Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép lett Kari. Ebben az árnyalatban szebb szerintem. Mert ha jól érzem egy picivel sötétebb szín mint az eredeti. Lehet mondjuk csak a fény más de akkor is jobban mutat.

Ünnepélyesen jelzem felavattam én is a Caberg-et jól szuperál. Egy picit talán halkabbra számítottam de sisakmaszkkal semmi gond nincs vele. Az enyém sem nem zászlóshajó sem hagyományos gömbölyű én ugyanis egy caberg streetfighter -t vettem. Picit még fura de jó lesz :-).

Amúgy most már szinte 100%-ra mondhatom hogy Húsvét utáni hétvégére azaz Április 2-3 (valamelyik ez még nem tuti) Parkoló találkozó szerveződik a Cseszneki parkolóba. Egész sokakat érdekel a dolog. Kari igaz már bejelentkezett az eseményre de persze bárki mást is szívesen látunk.
Nekem is tetszik , meghát jo volt már menni vele . még mondjuk jövöhet pentek 13.00 müszaki.
szép bizony
Köszönöm. de a fényezőé az érdem.ezert kelett felujitani:
Nagyon szép!
De tényleg!
Ja és itt a végeredmény.
ok. köszönöm.
A telefon erre való!
No meg másra is!
Nyugodtan hívhatsz máskor is!
Ja egy kis telefonos segitseggel.
a lényeg, hogy észrevetted és meg is oldottad!
Figyelmetlen voltam és a hütön felcsereltem a két kis csövet.
Folyamatosan bugyogott a tartalyba a viz ha leallitottam
ha felmelegedett a viz bele forralta a tartályba és a tulfolyon kifolyt.
miért mi történt?
Pöcre indult de a hütövizzel szivtam
Gratula!!!
Végre 6honap után kész a moci. sikerűlt is kerűlnöm vele
Jó a Caberg. Jusstissimo gt-m van Kicsit zajos ,igaz felnyitható.
Guuut morgen
A caberg nálam is nyerő....kb 3-4 volt belőlle (nyitott-zárt )...és még 1-2 más típus probálgatása.
Most a nolán 104 van.....egy vagyon,de felét sem tudja mint a Caberg Justissimo GT....folyton recseg ropog,szarul illeszkedik és zárodik a pinlokja egy kalap xar,stb.... Szóval ha megint akkor csak Caberg!
Egyébként örülök hogy személyesen is taliztunk!

Kár hogy nem tudtunk többet beszélni,de sajna a munka az munka.
Tudja a tök! Nem emlékszem!
Én már a második caberget használom! Az elsőt öt év után adtam el.Végig meg voltam elégedve vele! Nem tágult ki,csendes,stb.Igaz nekem a Caberg zászlóshajója volt,van a Sintesi! Jó a gyári kommunikációja is. Volt már pár sityakom,volt amit egy hónap után adtam el.Biztos van jobb sisak a Cabeegnél nem tagadom,de ár/érték arányba verhetetlen.No meg tartósságban! Titán mechanikája van,erre örök gari is van! De mondom,nekem a Caberg csúcskategóriása van!
Amúgy Milka mit is mondtál ott a Shox üvegfalánál állva ? Mert a hangzavarban nem feltétlenül értettem mindent. Amúgy volt valakinek tapasztalata CABERG sisakkal. Jöhet hideg meleg nem izgat, ilyet sikerült ugyanis vennem az Expón. Ha nem is feltétlenül a legminőségibb a sisak az sem érdekel mert amint felvettem éreztem hogy ez lesz a fasza. Pedig felhúztam előtte vagy 6-10 sisakot. A Shark-tól a GIVI -ig az ICON -on át. De ez illet a legjobban a fejemre. Viszont halovány lila fingom sincs hogy ez a márka milyen. Annyit tudok csak róla a szerelőm révén hogy egy időben ezt a márkát adták az új bömbik mellé amelyet én a kérdés szempontjából pozitívnak értékelek. (Legalábbis ő így emlékszik)