Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben :)
szombati Fehérvári Honda márka találkozóra jön még valaki ? Milkát talán ki lehet csalogatni de a feketerigók közül egyenlőre ennyit tudok. Kari A busásokkal megy valahova világgá. Szóval még valaki ? Én valószínűleg megyek vagy van egy cimbora aki egy VT 1000-el jön meg talán kicsalogatom az ismerősöm is a csigaházból ő meg egy CB 1000 R-el
Ááá ne csinálj másik képet. 4 az 1ben nem érdekel. azért köszi
lesz egy eladó hátsó doboztartó konzolom is XX hez
Raktam ki egyet, ha lesz alkalmam készítek!
Egy képet találtam a telefonomban!
Szia, amit lesz egy kis időm készítek rola képeket. De igazábol kifogástalan állapotban van.
Alkuképes

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-10061298
Szia Esetleg nekem is küldhetnél pár fotót a vas-ról...ha meg van még...
Tudnál 1-2 képet küldeni?
Ez nem nagy, nézd meg a méreteket. A motor épp belefér és még marad pár centi minden oldalon. De mint mondtam ez csak egy példa, valami ilyesmit össze lehet hozni és ebbe könnyen be is lehet állni, plusz védve van az elemektől meg az enyves kezűektől is. Az enyémhez meg tényleg elég lesz az egyel kisebb méretű is.
Én a tervben lévő fakerítés plusz a meglévő két régi teregető vas meg némi kreativitás együttállásából körvonalaztam egy amolyan 3 fix fallal megépített kis féltető. Nem is kell túl nagy nyáron úgy is csak úgy orral terveztem hogy beállok ha meg hosszabb időre tervezem letenni addigra szerkesztek egy kis görgős trepnit amire fel lehet majd húzni középvasra a gépet és akkor szabadon tologatható lesz jobbra balra a gép.
Nem kell túl nagy Laci legalábbis olyan hosszú most nem kell. Veheted spórolósra is hiszen lespóroltál a Rigó elejéről egy 20-30 centit :-)
https://www.amazon.co.uk/gp/aw... shed&dpPl=1&dpID=41X90pSndkL&ref=plSrch

Persze nem pont ilyet, mert ez nagyon drága, de ebbe már simán befér az XX oldaldobozokkal együtt is és nem foglal túl sok helyet sem az udvaron.
Ezt meg tudom erősíteni, tavaly egész nyáron az udvaron volt a motor motortakaró ponyva alatt és mindig vizes volt a motorom. A kapcsolók is oxidálódtak. A legújabb terv egy kis méretű kerti tároló amibe épp befér a motor. Szellőzők is vannak rajta.
A sátor nem lenne rossz. CSak minden helyet elfoglal az udvarban. Tudom most úgy hat mintha minden ötletre az lenne a válaszom hogy hogyan nem lehet. Sajnos átrágtam magam már minden lehetőségen magam. Ezen is. De az a bukta hogy a telkünk egy régi kis magyar hold méretű ami még a parasztság idejéből maradt meg. Azaz 4000 négyszögöl aminek a váltószámára ötletem sincs. De 13,5 méter széles és több mint 250 méter hosszú. Rendezési terv szerint a telek jobb oldalán ház van így rögtön ugrik 6m plusz tornác ami még kettő (Nem nem fér be a tornác alá mert magas tornác van a ház elejénél) tehát bukó a 13,5 M-ből rögtön 8-at marad ugye 5,5 ebből dobunk 1 méter a sövény meg anyám virágoskertje miatt. Maradt 4,5 méter amire a motor mellé még a kocsival is be kell állni valahogy. Szóval necces az egész. Ha pl valaki hamarabb állt be kocsival mint én a motorra és bénán parkolt akkor mehetek a kulcsért hogy arréb rakjam a kocsit hogy beférjek a motorral. Ilyen rendszerben a sátor elég necces.
Még az se. Nem vagyok érte oda. Volt a cimbimnek ilyen takaró ponyvája. Azt érte el vele hogy megázott a motor akkor takarta is rendesen. Majd kisütött a nap és az összes elpárolgó víz szépen bement a ponyva alá majd 2-3 óra múlva olyan volt a ponyva belülről mint 3 órával korábban kívülről. Mire ez feltűnt neki minden tiszta rozsda volt. Kipattogzott a kormányon a krómozás. Olyan volt mintha gőzkabinba tartotta volna a motort. Igaz ehhez kellett egy egész nyár. De ez nem volt egy jó ötlet a részéről. Sajnos nekem tényleg ázik fázik a paripa. egyedül az őszi lerakáskor rimánkodom be a szomszédom műhelyébe a télre. Olyankor ott telel.
Mobilsàtor!!!!! . Ezt mondjuk az automnak csinaltam./tèlen/.nyaron pedig.......
De azért motortakaród van gondolom, mert engem a rosseb +enne ha remete szex lenne tudod eső veri nap szívja.
Ez is egy szép megoldás. Megmondom őszintén esztétikusabb dolog az ha látszanak a csatik összedugdozva és lefújkodva mintha eltekernék egy tekercs szigetelőszalagot. Ha a két dolog közül lehet választani akkor ez a második első hallásra igényesebbnek hat. Bár az lenne a legjobb ha építenék egy féltetős helyet ahova be tudok állni a malaccal. Amúgy tervben van csak előbb a szennyvíz rákötés miatt kéne feltúrni az udvart. Ami legkorábban szeptemberben lesz aztán betonozás és kerítés építés és ezzel párhuzamosan kezdődik a féltetős parkoló gyártás.
Van kontakt spraym ami nedvességeltávolító, vagyis nedvességtávoltartó, ezzel befújtam a csatlakozókat. Miután összedugtad le lehetne fújni kívülről szilikon sprayvel pl vagy valami hasonlóval és mindig leperegne róla a víz. Csak egy ötlet volt, ne öljetek meg.
OK!
Majd jelentkezem!
Szia még megvan, ígérgetők vannak rá de semmi komoly
Én többre becsülném a paripát, bár az is igaz hogy a hétköznapi halandók egy jó része nem is hallott még a típusról ez meg viszi lefelé az árat. Ha lenne ennyi a zsebemben és nem állna már egy az udvarban akkor egy kihagyhatatlan ajánlatnak tűnik.