Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként mit alakítottál át?
Mert ha a duált szüntetted meg,főfékhenger csere nélkül,meg súgom sose lesz jó!
Volt már rá próbálkozás,még senkinek nem jött össze,csak főfékhenger cserével.
Ne nem normális!
De szerintem ezt te is tudod!
Ez a hang akkor szokott jelentkezni,ha akadály van valahol a fékfolyadék áramlásában!
Vagy nem folyik vissza rendesen a fékolaj miután elengeded a féket,vagy valahol úgy mond dugulás van,csökkent a fékcső keresztmetszete!
Régen ez a silány minőségű fékcsövek sajátossága volt! Egy idő után,belül lemállott egy nagyobb darab,és ez okozott ilyen problémát! Fékezni tudtál,mivel az sokkal nagyobb erő,de vissza már nem tudott jutni a tartályba a fékolaj.De a fékezéshez is jóval nagyobb erő kellett!
Lehet igazad van :(
kár volt átalakítgatni, csak a baj van vele ..
Akinek ez a gyári fék nem elég
annak a teljesitménye se, a súlya meg jóval több mint kellene
De jól informált vagy , feljebb ülünk ..
ha jól tudom, azért mert az S-DMS cak 2 fokozatban állítható, míg a busában 3 (195, 184 vagy 136 lóerő) az utolsó 11LE-t veszi el az elektronika, de a blokk uaz, nincs benne változtatás, szemben az xx és x11 majdnem, de mégsem azonos blokkjával
Sziasztok
x11 nél még mindig fék probléma ha a hátsó féket nyomkodom akkor elöl normális ilyen sípolos hang ? Amúgy az jól müködik nem esik be sikerülzt a légtelenítés. De az eleje az nem akar jó lenni pedig az egyszerűbb lenne úgy fogja a fék az elejét mintha negyedig be lenne húzva a fékkar lehetséges olyan hogy a sárvédő felett lévő fém cső lehet eldugúlva ? vagy valami tapasztalat ?köszönöm Fém fék csöves az egész rendszer.
Amúgy a békában volt előbb az a blokk, az enyém K7-es volt míg ha jól tudom a busába K8-tól volt benne, de ha mégsem akkor meg egyszerre, de a béka valóban gyengébb kissé, úgy 13LE-vel.
De van.
Melyik volt elobb a tyuk vagy a tojas
Nem, a BKing motorja egy az egyben Busa... semmilyen módosítás nincs
Igen ott is az a helyzet mint az XX meg az X11 között a blokk nagyjából ugyan az csak a lóerő helyett Nyomatékra van hangolva, de alapjaiban ugyan az a blokk.
Ha jol tudom hayabusa motor van benne. rossz nem lehet. Ja tenyleg a motorozz.hu ra a györieknek irtam a cseszneki talirol hátha erdekel valakit
Hát a környéken van egy két űrhajós aki rakétával közlekedik (VT1000 SP1, az egész Siófok Riders abban S1000 RR-ek GSXR 1000 , szinte teljesen szénszálas R1 és még páran)
Amúgy ha valaha is nagyobb gépre vágyom majd át az biztos egy ilyen B-king lesz. Nagyon bejövős egy masina.
Ja ismerem azert mert szerintem csak ő fog odaerni 45p alatt
Durva egy masina. Nem biztos hogy jól emlékszem de 186 Le és 136 Nm nyomaték. Arról nem is beszélve hogy még az X11-esnél is rövidebb motor.
B king
Na azt hiszem meg van még kiknek szólok. A Széles út Egyesületnek. (Kaposvári brigád) Elég vegyes a társaság de Bányoson sokszor látok olyan motort amin ilyen matrica díszeleg.
Hát a másfél óra nekünk csak erős kilépéssel van meg szerintem. Veszprém az kb 1 óra és onnan még olyan messze van Csesznek mint nektek Győrből. szóval inkább 2 óra a menetidőnk. Bár ha a Gyula cimbim lesz a felvezető a B-kingel akkor 45 perc is elég :-)
Az jo akkor irok a győrieknek hogy kb 11re lennenk ott kb nekünk is 1óra
Szerintem mi is megyünk egy olyan 5-X-en meg még a franc tudja. Itt általában előző nap indul be a telefonálgatás. Az órát nem hiszem hogy nagyon fixálni kellene. Ha én megyek és nem kell igazodnom itthon senkihez akkor szerintem olyan 10 óra felé elindulok olyan 11-11:30 felé felérek és maradók amíg vannak ott vagy ha már kezd az idő hazaküldeni tehát pl 4 felé haza indulok. Az ilyen parkoló találkozók nálunk úgy szoktak menni hogy kimegyek-megyünk Bányosra és jönnek mennek az emberek. Beszélgetünk , megyünk egy párat a pályalejárón megint beszélgetünk. Így elvagyunk néha egy fél napot is odakint.
Esetleg valami ötlet az ottani programra?
igen jol látod egy árnyalattal sötétebb. de ha rasüt a nap akkor vilagosabb.igen erdekel az április 2 meghat a győrieknél egy jópáran még jönnének ugyhogy elvileg mi ott leszünk már azt is megbeszéltük hogy győrben hol találkozunk csak még az időpontot nem tudjuk hogy mikor legyünk cseszneken?