Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tökéletes!!! Ezt mondtam.
én mondjuk nem vagyok idős de én is egy 400-as Burgmanról ültem át a malacra. Van mondjuk hátránya mert én még mindig szokom pedig már van közös 15-20 E Km-ünk de továbbra is érzem a "jó ezzel már frankón megy átülünk egy nagyobbra" folyamat hiányát. De nem zavar.
Nem látok benne semmi problémát. Majd húzod neki, akkor nem ingadozik
Tökéletes.
Igen, tudom, úgy szokás kezdeni hogy kisebb, nagyobb, ......
De már nem vagyok fiatal, hogy ez évekig tartson, megvettem azt amire vágytam. Minden nap megyek vele ha az idő engedi, kezdem szokni
Ha az első nagy motorod az XX akkor üdv a bevállalós kezdő motorok körében. Meglepően szűk és minőségi csapat tagja lehet benne vagyok Én meg már te is
pláne, ha nem privát video lenne, meg is néznénk
ez az első nagymotorom, számomra minden dolog új, de gyűjtöm az információkat.

feltöltöttem videót a fordulatról, nézzétek meg légyszi, akkor ez így jó?

http://youtu.be/Lpf4GLKdgUw
Megzavartat a számok 1->10
a matek általában menni szokott
Jah tényleg bocsi elnéztem ugyan ezt írtam én is csak a másik oldalról. Nem figyeltem.
Szerintem fordítva. 1 Bar = 100 KPa azaz szerintem 1 Bar = 0,1 MPa

Amúgy a Malacnak sem stabil az alapjárata nálam is ugrál egy picit.
pedig olyan okos emberek voltak ott, a szervizes egy csvart nem húzhatna meg a motoromon... sőt közel se állhat hozzá
és azon elgondolkoztál már,hogy te magad fogod hajtókarcsapágyasra verni? szerinted milyen olajnyomás van alapjárta közelben úgy hogy te teljes terhelésen erőlteted...

és akármit mondtak a Honda kereskedésben ott se mindig százas amit mondanak ( erre F2 a tanum ) , az injektoros xx-nek nem áll ugy a fordszámmérője mint a szeg..

több mint 40e km-t használtam két Xx-et is. Tudom miröl beszélek...
Ilyen, nem tudsz mit csinálni vele .. de ha sokat terheled 1000-1500 fordulaton magas fokozatban, ne a kompresszióval lesz gond hanem a sikló csapágyakkal..
hááát, nem tudom, de a kompresszió mérésnek tizenvalamennyi bárnak kellene lennie (szerintem, de nem értek hozzá) ez meg ~38 akármit mutat
1 Mpa = 10 bar
ja, és honda kereskedésben mondták hogy egyenletesen kellene járnia
a karbis 1000-en qrva szépen jár
az injektoros 1200-on is kissé szabálytalan
én meg szeretem magas fokozatban alacsony fordulaton használni. A karbis tök jó 30km/h -tól 6.ban városban, az injektorosnál úgy érzem, 40km/h sem sima
az xx ilyen GYÁRILAG
föleg ha erőszakosan alacsonyra van állítva..!! 1200 körül jól érzi magát... de akkor is ejti néha.. a karbisok egyenletesebben jártak..

ilyen ,semmi baja
megvolt a gyertya csere, légszűrő csere, de az alapjárat nem egyenletes, ugrál a ford.szám mutató. Befolyásolhatja hogy finster sportdob van rajta?
Bele kellene nézni a kompjúterbe hogy mit mutat?
fiúk, valaki átváltaná ezt az értéket bar -ra?
Ja woll
Majd tudasd az eredményt!
Màr èn is azt vàrom
Egyebkent is bicigli mar van