Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez logikusnak hangzik.
Más a futóműved. Továbbá meghagytad gyárinak a kormányt. XX-et is megtervezték a mérnökök valamilyennek, de nem túra kormányra. Ha abba belenyúlsz, felemeled, bájker súlypontja hátrébb kerül, nyúlhatsz bele másba is. Szerintem. Azért ne öljetek le
Olvasgatom ezt az első teló dolgot. Mindig elgondolkodom hogy hogyan is van ez. Vagy azért mert közel sem tartok vezetéstechnikailag még ott ahol ti vagy az első hűtőburkolat miatt vagy azért mert más a rugó nálam mint nálatok de ezt a bizonytalanságot én nem érzem a malacon. Az is lehet hogy a más után futás miatt van de ezt a sokak által emlegetett felszitálást sem tapasztaltam még sosem. Az most megint más hogy egy picit bizonytalanabb az eleje de azért mert még nem jött meg az új gumi és enyhén eltolódott a gumi hegye most. De rendes abronccsal stabil az egyen futása még elengedett kormánnyal is 40 felett egészen addig amíg csak el merem engedni a kormányt (120-150 útminőség függvényében 40 alatt meg megint más) Felütni még sosem ütött fel a teló. Előfordulhat hogy talán a 11-esben alapból más rugó van az első telókban ?

Legalábbis nem érzem azóta mióta az előző télen kicseréltük az olajat benne. Bár ami kijött belőle olajnak éppenséggel már nem volt nevezhető amolyan átmenet volt a kolbászzsír és a méz között inkább.
Én azt tettem bele!
Olajat nem adnak hozzá!Csak egy pár első rugót kapsz,oszt jó napot!
A hátsót viszont feltöltve,készen kapod,csak b kell csavarozni a régi helyére!
Nekem is a Varior van az MRA-tól.
Ha segíteni tudtunk annak csak örülök
Hát jah, lényegesen nyomatékosabb alul ez bizta



Más:
Viszont ezen az első villarugó cserén, progresszívre én is legondolkodom, azaz tervbe fogom sztem venni, mert eléggé ingatagnak érzem, ezért is érdekelne milyen olja ajánlott a rugó mellé
a karbis fazer fogyasztása verhetetlen... csak az a kurva nyomatékszegénység....már ehhez képest

Mondtuk,hogy a túrakormánnyal új motor születik
A Wilbers féle (nagyvas.hu) rugó szett is ajánlatos?

Illetve valaki tudja hogy adnak hozzá-e olajat vagy ha nem, ha nem akkor milyen viszkozitásút illik venni ilyenhez?


Jha időközben gurultam vele ide oda és összejött már 2.5ekm (szinte csak pár hétvégén volt időm), és az kell mondanom túrázva eléggé jól volt a fogyasztásom (Pest oda vissza) sacc/kábé 5.6L :O Ebből volt az autópályán Győrnél vagy 8-10km dugóban filterezés :O
Viszont vegyesben itthon a környéken azért a FZS jobb volt, de ez meg jobban megy :)

Túrakormány 5-ösre vizsgázott az egynapi 600km-nél, derekam egy csöppet éreztem csak a vége felé, de nem fájt és az ülés is végén már kényelmes volt :D
A sors úgy hozta hogy volt kedvezményem a louis-ba így gondoltam bepróbálom a MRA touring helyett a Varios-t, és szerencsémre 175cm-es magasságomhoz a MRA Vario pont jó volt nekem, és még faragni sem kellett belőle, simán elfordul a kormány Jah és a kormány sem szitál be elengedve lassulás közben

Egyszóval, örülök hogy az itteni urak ajánlgatását olvasva az XX-et választottam és szuper hogy ilyen jól alakítható, és mégis kezes maradt köszönöm!
Minek várod! Hisz tudod hogy nálam mi a tapasztalat!
Fenomenális lett! Sőt kolosszális!
mikor megyünk motorozni?
Kőröshegyi völgyhíd, az autópálya felhajtó. Már találkoztunk ott, egyszer.
Értem. Ok, várom a tapasztalatodat.
kint voltam de szerintem elkerültük egymást
na hol voltál? Mert én mentem .. De elég is volt..

ennyiért kár kivinni a mocit... ma 300 km sikeredett ... a felére még kimegyek. De 20-50 km miatt se a mocimat se a bőrruhámat nem baszom össze..
Ha gondolod. .. Ha elindulsz a szabad strandról Szántód felé majd azon az úton ami a Révhez vinne inkább továbbjössz majd átmész egy vasúti kereszteződésen utána beérsz egy lámpás kereszteződésbe ami a 70-es főúton van azon keresztben átjössz majd azon az úton addig mész míg bele nem futsz a feljáró alsó körforgójába. Ha hazaindulás környékén kinézel avagy kinéztek én már lehet hogy ott leszek. Onnan ahol te vagy meg a feljáró között hozzávetőleg olyan 5 maximum 10 Km a távolság
Me kellene nézzem ☺ na megyek csobbanok egyet
Igen egy igen rövid autópálya feljáró alul felül körforgóval. oda vissza igaz csak 4,5 km de hát egy tó partján messze a hegyektől csak ennyire futotta.
Valami szerpentin van?
Hétig kb
Teljesen egyet értek. Ezért csak 6 vagy talán inkább 7 után megyek csak ki Bányosra. Még fasza meleg lesz az aszfalt de talán nem rohadok meg annyira nagyon mint most.
Aki tud az tud.
De meg levegőt venni is meleg van.
Kecsegtető gondolat hogy lemenjek. De rohadt meleg van. Amúgy meddig maradtok ?
Zamardi szabadstrand elejěn
Dehogynem
Sziasztok! 2000-es injektoros xx-re szeretnék sportdobot venni! 2db. érdekelne. Ha esetleg tud valaki valami elfogadható helyet vagy dobokat, akkor írjon! Köszönöm!!!