Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Voice

A bukogombárol eltérö véleményeket halottam.Van aki isteniti,van aki szidja.Én részemröl sose használltam,de nem azért mert rossz véleménnyel lennék rola,egyszerüen immunis vagyok a kérdésben.Volt olyan aki azt mondta nagyobb kár lett a vasban mert voltneki(átdobta a motort eséskor),van aki azt mondja ez mentette meg a motor oldalát(mert azon csuszott).Mint már irtam én sose használltam,ezért nincs tapasztalatom se pro,se kontra.De azt mondják a jo minöségü bukogomba az véd.Én a szépséget is nézem(ezért vettem XX-et),és lássuk be a bukogomba nem a legszebb látvány egy vason.
70/3724991

Egész nap gép elött dolgozom, de olyankor ilyenekre nincs eszem :)

Most néztem, hogy pesten lesz az évadnyitó túra :(

Nem tudom, hogy mennyire lesz járóképes a motor addigra, egyenlőre csiszolgatok, meg elviszem majd sablonoztatni a fejidomot, 1 próbát megér... Csak most meg ezen csúszok :)

Bukógombáról milyen tapasztalataitok vannak?
Most hogy szét van szedve motorom gondolkozom rajta, idomot mindenképpen kell fúrni. De a bal oldal, a generátorfedéllel még mindig nem megoldott, vagy 20 centire ki kell nyúlnia hogy védjen valamit...
Voice

Még mindig nem érkrzett meg a tel számod!
Figyelljetek srácok!

Én szoktam járni(ha nem is minden alkalomma) a citadellai társas gurulásra.Ott nem egyszer többszáz motor van,és mégis gond nélkül mennek együtt.Szerintem itt se lessz baj,csak egy kis odafigyelés,tolerancia,és a mások iránti elözékenység kell hozzá.Ha mi nem figyelünk egymásra,mit várunk a többi közlekedötöl!
Tomo

A motorozz.hu-n minden megva. idöpont 2007.03.15.
nem Rád gondoltam, hanem egy másik srácra, akinek XX-e van, bocsánat!
Helyesbítek, van az 4 csoport is.
Sehogy. Ezt legalább 3 csoportban kell legurulni, vagy szigorúan egy tempóban előzhetetlen, nem előző lassú blokkban.
Elég komoly a létszám
"Egyben" lehet ekkora csoportot biztonságosan tartani?
Hát, mit is szervezek én?
Csak, hogy tudjam.
Milka!
Leirnád a részleteket?
Tomo
Szép jo estét mindenkinek

Érdeklödnék,jön valaki közületek a 2007.03.15.-ei idényito motoros turára?
Mert esetleg ott személyesen is talállkozhatnák.Én a budaörsi találka helyen leszek 9.00-kor.
Nagyon szépen köszönjük,szerintem keresni fogunk(sajnos).
Ja mégvalami ha utángyártottat kerestek XX-hez kössétek fel amitek van, mert én körbetelefonáltam Mo szinte összes bontóját, műanyagosát de sehol semmi persze a seggrakétákhoz (gsxr, r1-6, zx,cbr) lehet kapni orrvérzésig kispénzért még a legujabbakhoz is de pont ami kell az nincs vagy ha van 200 km-re és aranyárban. Persze ez nem azt jelenti hogy nem találtok, vagy hogy mindenki tőlünk rendeljen szó nincs erről. Csak érdemes meggondolni mikor csapod oda a jószágot az anyaföldhöz én már csak tudom én már lebontottam tavaly az enyémnek az elejét, ill nem is én hanem egy öntözőcsatorna (van Jetsky-je is a hondának nem?:D:D) Mindenki vigyázzon magára!Üdv!
Sziasztok! Kicsit utánnajártam dolgoknak fejidomra (új) kereskedők általában 175.etől 220e-ig mondtak, oldalidom "valamivel" olcsóbb már csak 140 körül /db. Most egyelőre ott tartunk h levettük a mintát (az enyémről , sajnos meg is látszik rajta :(), és lassan kezdődik a gyártás ha lenne rá kereslet. A használtak tényleg még mindig nagyon drágák én is kerestem volna bontottat de összesen 2-t találtam az országban 75 e / db-ért állítólag "kicsit" hibásak voltak, ebay-en sem jobb a helyzet ott is több száz eurokért mutogatják őket. Tervezzük fejidomon kívül oldal vagy egyéb idomok készítését kereslet függvényében, javítást már most vállalunk komoly minőségben szinte bármit ami műanyag. Telszám: 0670/3344684 (tesómé, mert ő az illetékes)
Szia


Röviden és tömören nemtudom.Hál istennek nekem még nem kellett vennem.De nem lehet drága,hisz utángyártott.
Mennyibe kerül újonnan egy fejidom és egy oldalidom?
Szia Voice

A Papaisandor nevü XX-es barátunk pont ezzel kezdett el foglalkozni a testvérével.Töle kérdezd,ö többet tud erröl.Ugy tudom a legtöbb vashoz akarnak gyártani.
sziasztok!

