Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na szerbusztok. Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. Én csak nézegettem a malacot az udvarban. De végre van egy szabad hetem. Mondjuk dolgoznom kell jönni de hál istennek lelépett végre mindenki. Szóval egy hét nyugi. Elbeszélgetek a kutyával az udvaron meg más hasonló fontos dolgok.
a hüllővel nem lősz mellé
Ilyen lett. De a fejidomon kivul a farok idomot ès 1 oldalidomot is kelett javitani. 20ezer volt a komplett idom javitas.
Persze kuldok kepet. Ilyen volt
koszonom az infokat.

kari.35: tudsz nekem kuldeni kepet, hogy milyen volt es milyen lett? meg ha nem vagyok tul pofatlan akkor, hogy mennyiert csinaltak? :)
ogerg: az egy kicsit messze van.

eddig mindenki a HüLLö Kft-t ajanlja, az is pesti.
Egy emberem nekem is akad. Bár ő csak az összevarrásban tud segíteni. Fényezni nem. Inkább falusi maszek mint profi műhely de teljesen vállalható dolgok kerülnek ki a keze közül. Azonban Siófokon van. Ha kell megadom az elérhetőségét.
Rs automaxx kft. Enyèmet is ők javitottak ès ujra is fènyeztèk.
sziasztok, sikerult ma letennem a gepsarkanyt. a fejidom ket helyen 10-15 cm hosszan elrepedt. muanyagost keresek aki meg tudna csinalni. a kitort kis darabok meg vannak. tudtok valakit ajanlani? elso korben szeretnek kb 50km-es korzeten es pesten belul maradni. elore is koszonom :)

Kimondottan a láncot én se szoktam külön takarítani!
Mikor mosom a felnit,lengővillát brigéciollal, ami ráfolyik rámegy,ami nem az nem! Slaggal leveretem,oszt jó napot!
Fújni szoktam rendesen,rendszeresen!
Ennyi!
Futásteljesítmény 30-35 ezer!
De volt aki kipróbálta (XX-en) nem fújta kente egyáltalán! 32-ezret ment el eki a lánc!
Szóval elgondolkodtató a dolog!
Lehet az a láncfújásos mizéria csak egy jó marketing dolog?
Én néha egy évben 2 alkalommal petróleummal le szoktam mosni, jót tesz a szemeknek...utána alapos törlés előszőr motorolajjal kezelem, majd az első motorozás után indul a spray használata.. igaz nagyon keveset fújok rá.. az xx-en 32000 ment a második láncszett nálam..még nem volt szakaszosan megnyúlva mikor eladtam.. szerintem 39000 ig az is kitart.
Hasonló képen jártam el én is az xx nél amit 2007 ben vásároltam és 39000 km nél lett a csere. Semmi mosás vagy valami tisztitás.
Én Osram Night Braker Unlimited-et használok már jó pár éve (több gépnél), és nagyon bevált
http://motoralkatresz.eu/termekek/Osram/Night_Breaker_Unlimited_H4/

Petróleum jó és olcsó, én is azt használtam (kombinálva kis Louis-os lánctisztítóval) míg lánc spréztem a gépet
De sajna hagy maga után egy réteget, amin nehezen tapad meg a cucc, így inkább a pertóleummal való tisztítás után egyszer körbe fújtam biztonság képp lánctisztítóval, és úgy már jobban tapadt a cucc
a petroleum nem szárad meg
Én anno Osramot vettem bele.
Sose takarítottam a láncot, az eső mosta én meg fújtam teflonos láncsprayvel, aztán mentem egy szettel 35-38 ezer km-t.
De nem akarlak lebeszélni a karbantartásról, legyél gondos gazda.
milyen H7 izzót érdemes venni? Sok féle van, ahogy nézem: +50% , .. +110%, .. xenon hatású izzó... melyik lenne az ajánlott?

most takarítottam le a láncot petróleummal, az előző tulaj valami ragacsos sprét használt. Most csili-vili, petróleumos. Mikor nyomjam rá lánc-sprét? Majd holnap, had száradjon addig?
Köszönöm! :)
Lengyelbe jártam többször meg mindenhol máshol is, hallottad a dobjaim ,soha sehol senki se szolt érte.
Köszönöm!
Csak kamionnal, Csehek rendesek, lengyelek a lehúzásra mennek, addig keres amíg nem talál valamit.
Srácok!
Csehbe illetve Lengyelbe menyire lőnek a Rend Éber őrei a nyitott (sportdobért)?
Valakinek infója tapasztalata?
Telefonon már elmondtam a hiba okát.
Az ellenállás lesz a gond!
De egyébkét én le is szedtem az enyémeket,és vissza tettem a gyárit. Mivel többen jelezték a ledes nappal nem nagyon látszik.Szép meg minden de szart se ér!
Ha ennyit szánsz rá,akkor ne márkás cuccot keress!
Vagy vegyél márkásat,de fizesd meg az árát,vagy vegyél gagyit oszt lsz amilyn lsz
Szia!
Igen, igaza van Tysonnak, nekem is volt gondom a LED-es irányjelzővel. De nekem túl gyorsan villogott, nem pedig sehogy. Valóban azért, mert 21W helyet nem volt még 1 W se az index teljesítménye, így villogott, mint a gép. Viszont nem LED index relével oldottam meg, mert csak a hátsó kettő indexem LEDes, az első kettő, ami a tükörben van az maradt a gyári. Így előtét ellenállást használtam. A matek ezt dobta:
https://www.louis.de/en/artike...
A LED index relé pedig akkor kell, ha mind a négy irányjelző LEDes.
Azóta tökéletesen működik. Szinte pontosan az előírt db számot villog.
Esetleg itt meglesz a megoldás.
https://www.bazismotor.eu/shop...
Jól gondolod. A sima index relének a működéséhez szükség van a 2x 21w terhelésre hogy működjön. Vagy lehet vásárolni terhelhető ellenállásokat hogy meglegyen a terhelés, de szerintem sokkal jobban megéri venni egy "elektronikus" relét ami kitűnően működteti a Ledes irányjelzőket.
Louis-ból azthiszem 2-3ezer Ft.
Azthiszem a gyárit is lehet mókolni, csak egy kondit kell benne cserélni, de legegyszerűbb venni egyet amit ehez csináltak. Csak utánna nem szabad izzósra visszacserélni, az indexet mert azt meg nem bírja.