Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah jah arra gondoltam. Na mindegy lesz majd másik
Júni 5.-én nem érsz rá ? Sümeg miatt kérdem. Egész szépen alakul az érkezők száma.
A vásárlósra gondolsz?
Akkor a válaszom nem!
Legalábbis egyenlőre!
Szinte alig maradt szabad időm,már a szezonba!
Milka lesz valami abból az Osztrák kiruccanásból amit korábban említettél? Csak kíváncsi vagyok és unatkozom aztán eszembe jutott.
Wilbers is sokat segít az ügyben!
Igen én megemeltem,de ha elkezdek rendesen menni, így is leér a váltókar,illetve a fékpedál!
Rosszul fogalmaztam. Inkabb ugy helyes,hogy le lehet-e engedni? Mert akkor visszatennem eredetire.
Szia

Olyan magasra emeled, ameddig bírod erővel viccet félretéve, én biztos nem állítanám el a súlypontot. után lenne csak igazán baj... az, hogy majrécsík nem jelent semmit, más profilú gumin meg máshol van a kopás... azért ezt a drága koptatót leérinteni a talajhoz felesleges volt van ettől olcsóbb megoldás is, vagy húzd visszább a térdedet
Sziasztok. Tegnap volt a Hungaroringen egy XX-es srac. Sajnos masik csoportba tettek,ezert csak par szot tudtunk valtani. Szivesen mentem volna vegre egy XX-el eggyutt. Eddig csak egesz mas motorosokkal tudtam korozni. Jo lett volna osszehasonlitani a ket gepet. Nekem borzaszto alacsonynak tunik. Meg mindig van fel centis majrecsik es mindene karistol. Esetleg meg lehet emelni a hatuljat? Vagy...
Én had köszönjem meg mert úgy látom tegnap ez volt a módi.
Köszönöm
Én köszönöm !
Köszönjük!
No meg adatlappal is kéne kezdeni valamit!
Amúgy melyik verzió az ajánlottabb illetve hatásosabb?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget vissza fogok olvasni a hozzászólások között csak picit lusta voltam.
Vagy pl. Igy is lehet turasitani kb 40ezer ből.
Pl. LSL kormánycsutkák, amelyek 35mm-rel magasabbra, illetve 30mm-rel közelebb kerülnek: http://www.ebay.de/itm/LSL-Tou...

vagy Spiegler felső vilahíd: http://www.ebay.de/itm/CBR-110...
+
a már említett Hornet kormány.
lsl kormánymagasító, hornet kormány

de ha visszakeresel lesz mit olvasni....kb mint az olaj és a gumi téma
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni az xx kormány magasításban? Válaszokat előre is köszönöm.
Hát megnéztem az adatlapodat. Eléggé meg 11-esítetted szerencsétlen XX-et. Nem lett volna egyszerűbb alapból egy 11-esből kiindulni ?
Mindegy is miből van, szakadt, cserélem
Ha jól belegondolok nekem is gumi