Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Például itt a fórumon!
Keresőbe beütöd a kulcs szót,szavakat,és bőséggel fog találatot kidobni!
Sziasztok!

04-06 körüli XX vásárlásán gondolkoztam el, illetve lehet esedékes ha elkelt a motorom.
Szeretném tudni milyen gyenge pontjai vannak, mit kell feltétlenül megnézni a szokásos dolgokon kívül? Illetve hol olvashatok róla bővebben...?
sajnos már elkelt
megjött keresztapa is
Csak apránként megy a felbontás miatt! A többit Csutkától kapod!
2db megérkezett
a kedvenc csapatom vezetője még nem:)
Emailon átküldve!
ok
Utána nézek!
eddig még nem
Képeket megkaptad?
okés
Részünkről is ugyan ez az élmény!
Nagyon,nagyon jó volt!
Amit ígértem utána nézek,és referálok!
De ne feledd,most rajtad már a sor!
Király volt a tegnapi nap Tesó!
Jól éreztem magam illetve nagyon régen nem éreztem már ilyen jól magam!
Gazemberezésért egy alkatrésszel kevesebb fog vissza kerülni a moccodba!
Eldöntheted melyik legyen az!
Figyusz én se spórolok az alkatrész,vagy egyéb felszerelések vásárlásánál,ez köztudott!Főleg nem a biztonsági dolgokon!
Ha valaki én pontosan tudom,és mindig mondom is azoknak akik motorvásárlás előtt állnak,nem megvenni a drága,hanem megfelelő szinten fenntartani!
A hangnemmel kapcsolatban,csak annyit! Szívjuk mi itt egymás vérét,ez így van,de azokkal az emberekkel meg is van a nexus, esetenként a baráti kapcsolat!
No meg mint írtam,igazán az nem tettszett hogy kéretlenül történt a beírás.Pontosabban nem volt a te írásod előtt,erre irányuló kérdés!Ha lett volna,pont senki se szolt volna egy szót se!
Nincs tüske,én a munkámból kifolyólag elég jól kezelem ezeket a dolgokat!
Ez így ebben a formában nem állja meg a helyét!
Mindig is szabályok maximális betartásával moccolok!
Az index az XX-en csak sportszerű nehezítés!
Mikor volt ez?
Hol?
Ja igen: köszönöm!
Szia Milka!
Visszaolvastam, hát kaptam én itt hideget-meleget, neked sem reagáltam. Hogy ne maradjon tüske benned, pár gondolatot engedj még meg zárszóként.
Látom Te is büszke apuka vagy, így megértesz biztosan, hogy mindig haza akarok érni épségben, és ennek egyik kulcsát a gumiban (és nem csak a sajátomban) látom. Odafigyelek a korára, állapotára, és szinte mániákusan ellenőrzöm a nyomást is - ha kompromisszumot kell kötni, azt máshol kötöm, nem a gumin.
Ezért a véleményemet fenntartom, de a stílussal kapcsolatban: én nem vagyok egy gyakorlott fórumozó, azt hittem ez a hangnem motorosok közt még ismeretlenül is belefér, ha tévedtem, ne haragudj. Peace!
Tisztán láttunk mindent. Miután elengedtünk a hatoson (mergecijóarcvagyok), index nélkül előztél, sőt záróvonalon...
Nem tudom,de majd csak elárulják!
De tudod rosszaságból jelesre vizsgáztam!
Mit tettél már megint Te gazember?
No meg a királyi többest se értem!