Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem nem zavar különösebben , csak majd ha megszólal akkor derül ki mit is csináltál! Sikerüljön!
Ne parazz meg van minden gyàri adat
Ne parazz meg van minden gyàri adat
A hangszórók illesztését, és a frekvencia szerinti szűrését, ki fogja csinálni Neked? Legalább a kisgyerek élvezi! Bár szerintem egy bicajnak jobban örülne! Sok évvel ezelőtt én is készíteni akartam , 20 mm vastag réteges-lemezből, mert az nem rezonál be! Aztán az elektromos rész kívánalmainak alapos tanulmányozása után, villamosipari képzettséggel és elektronikai ismeretekkel , inkább letettem róla ! Vettem helyette két SONY , és kettő Videoton hangfalat.
Eladó ledes hátsó lámpa akit érdekel keressen priviben. Teljesen hibátlan nekem a gyári jobban tettszik. Én igy vettem a motort, hogy rajta volt. Nincs rá szükségem.
Erdekelne
Hát az XX klubb az kb ez a fórum. Milkával próbálkoztunk egy csapatot összeszedni de behalt. Én mondjuk egy XX + X11 talit teljes mértékben támogatok. Akár még le is szervezem. Végül is csak hely kérdése meg egy kitűzött dátum kell hozzá semmi több. Jah meg érdeklődés.
Sziasztok! Eladó Yoshimura rendszer! Ára 99.000
Lehet az a baj.
Én voltam az első és amennyire tudom egyetlen találkozón, jó rég volt, azóta semmi hír róluk, pedig mail címem megadtam. Lehet előtúrom a telefonszámot és megkérdezem, mi van
Lehet licitalnom kène rà ès akkor F2 megvennè
Inkább csináltál egy dobozta, amibe hangszórókat fogsz csavarozni, de hangfal ebből nem nagyon lesz... Egy haver csinál hangfalakat, vhogy így néznek ki

http://parabox.hu/
lehet felmerult mar korabban a kerdes, csak meg en nem voltam itt. van a klubbnak facebook-os csoportja? akar nyilvanos akar titkos?
talaltam egy facebook-os csoportot, de ott csak az admin srac rak be idonkent xx-es kepeket aztan ennyi.
XXBajker: koszonom.
kari.35 pedig Rs automaxx kft ajanlotta.
ma elvittem a hullo kft-hez a fejidomot, elmeletben legkesobb hetfon mehetek erte.
addig meg ki kell igazitani a muszerfal tarto konzolt is, mert sajnos az is elferdult. aztan csinalok egy osztrak hetveget es utana pedig vagy fenyeztetem vagy foliaztatom. meg nem dontottem el. de lehet, hogy ez mar bele fog futni a teli idoszakba.

valamelyikotok foliztatott mar motort? erdemes? mennyire tartos? kene egy kis erv/ellenerv.
X11-hez eladó hasidom, konzollal. Új, nem volt még motoron, nincs fényezve. 10.000Ft kompletten
Gyálon tudok fényezőt, ha érdekel. Tükröt meg hátsó sárvédőt fújta le nekem, ezüst színű, nagyon faszán eltalálta a színt, szépen dolgozik. Csak motorfényezéssel foglalkozik.
http://www.motor-fenyezes.hu/kapcsolat
ha valakit erdekel igy nez ki szetbontas utan. szerdan megy a hullo kft-hez :)
Marad a gyorsulás akkor
Ó olyan keskeny az udvar hogy néha még 1 Y tolás sem elég hogy megforduljak. De az ötlet nem rossz.
Dobj fel pár bóját az udvaron, motorod meg van...
Lengyelbe egyáltalán nem! Volt olyan hogy 6-an mentünk záróvonalon át a lengyel megpróbált leállítani, megálltunk kb 100 m-re tőle és jött közelebb meglátta a rendszámot és intett h menjünk.
Èn a hètvègèn hangfal dobozt csinaltam
Akkor unalom a köbön.