Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
A napokban lettem egy XX boldog új tulaja. Mivel elég kicsi a típusismeretem és hosszú távra tervezek vele, pár dologban a segítségetek kérném.
Magyar nyelvű használati útmutatót hol lehet találni hozzá (2007-es)?
Illetve a másik kérdés milyen megoldások vannak dobozok terén? 3 doboz lenne a cél plusz a hátsó háttámlával. És ezt valami ésszerű ár-érték arányban hogy lehet megoldani? A legközelebbi motorosboltban voltam, ott csak hátsó dobozt tudtak volna adni hozzá konzollal együtt kb. 100eFt
A segítségeteket előre is köszönöm!
Jah persze Szaki fogja majd csinálni csak a kollegám kíváncsi volt hogy nagyjából mit kell majd beszereznie és az hozzávetőleg mennyire fog majd neki fájni.
a batszimotornál keressetek hozzá kutyacsontot hozzá 5000 ft

kb elöl is annyit kell beengedni mint amennyit hátul beültetitek
bagoly mondja

sebaj ..
elsősorban azt néztem, de nem sikerült kiegyezni. Igaz most már a vfr is képbe került..
Majd meglátom..
igen elment! De nagyon jó helyre került.
a srác már régóta szeretett volna ilyen motort és most sikerült vennie... Szerencsére egy makulátlan darabot ...
Osszad meg velünk akkor hát
Gyerekek azért csak tudjátok,ez nem úgy van hogy csak beljebb (lejjebb) engedem itt,meg ott!
Azért ez nem oly egyszerű!
Ennél egy kicsit bonyolultabb ez a kérdés!
Én azt mondanám,így házilag ha nincs kellő szakértelem,tapasztalat ne basztassátok a dolgot!
Köszi, hétfőn viszem a Zazihoz, ha nem jut dűlőre igénybe veszem a segítséget.
Lowering kit -nek hivjak angolul, ebayen talalsz, pl itt:
http://m.ebay.com/itm/Yamaha-F...

Utana le kell engedni az elso telot, kb fele annyit, mint amit roviditett hatul, hogy ne valtozzon a dolesszoge a motornak. Le kell roviditeni az oldalsztendert. Erdemes venni egy bontottat es azt szetvagni, akkor vissza lehet alakitani
Azon biztos lehet a franc tudja. De nem a hátsó teleszkópon szoktak leljebb ültetni. Amúgy a rugó előfeszítésen tovább lágyítani már nem lehet a leglágyabb fokozatban használja hogy a lehető legjobban összenyomja a motort mikor ráül. De még ez is kevés.
Szia! Gondolom az első telókon nem lehet a motort lejjebb csúsztatni, és ott rögzíteni??
De akkor jobban összeül alatta, az enyémen pont ellenkezőleg, 10mm hajtottunk így keménybb lett és nem ül össze a 100kilóm alatt.
Nem tudom hogy lehet de szerintem nem. Ha meg csak a rugó előfeszítésen állít attól alacsonyabb nem lesz csak lágyabb.
Esetleg a központi rugós tagon állítani. Vagy enged a guminyomásból.
Van egy kérdésem de most a változatosság kedvéért nem a Malaccal van gond hanem egy hasonlóan magasan kvalifikált kollégám dobott fel egy kérdést a saját motorjával kapcsolatban amire hirtelen nem tudtam választ adni.
Neki egy Yamaha FZ 600 Naked típusú gépe van de nagyon alacsony és nem elegendő az hogy az ülésből elvetett némi szivacsot. Gondolom valaki kutyacsonttal lehet még lejebb tenni mert az övében ilyen még nincs. Tudnátok segíteni hogy hogyan lehet még lejebb ültetni hogy rendesen leérjen a lába a nyeregből. Nem egy nehéz család tehát ő meg az asszony együt olyan nehezek kb mint én szóval attól nem kell tartani hogy beleérne a kerék valamibe. Egyenlőre annyival orvosolja a jelenséget hogy a hátsó rugóstag előveszítése a leglágyabb azonban ez nem jó megoldás mert így meg kissé libedős a fara a gépnek.
Tudnátok adni valami linket ahogy szoktatok mit érdemes megnézni neki. Sajnos nem ismerem jó angol kifejezéseket amivel frankón meg lehet taláni ezeket az alkatrészeket.

Jah Amúgy hogy pontos legyek :
Yamaha FZ6 Naked 2005-ös
Áruló!
Megtűrűnk duzzogva de megtűrűnk :-)
Elég sűrűn járok Zeegen, miért nem szóltál, hogy nézzek el feléd?? Már meg lenne oldva a probléma !
Ez most tényleg kérdés?
Persze hogy maradhatsz!
Csak tűrd hogy szívjuk a véred,mint Josénak!
Nem lehet!
Ha kollektor probléma van akkor produkál ilyen jelenséget!
Nekem a MAN-nál volt ilyen!
Attól függően hogy hol ált meg az önindító kollektorja,indult vagy nem indult!
Miután vettem két új aksit,derült fény a turpisságra!
egy szál vezeték kiállt a kollektorból.
Nem biztos hogy nálad is ez a hiba,de szinte tuti önindító gond!
Eladtad!?
Nagy Zizi lesz?