Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor szerintetek láncspray vagy olajzö?
À az nem jo
Egy jó hajkondicionalora tipp?
Láncra...
Vékony jég!
Nnna, hozzászólok... Ti milyen olajat ajánlotok ?
Egy kérdésem lenne!
Milyen észrevehető különbséget látsz,érzel te utcán?
Én amikor tesztelek rendesen odateszem magamat,meg a vasat. De még én se érzek olyan nagy különbséget gumik között kategórián belül! Meg súgom nincs is! Mivel pontosan ismerik egymás gumijait,összetételét,stb. Hidd el nagy csoda nincs! Általánosságban el lehet mondani,ár/érték arány egyenesen arányos! Magyarul minél drágább,valószínűleg jobb is! De mondom ez általánosságban írom! Egy-két eltérő kirívó példa lehet!
Minek is neked a GT típus?
Én az XX-en is az ST-ét használtam.
Angel st van fent utassal mentem egyet kettőt 120-130 -al a koroshegyin felfelé... jó? A 3mm es gumit hatvan szàtalékosnak adjàk. Aztàn max màsfél mm-t tudsz elhasznàlni.... az újból 4.5 mm-t hàtul... mennyit mentél tél ota? Mert akkor vettél gumikat 30ert nem?fél szezont birt nagyszerű.. veszel ujat mondjuk angelt vagy pr sorozatot aztàn 15000 km-t le van a gond... annak buli a hasznàlt gumi aki àrulja..
Ez annyi mindentől függ!
De ezt is átrágtuk már!
Vezetési stílus,mire használod (túra,stb.) ,és még sorolhatnám!
Szerintem engedjük ezt el most!
De ha nagyon,akkor keresőbe írd be.Garantáltan napokig tartó olvasmányt fogsz találni!
Nyert!
Ha elkezdenéd feszengetni a határokat (négytempójú kanyarok) ,főleg nem tökéletes minőségű úton,hidd el hamar feladná az a futóműnek ne mondható izé!
Ez nem 70%-os, bár nem tudom, erről írtad-e. 4. képen a kopásjelző már majdnem kilátszik
Akkor az egy jó konstrukció. Úgy fogy el az aszfalton hogy közben nem is tapad. Ez akkor egy jó kombináció mit ne mondjak
a qualifiert meg felejtsd el,nem tapad különösebben de viszont jól fogy ez kb olyan 4e-re számíthatsz és ko.
Egyre inkább én is így gondolom. Szerintem megvárom míg visszajönnek a túráról Mármint a gumis srác aztán már hozatom is az Angelt. Mert azt már ismerem. Idén meg már nem akarok cserélni. Ez az első elég hamar elfogyott a hátsón meg alig látszik valami. Szóval ha ez az első is ilyen lesz mint a mostani hátsó akkor idén azzal már nem lesz probléma.

Jah ez lesz GT-t hozatok :-)

