Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval akkor relé.

Amúgy elég önálló a srác. Megcsinál mindent maga csak ehhez nem ért. Van valami típus specifikus relé ehhez vagy csak a számoknak kell stimmelnie és valójában mindegy milyen relé csak az adott számok stimmeljenek ?
Szia Gergő!

Keressed Vimit neki is ledes irányjelzője van de ahhoz való relével!
Én is néztem a ledes indexeket, de nem cserélem, ahhoz hozzávaló relé kell
Na kérem szépen tanácsra lenne szükségem azaz nem is nekem hanem ismerősnek de én tolmácsolok.

Íme a sztori. Piliscsabáról hazafelé jövet nem feltétlenül a leg optimálisabb utat választottuk ezért Etyeket érintve jöttünk haza. Azon a minőségi utat pedig a nem Hondák megsínylették. Azaz haverom Fazeréről lehullott az egyik index. Ha már lúd legyen kövér alapon. Amúgy is egy két apróság már át lett rajta szerkesztve így aztán E jelzéses ledes indexeket rakott fel. (Én adtam neki mert pont volt az egyik dobozban egy 4-as készlet) Ki is cserélgette nagy nehezen de most meg nem akar működni. Eredetileg izzós de kis indexek voltak a Yamahán most meg ugyan LED-esek de azok is 12 V-osak mint a régi izzós. Azonban még sem akarja az igazat. Hajdani technika órás tanulmányaimra visszaemlékezve ha jól emlékszem a LED-nek sokkal kisebb az áramfelvétele mint egy izzónak. Mivel 12 V-os volt mindkettő de a felvette teljesítménye sokkal kisebb LED-nek így gondolom a LED áramerősségben elhanyagolható mennyiséget kíván. (Gondolom én)
Tehát ha jól tippelem ez lehet a baja hogy (Most hasamra ütök) a 10A helyett csak 0,1 kell neki.

Ha jól gondolom igazoljatok ha nem adjatok kérlek útmutatást. Na meg jól jönne egy megoldás is hogy mit kell beszerezni hogy működjön az index. Maga az indexek elvileg jók. Legalábbis én úgy tettem el hogy rendben voltak világítottak majd fél év után vettem ki a dobozból szóval gondja elvileg nincs. Az mondjuk igaz hogy a Cimborám előző indexe sem volt a legstabilabb. Pl elakadás jelzőzni már nem tudott vele. Az is lehet hogy az index relé döglött meg.

(Ha brutál nagy hülyeséget írtam le akkor bocsánat de valójában az elektronikai tudásom kimerül abban hogy a számítógép hátán be tudom dugni a mazagogat Lilát a lilába meg meg tudom különböztetni a burkolt és a burkolatlan kábelt tapintás alapján mert bedugva más a fogásuk)
Mondjuk az ára nem annyira
X11-en volt ilyenem, nekem bejött
Le lehet szedni, nekem sincs fenn.
XXBajker: lehet hulye kerdes, de a ket oldalso doboz tartojat le lehet szerelni?
ez nagyon tetszik nekem is. van valakinek tapasztalata vele?
Szerintem is felmegy, középdobozom pont olyan van, mint amit linkeltél. De most SW-Motech hátsó konzol megy fel, nekem az az agylövésem. Ilyen mint ez, csak ezüst színben:
http://static.twisted-throttle...
első ránézésre erre fel is meg az általam belinkelt rendszer. Asszem, de tényleg csak egy tipp.
Eladó doboztartó konzol XX-hez. Középső és két oldaldoboz megy rá. Középdobozhoz adok platnit, az nincs a képen. Másfajtára cserélem, erre nincs szükségem. Ára: 20.000 Ft
Jah igen meg is van

ez van hátul :

http://motobox.hu/spd/motobox_...

az előző meg oldalt
Asszem ez van oldalt és ugyan ilyen csak nagyobb van hátul

http://motobox.hu/spd/motobox_...
Nekem egy Givi monokey rendszerű egyszerű dobozom van. Én szeretem jó nagy is. A hátsó dupla sisakos. Nekem a felszerelésemnél vannak hibák. Picit magasra került és szerintem záródhatna a trepnin fixebben is. Némi mozgása maradt. (Bár ha jól belegondolok szerintem a trepni rögzítése nem az igazi szóval azzal együtt mozog egy kissé) De nem vészes. A doboz maga jó csak a trepni-vel vannak fentartásiam. Egyszer majd ha megunom és lesz kedvem megoldom.

Ilyen. De megpróbálom megtalálni a neten csak a dobozt.
sziasztok, reg nem jartam mar erre, de szuksegem lenne a tanacsotokra. szeretnek venni egy hatso dobozot, tartoval kompletten. milyet javasoltok? max 50eft-ot szanok ra. en eddig givi-ket nezegettem (hasznalt). jo lenne olyan 40 liter kornyeki. kinek milyen van? milyet nem erdemes nezni? nezegettem ebay-en de egy tarto konzol is 20eft-tol indul. elore is koszonom a segitseget
Kösz srácok
Ügyes munka
Akkor 10 ezret fizetett a hobbim
Nekem 52-ezerbe fájt.
Mesterembernél!
Lehet ez az oka...
Vagy ez egy különleges példány, limitált "mittomén"
Akkor biztos nem olvasták a Hondanál a gyári specifikációt, amikor a tied készült
Az enyém 2001-es ,de még analóg műszerfala és nem is kék.
köszönöm