Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradhatok ha Kawasakis leszek?


Jelenleg gyalogkakukk lettem.
Lehet hulye felvetes de egy szethullott onindito szabadonfuto nem foghatja meg igy?
Köszönöm a válaszokat. Szétszedjük az önindítót és meglátjuk
mégis inkább első a szénkefe hiba, utána a csatlakozó...
behúzni behúz a bendix, de nem teker... szerintem ez a behúzómágnes csatlakozóinak hibája. behúz, de az erősáram már nem megy át a csatikon. lehet korrodálódtak. szét kell szedni és letisztítani, de lehet bőven szénkefe probléma is, ahogy tapasztalt barátom mondja. mindenképp egy jó villamosságis kell hozzá, de biztos hogy önindító... (hülye kérdés, de ytx12 az akksi, nem kissebb?)
hülye hasonlat... de a gépeim is cifrán müködnek ha szénkefe bajok vannak..
bikázzatok rá autó akksival. De nem hiszem,hogy az akkumulátorosok tévednének. Még ránéznék a kábelek csatlakozására is...de az elhalványuló műszerfal egyébként szerintem igen erős erölködésre is utal....

Autoimnál már volt olyan( nem tudom itt is igy van -e) de az öninditó persely ha megkopik akkor is tud szorulni. Lehet napközben ver fel olajat és akkor jobb a helyzet.. de továbbra is az önindítóban keresném a hibát.... persze én nem vagyok villamossági szakember... de a hatalmas csattanás arra utal,hogy bizony az áram ott van a behuzó mágnes dolgozik tekerne is de nem tud... öninditó lesz, de nem biztos,hogy nagy baja van szét kellene szedni kipucolni..ránézni a szénkefékre stb..
És attól lehet, hogy próbálgatásra sokadszorra beindul ha szénkefe baja van?
szerintem ez nem akksi gond! önindító lesz ...
Hozzáteszem,ilyet még csak nem is hallottam vagy láttam soha motornál...

az ,hogy padon kiszerelve terhelés nélkül mit csinál ...az csak egy dolog..a behuzomágnes müködik, tekerni nem tud. Lehet szénkefés!
Sziasztok Srácok!
Még mindíg az indítással szívok. Levideóztam a problémát, ha lennétek kedvesek megnéznétek a videókat az adatlapomon és adnátok valami tanácsot? Már kezdek beleőrülni.
Én meg még a 0-ásnál is ritkább vércsoporttal rendelkezem. Abból meg igen nagy hiány van. Ugyanis én a 0-ástól sem kaphatok vért. Nekem ugyanis AB RH negatív a vércsoportom. Tudtommal ez az egyetlen olyan vércsoport aki senki mástól nem kaphat vért még a 0-ástól sem azonban senki másnak nem is adhat. Szerintem ez én esetemben is, bárki bevállalná hogy évente 1-szer vagy 2-szer kipattog a pofája a herpesztől. Vagy hogy orvosi utasításra nem fújhat szájjal lufit. Mondjuk a bőrbetegeknek tényleg necces a Herpesz. Sajna öcsém is hordozó viszont neki van egy elég agresszív Ekcémája is ami ha egyszerre durran be az már elég kellemetlen.
Én csak cukorbeteg!
Egyébként nem értem ez miért kizáró ok!
Hisz nem egy fertőző betegségről beszélünk!
Esetleg még ez a "cukros vér" is menthetne életet.
Sokan bevállalnák szerintem!Ráadásul nullás vagyok!
Lehet hogy én sem régen voltam utoljára akkor még nem foglalkoztak vele de Herpesz vírus hordozó vagyok sajnos én is. Nem egy nagy kunszt de elvileg kizáró ok. De azért megyek. Mert nem csak akkor lehet menni ha vért is adunk.
Én nem adhatok Sajnos!
A lényeget a Milka leirta és ennyi. Jó magyar mondás olcsó húsnak .......a többit tudjátok.
Lesz az Rbiker szervezésében motoros véradás valamikor Július közepén. Arra nem jöttök ki ? A Tigrisnél lesz !
De hátha neki más lesz!
Hamarosan. Legkésőbb ősszel!
Hagyom is témát csak a különbséget akarom megmagyarázni. Mivel nálam elöl hátul más gumi van érezhetően hamarabb melegszik fel az első abroncs mint a hátsó.
Így van!
Én az új PR4-el elmentem közel 20 000-et, sokat utassal dobozokkal és soha meg nem csúszott, pedig volt mikor végig volt döntve és leért az alja...
Megéri új gumit venni, pláne, hogy tudod, hogy te hasznaltad új korától és nincs meglepetés.
Egy friss guminál nincs jobb ;)
Melyik fékbetét a tuti?