Egy nagy kérdésem lenne az XX-es társadalomhoz:

Ha már volt csúszásotok, ütközésetek, akkor tisztában vagytok hogy milyen drága dolog egy fejidom.
Magyarországon nagyon kevés van, Ámerikából, meg más kontinensekről rendelketnek bontósaink. Persze szinte kivétel nélkül hibásat, és utána a magyarországi műanyagosok feladata rendbetenni.

Most ha ez nem a tükörnél sérül az a jobbik eset, de ha ott törik az szinte sose lesz jó, mindig ledobja festéket, elreped stb.

Én 70.000 forintért vettem egy 2 darabból összerakottat, de akár 50-ért is lehet kapni a tükörnél sérültet. Kicsit hibásak 90-120 között járnak

Megismerkedtem egy emberrel aki üvegszálból, karbonból, kevlárból dolgozik, ferraritól a VFTS ladáig mindent legyárt. Kell készíteni egy negatív sablont, ez a nem egyszerű, és utána már lehet másolni.
Nem lesz se nehezebb, se gyengébb elvileg. Elsőre csak egy üvegszál fejidomra gondoltam, ha jól megy a mesternek akkor gondolkodok a karbonon is.

Érdemes szerintetek ezzel foglalkozni?
sziasztok

ha jól tudom, akkor egy másik motoros oldalon van leírás a túráról, amit Lecsó szervez

Leírás:
"2007. április 14, mint tavaly, az idén is szeretném a motorozást a Balaton megkerülésével kezdeni.Természetesen ha az időjárás nem szól bele.Addig még van idő tervezgetni melyik oldalon kezdjük.Mackó szeretném ha megint jönnétek

Akinek nem küldtem el vagy később jelentkezett

A túra hossza és pontosan kiszámolt ütemterve miatt nem szeretnénk megcsúszni az időbeosztással. Ezért ragaszkodnunk kell a legalább 100 km/órás utazósebességhez. Kérünk minden kedves résztvevőt úgy készüljön a túrára, hogy a túravezető végig 100-zal fog haladni, a sor vége esetenként (pl. előzések után) ennél többre is kénytelen lesz, hogy felzárkózzon.
Így az indulásnál a lassabb motorokkal soroljatok közvetlenül a vezető mögé, a gyorsabbak pedig maradjanak hátrébb.
Megértéseteket köszönve, várom a Veletek való gurulást!"
Jaj majd el felejtettem,a felvétel digitális és már megvan vágva,dvd-re másolva.Azt mondták ez a baj,mert csak akkor lehet bárhova is feltenni,ha még kamerán van.Én ehez nem értek.
Szia Voice

Mi is tervezünk gurulásokat az idén.Lessz kettö osztrák tura(paqlfau) itt már voltunk tavaly,és nagyon bejött.Aztán egy Magyarországi(3 napos)tura.És egy hosszu hétvéges Horvát tura(valakinek van ott valami vizparti kalyibálya.De Citadellán is ott szoktunk lenni.Ja most lessz az országos évadnyito tura(2007.03.15).Dobok két elérhetöséget igy tudjuk forumon kivül is keresni egymást.
Tel:06-30-9446636
Email:zolaska@freemail.hu
Szia!

Sajnos nincs róla video, de ebben az évben, ha lesz gyorsulási, és elkészül addigra kicsikém, akkor mindenképpen szeretnék indulni! Nagy szám lesz 2 ugyanolyan xx!
Talán találok valakit, aki videóz. Aki a képeken van még a gyorsulási dragot is kihívta 1 körre :)

Szerintem egy videofeltöltési oldalt kellene keresned pl www. youtube.com. Valószínüleg kell regisztrálni, ha tényleg fel akarod tenni, akkor szívesen segítek. Digitális, vagy analóg a felvétel?
Kíváncsi vagyok!

Túra.... Június végére július elejére tervezzük mi kaposvári xx motorosok (lassan 3an leszünk ) egy Osztrák-Olasz túrát egészen a Garda tóig! Jó lenne összeismerkedni, és még többen menni!

Múlt évben voltam, igaz Ausztrián csak átrohantam az A2-es autópályán de már így is gyönyörű volt.

De a Garda tavat, és körülötte a sok hágót sose fogom elfelejteni, nincs más csak szerpentin meg kis tavak :)

Úgy hallottam, hogy Lecsó, nagyatádi xx-es kollégánk szervez Balatonkerülőt tavaszra!

http://www.bikepics.com/member...
Nekem Osztrák turárol van saját,bekamerázott felvételem kb.1 ora tiszta szerpentin.Az se rossz szerintem,de nem tudom hogy lehetne feltenni.Ha valaki segittene megköszönném.Ja ezen a felvételen,még Busát is gyaláz az XX.