Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kis csalós
nagyon szép lett mindkettő
nálam cserélve van a fékolaj, barátom segített
én úgy tudom, hogy a karjelzés is szabályos

Én is 12-évet vártam!
Én már jó pár vasamat átfékcsöveztem (Suzuki,Yamaha) ott ég és föld volt a különbség! Az XX-nél nagy változásra nem számítok,inkább csak arra,hogy visszatérjen a gyári,megszokott fék! Semmi több!
Ferit én is jó szívvel ajánlom
előirás öt évente... de senki se tartja be :)
megy ám itt az észosztás meg a mit miért ne csinálj... a saját motorodon
en nem is vitazom es nem is okoskodom.
nem mentem meg fem fekcsoves geppel szoval nincs is osszehasonlitasi alapom. amugy sem vagyok versenyzo tipus.
nekem volt aki azt mondta, hogy nem gaz ha a fekolaj egy kicsit ereszt.........
mivel nem ertek a szereleshez ezert en telre betolom a yamaha szalonba aztan megcsinaltatok veluk mindent ami eppen aktualis. en is eloszor a gyariba gondolkodtam fekcsoveknel, de utana jartunk. honda szervizbol ennyiert tudtuk volna beszerezni. mivel nincs vele gondom igy maradt a jelenlegi, de ez gepem is 10 eves mar szoval lassan nekem is csereltetni kell. igaz ora szerint meg 34444km van benne.
viszont erdekel majd a tapasztalat, hogy milyen lett :)
Mint írtam magamnak csinálnám!
Úgy harminc pénz körül állna meg!
Én is utána néztem hidd el!
Az meg hogy csak pályán érezhető a különbség,azt erősen vitatom! De én azért cserélném,mert már 100.00 van a moccba,és 12-évesek a fékcsövek! Utóbbi moccolásoknál éreztem,pontosabban nem éreztem azt a bizonyos nyomáspontot,amihez hozzá szoktam! Ezért lett a döntésem. Mielőtt bele mennénk nem levegős a rendszer, és friss a fékolaj is!
Hondaszab: Kozma Tamas, yamaha world
latom ezt a fek temakort eleg jol korbejartatok :)
en csak annyit tennek hozza, hogy amikor a rendormotoros vezetestechnikai oktatason ez pont szoba jott, akkor ott is azt mondtak a sracok, hogy palyan lehet erezni a kulonbseget de ott sem masodpercekben.
a 150eft pedig sajnos igaz, mert en is utana erdeklodtem, hogy mennyibe van a gyari. hat ennyibe.
viszont ma mar gurultam egy kicsit ismet :) csak hat eszrevettem, hogy a bal elso index nem megy ezert eleg rovidre sikeredett, hiszen most rendorsegi razzia van es nem akartam buntetest. majd holnap lekapom aztan jol megszakertem.
kozulunk valo az a szemely aki mult heten az egyesen jott egy szurke xx-vel aminek ilyen lampaja volt? erdekelne, hogy mennyire jo vagy sem.
https://i.ytimg.com/vi/2BpuZjH...
Esetleg tudtok egy jó, megbízható szerelőt Budapesten? Nekem nincs érzékem hozzá sajnos..... :-(
Eléggé fontos, ha csörög, cseréld ki
Csere!
cseréld ki...
majd valami okos véleménye alapján, ha bajod lesz belőle...akkor mi van?

faszt csörög ,ki kell cserélni..
Na megnéztem:
Milka1tudta JÓL.
Tényleg a fékpedállal a hátsó féktuskó középső munkahengere mozog, nem a két szélső (ahogy én gondoltam). +a két első tuskó középső munkahengereit mozgatja.
Alakúl az én gépem is.
Láttatok már 140lovas hokedlit?
De fémek! higgy nekem!
Na nekem meg felkerült végre a hátsó sárvédő. Jó lett színre fújva. Az új nyereg is illik a képbe szerintem. Már csak menni kéne vele...
És hiányzik?
Teljesen igazad van de jó volt értelmesen beszélgetni mert mostanában akárhol kezdtem bele (Ami nem itt volt értelem szerűen) csak minden anyázásba és köcsögözésbe torkollott.