Látjátok csak ennyire van szükségem mert valahol alul a kismanó is ezt sugallata nekem csak kell egy bólogatós ember hozzá.
Túlspilázod ezt a gumikérdést.
Alap hogy akár itt akár bárhol kérdezel 5 motorost milyen gumit? akkor legalább hétféle választ fogsz kapni.
A másik hogy ugyanaezek a motorosok főleg a sportolók eléggé túlzásban vannak a képességeik és a gumik tűrőképessége kapcsán.
Rendre olyan szövegek jönnek hogy túragumi nem tapad stb blabla csak a vágott meg csak a supersport mert olyat megyek hogy beleremeg a föld és kell az extra tapadás.
A legtöbb ilyen közben sose használja ki max egyenesben rápirít.
Halgass az öregebbekre,az angel tök elég lesz neked.
Tiszta sor. Valószínűleg a különbséget csak bebeszélem magamnak. Lehet hogy végül hozatok egy GT-t amúgy is ilyen nagyon melegben elkezdett egyre nagyobb különbség lenni a két gumi között. Hűvösebb időben jó volt élveztem nagyon de most hogy az aszfalt vagy 40-50 fokos elkezdett túl nagy lenni a különbség az abroncsok között.
Én nem éreztem különbséget Michlen Pilot 2CT, Pilot Road 3, Pilot Road 4, Continental SportAttac között, szóval szerintem simán bebeszéled. Tegyél fel Angel GT-t előre hajszold meg és meglepődsz, mennyire nem fogod tudni kihozni a sodrából. Ha nagyon nem tetszik, akkor következőleg meg teszel fel mást. Persze kifoghatsz tök szart is használtban. Ez a 70%-os duma nekem sose jött be, ha 70%-os, akkor mafasznak cserélik le? Én mindig újat veszek, ha elfogy lecserélem újra. Kb 2x annyi ideig tart, mint a használt, igaz 2x annyiba is kerül. Viszont tudom, hogy mennyire vertek oda neki pályán Persze ez csak az én véleményem.
Bár tudom hogy jópáran ellenzitek a használt abroncsokat. De azért egy ilyen :
http://e107.pumigumi.hu/e107_p...
8000-ért szerintem igen jó. Főleg úgy hogy 3-4 évnél idősebb abroncsot nem láttam a srácnál amikor télen lent voltam válogatni.
A leírt típusokat meg csak azért adtam meg kép alapján ezek voltak a legjobb állapotúak. Valószínűleg azok az abroncsok azért kerültek a kupacba mert az első tulajnál nem voltak jók és nem sokkal a felszerelés után le is szedte őket. Szerintem a jelzett márkákban olyan olyan 2-4.000 Km lehet a sport gumikban meg olyan 1000-1500. Mert a sport gumik már korántsem néznek ki úgy 4000 Km után mint ezek.
Nem nem félre értettél. Halovány lila fingom sincs a jelzett abroncsokból melyik lágy melyik túra melyik milyen. Mert nem ismerem egyiket sem. Megnéztem a mintáit abból azért nagyjából látszik hogy melyik milyen fajta. Csupán az érdekelt hogy ha használta egyikőtök másikótok ezek közül valamelyike t akkor kinek mi volt vele a tapasztalata. Már a sport gumihoz sem ragaszkodom. Jó legyen és kész. Majd igazodok a vezetési stílussal a gumihoz. Amúgy meg eddig is Supercorsa volt elöl és Angel Gt hátul ami ég és föld. De nekem ez tetszett. Bár lehet hogy csak bebeszéltem magamnak. Nem tudom. Nem hiszem hogy mennék annyira a motorral hogy egy túra-sport gumit túlhajszolnék közúton. Pályára meg még nem volt szerencsém menni.
Nya tapadjon és foggyon vagy kevésbé tapadjon de ne foggyon.
És a kevésbé tapadást úgy értsd hogy rohadtul nem fogod érezni a határát a kevésbé tapadásnak.
Te most hasonlítgatod az F astrát az imprenza wrx-hez.
Döntsd el hogy tapadjon vagy foggyon.
Na megjött a gumisomtól az ajánlás és érdekelne a véleményetek. Tudom jól hogy milliószor átrágtuk magunkat a kérdésem és mielőtt veszekedés lenne belőle az ajánlott típusok között van egy bónusz is ami ha nincs jobb gondolat az lesz. Mármint van nála Angel GT ugyan olyan mint ami hátul is lakik a malacon szóval ha nincs más az lesz.

Azonban van egy két olyan típus amiről az előző 2-3 órában hideget meleget olvastam és sajna a sok infónak ugyan az a hatása mint a kevésnek.

A következő gumik lettek kinézve (Jah ez csak első tehát a nyomaték megeszi dolog irreleváns mivel a hátsóval semmi bajom sincs)
Dunlop Sportmax Qualifier 120/70/17
Bridgestone Battlax Bt023 120/70/17 (Bár ebből egy halom féle van csak más és más számmal a végén de legalább 4-5 fajta)
Pirelli Scorpion Trail 2 120/70/17

Tudjátok ez nekem előre kell és bejött a különböző abroncs nekem elöl hátul csak a Supercorsa Dragon nagyon gyorsan elfogyott. Ha valakinek van tapasztalat a jelzett abroncsokkal és jó volt azt írja meg. Mert nem ismerem ezeket. Mondom van jó állapotú Angel GT is tehát ha nagyon vegyes a vélemény akkor visszaállok az egyforma abroncsra. Amúgy az áruban nincs nagy szórás és az állapotuk is nagyjából azonos 8-12.000 Ft körül mozognak az árak. Pl az Angel GT előre 8.000 Ft és olyan 70%-os állapotban van és olyan 3 éves.