Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most így hogy írod,nem tudom mire gondolsz!
De hangvételből ítélve,valami rosszat!
Mindent láttunk. Tudod te mit tettél egyáltalán?
Tetszenek egyébként az XX-ek, azért szoktam ide is benézni, de igen meglepődtem mit keres egy GSF ezen a fórumon, aztán még jobban mikor észrevettem, hogy az enyém!
Meg kell állapítsam, van szemed hozzá! Egy Conti RoadAttack pár volt rajta, az első kagylósan kopott volt, a hátsóban pedig volt egy kellemetlen él, ami zavart kanyarodásnál.
A kép a vásárláskori állapotot tükrözi, azóta párban cseréltem. Michelin lett a befutó. Ha több részlet is érdekel, a fórumot ne terheljük vele, szívesen küldök privátban fotókat, garanciajegyet, számlát is, vagy amire kíváncsi vagy. Köszönöm érdeklődésed!
Értettem!
Jelentem szégyellem!
Szégyelld magad...
Miklós a Banditán gumik rendben vannak? Őszintén! Az első egy kicsit gyanús......
Most már a motoron van. Majd lenyomtam a kétéves keretet. Aztán elmentem Nagykorpád mellé eperért. Így jött ki olcsóbbra...
Éppen ezért nem dobják ki ha valami kis hibája van.A gyárakban erre külön csapat van.Erre még rájön az,hogy a gumikeverék nem mindig ugyanattól a beszállítótól érkezik.De ezt te mint fuvarozó tudod is.
Kis hazánk,Kína,Török ország gumi gyáraiban átélek ezt-azt.
Szóval jól átvernek,jó drágán gyárilag!
Délelőtt láttalak a Házgyári úton és még mindig a "motoron" volt az új PR4-es.
Ez volt ma 20 km, az évi 180-ból?
A gyárban is szövetig köszörülik ha hibás, és újra vulkanizálják!Észre se venni.
No ezért amit kapni fogsz!
Én meg pont 2mm mély árkot tudok készíteni speciális gumihoz való korongal.Leggközelebb videot is készítek.Szövetig nyugodtan le lehet menni.Aki ismeri az abroncs szerkezetét az érti.
Én holnap ide tartok!
http://www.programturizmus.hu/...
Szia! Dobj egy e-mailt légyszives, gumival kapcsolatban tudok ajanlani neked megoldást!
Valaki szerelt vagy látott XX-re nappalifényt .Képnek örülnék
Kb 4-5 mm a közepe. Most jött le egy xxről...
Mellesleg feldobom a kérdést újra mint múlt héten. Tud valaki jó hétvégi programot? Lehetőleg a Duna Nyugati oldalán.
Menni kéne valahova főleg hogy a múlt hétvégén maximum csak lemosni lehetett a motort de az is felesleges lett volna.
Kopásjelző engem sem kifejezetten érdekel de ha valakinek akad egy jó hátsó gumija (Első nem kell) az szóljon majd mielőtt közkincsé teszi mindenki számára. Sajna az előző gazda sem foglalkozott nagyon a gumi formájával és nekem is volt egy sunyi defektem így erősen meglapult a közepe. Most szerelőm tanácsa alapján kissé túlfújtam 2,8-3 és erősen szlalomozok mindenhol, javulgat de még mindig elég egyenes a közepe. Kellemesen motorozható egyenlőre de lehet csak azért érzem így mert még mindig szokom a gépet. Jól jönne épp ezért egy tartalék gumi. Akinek van egy szóljon nekem ha lehet. Köszönöm
Az életkorod senki se firtatta,olvass figyelmesebben!
Sose kellet engedélyt kérni itt senkitől!
De beírt ide egy kioktató hangvételű kommentet,amit szintén nem kért senki!
Ha lett volna egy,kérdés azzal kapcsolatban amit ő írt,akkor pont senki se szolt volna egy szót se!
De engedtessék meg nekem (mivel hozzám címezte az irományt),hogy eldöntsem számomra melyik építő jellegű,esetleg hasznos,és melyik felesleges!
No meg talán tettem itt le annyit az asztalra már,hogy ezt ha burkoltan is,kikérjem magamnak!