.Okosság megvan ellene,de nekem jo igy(299 Km/o legyen elég).
Tura plekot,nem nagyon tudok,én igy vettem.Ez eredeti honda 46.000FT.De keresd Tomo-t,ö most hozatott a gépére fele ennyiért.
Ödv Adamh

Várunk szeretettel!
Szia!

Egymás mellett 2 XX 2005 és 2006-os 294-299 körül ment egyenesben, egyikőnk se tudott elmenni :)

Szerintem 299nél tilt, vagy nem mutat meg többet az óra. Másik motorral be kellene mérni.

Pécs akkor mikor-hogy?

Túraplexiből melyiket vegyem?
2 hét mulva megyek érte csak szarul írtam be.Na mindenkinek minden jót.Üdv:ádám
Sziasztok!" hét múlva ha minden igaz megyek a vasért hogyha semmi sem jön közbe.Majd jelezni fogok meg dobálok fel pár képet hogyha meglesz.Üdv.:ádám
Mivan Gáborom

Eltévedtél?
Bár néha én is eltévedek mikor a busa topicban irok!
Szia Spog

Isten hozott a csapatban.Ha tényleg kézzel foghato lessz,jelezzed tele vagyink az idénre turákkal(Szeged,Pécs,Osztrák,Adria stb.)Ha lessz kedved szivesen látunk.
Spog!
Beírod a google keresőjébe: honda cbr xx
amikor megnyílik rákattintassz a képek feliratra, van minden színben!
Sziasztok.

Még új vagyok itt, és még csak várom, hogy megkapjam az XX-em, de remélem azért segítetek.
Lehet csak Én vagyok a béna, de sehol nem találok XX-es háttérképet. Ebben kérném a segítségeteket.
Bocsi a hülyeségemért, és előre is köszi nektek.

Spog.
Kérdés

Tomo nevü ismerösöm,azt mondta 314-et ment az XX-el.Én ugy tudtam az XX-nek(digitális ora,injektoros blokk) az orája csak 290-ig mér(bár még nem probálltam).Szoval kérdésem a következö,tényleg mér tovább is,vagy ahoz valami okosságot kell elkövetni az orában(ha igen mit)?
Nagyon szépen köszönöm,ez ügybe még lehet hogy keresnélek
Hali! olyan 20-25000Ft a felni festése!
Nekem van kettö.A szalonbol jött haza vele a vas,tehát full karcmentes.De én megkérném az árát.Bontoba szerintem olcsobban kapsz(bár az lehet hogy karcos),mivel okkal került oda.
Sziasztok!
Érdeklőődnék hogy gyári xx kipufogóhoz mostanság kb. mennyiért lehet hozzájutni?
Ezek gyári forrásbol jönnek,tehát NGK kell hogy legyen.De ugy tudom más cég nem is gyárt ilyen gyertyákat.Ezek elég spec gyertyák.
Amugy Tel:06-30-9446636
Megtörtént
Milka:az lenne még a kérdés,hogy ezek miylen gyártmányok?