Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 dollár a manuális. És többet nincs gond.
A műszaki tudásom hiányában még én is furcsállom ezt ugyanis direkt megbontottuk a feszítőt mikor elkezdett hangos lenni. (X11-esen ott van a szabadon a térdemnél a feszítő Jobb oldalon). Onnan a szomszédom egy speckó szerszámmal (Kiskanál nyele) Megmutatta hogy mennyit mozdul amikor zörög. Talán ha egy fél millimétert ha mozdul amikor zörög. Sokkal többet nem is tud. Nem hiszem hogy egy ilyen hiba miatt ugrana a vezérlés. Persze jobb arra fogni egy frissen szervizelt motornál a vezérlés elugrását mint arra hogy összerakásnál valami nem sikerült.
Ha átugrassz hozzám nem kell keresgélned a neten! Van itt a műhelybe vagy egy tucat! Igaz használt már kivett!
De valamire csak jó lesz! Ha másra nem,nem foglalja nálam a helyet tovább!
Ezért sem akartam még nagyon foglalkozni vele most olyan 4000-től hallható olyan 2000-ig és általában hirtelen nagy gázra vagy vagy motorfékre kezd bele. Zsolti szomszédom is azt mondta hogy bőven ráérek de gondoltam keresgélek a neten egyet. De ez a sallrbeck ár egészen tetszik
Valójában ezért gondoltam az automatára mivel effektív árkülönbség nem igazán van a kettő között 22-25 körül látom a manuálisokat és olyan 30-ra saccolom az automatát.
Ez azért furcsa! Mielőtt hozzányúltak se volt hangja,se semmi! Belenyúlnák,és hoppá átugrik a lánc?
Azért én ezt csak így nem enném meg!
No meg ha XX volt akkor korongcserével tudod "állítani" a szelephézagot,ahhoz meg bontani kell a vezérműtengelyig,tehát a vezérlést is! Ez is elgondolkodtató!
Ez így ebben a formában nem igaz!
A vezérműfeszitő is általában úgy romlik el hogy beragad és nem feszít utánna.
Érdekes, általában vannak olyan biztonsági vezetők amik nem engedik eltávolodni annyira a láncot hogy át ugorjon.
Inkább akkor szokott ilyen történni ha olajhiány miatt beáll a vezérműtengely.
De bármi megtörténhet.
Nem tudom, ezt mondták. Szelephézag állításkor még minden rendben volt, utána meg elugrott a vezérlés a feszítő miatt.
Akkor ott más volt a gond!
A láncfeszítőnek rendesen halható jele van ám!
Láncfeszítő miatt.
Honnan tudjam, nem az enyém :) Nem volt jele, előzőleg nézték át a szerelők.
No és ezért ugrott át ?
No meg mióta zörgött?
Pont szerdán láttam egy átugrott XX blokkot. 4 szelep ment el. Úgyhogy én azért annyira nem lennék nyugodt

Elnézzük neked,hisz Kawás lettél! Az is egy tévedés volt,ez is az!
Óóóóóóóóóóóóó majd akkor aggódj ha 2000-10000 ig hallod hogy szól!
Átugrani akkor se ugrott még át senkinek.
Egyébként Honda sallrbecknél olyan 24-pénz a gyári( erősített).No és két perc a csere!
Ricsibontoban bontottak nemreg ket XX-et. Hivd oket.
lenne egy olyan kerdesem, hogy ilyen fekcsove van valakinek elfekvoben? ugy nez ki, hogy van rajta egy hajszal repedes, mert minimalisan de ereszti a fekfolyadekot.
hiaba telefonalok barmerre sehol nincs vagy nincs szervizes kollega aki meg tudja nezni. jovo hetvegen meg turam lenne es ez miatt nem szeretnem lemondani.
Nagyon sok motornál sok sok módosítható és módosítást igénylő megoldás van. Ezek sokszor árcsökkento egyszerű olcsó gyors megoldások a gyártó részéről. Másrészt van amikor sok sok füvet szívnak azok a mérnökök.
Pl. a cbr1000rr index relé elromlott. Mit csinálsz? Kicseréled a muszerfalat? Ugyanis integrálva van a relé a műszerfal nyomtatott aramkorebe. Vagy a ugyanennek a motornak ha nem húz a ventilátor releje, kicsereled a gyújtás dobozt? Ugyanis a relé vezérlője ott van beleintegralva. 800 dolcsi.
Millió modification van a több ezer motorhoz. Ne ragaszkodj az idióta automatikus lancfeszitohoz. Itt 100 elpukkant helyére 99 manuális szerelunk. Az az egy meg a kivétel. Nem mondom miért.
A szerekéssel nincs baj hajdanán Platina minősítést szerzett Hona márkaszervizes a szembe szomszédom. Csupán jelenleg kijárkál most németbe dolgozni ezért mindent beszerzek előre és mikor hazajön akkor gyorsan mindent megcsinálunk.
Ha már eredetileg oda a Japán mérnök egy automatát tervezett akkor kerüljön oda szerintem az.
ogerg: javaslom, hogy hivd fel a komaromi hondasokat. siman segitenek telefonban is meg akkor is ha nem viszed hozzajuk a motort.
https://www.google.hu/?gfe_rd=... komárom&tbs=lf:1,lf_ui:2&rflfq=1&rlha=0&rllag=47738978,18129675,12&tbm=lcl&rldimm=3552269163046022469
Király, örülök, hogy jó lett. Közben én is szereztem egyet az XX-hez, csak még nem volt alkalmam feltenni.