Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg nem Kutya volt velünk.
Persze mert a kawa lemaradt mint minidig!
Nem bírja az iramot!
KanyarBandi ott volt, de egy blökit sem láttam
Már vártam a kontrát!
Nana, kicsit hátrébb... Az X11 olyan szép, hogy nem kell gagyi műanyaggal eltakarni
Hívlak!
Szia Tesó!

Varratszedés megvolt és megvan a szövettanom is!
ugysem kell bele váltó
nagyon jó az x11-is .. annak aki a csupaszt szereti, tapasztaltam
Magyarul az X11 a fapados változat!
Az XX-meg a fullos!
hát pont,hogy ha jó bele meghibásodás esetén én azt keresnék bele....(xx)
az xx 6 az x11 5 sebességes Az xx blokkból kivették a 6.at mert 5.ben ugyan annyit forog( persze a reklám annó más volt,de mindegy)
xx két kiegyensúlyozó tengellyel rendelkezik, az x11-ben csak egy van,és nincs ram-air rendszer ahol bukik egy kis lovacska de alig észrevehető. neked van kézi gáz hidegindításhoz,nekünk automata.
neked bowdenes a kuplungod,nekünk hidraolikus..
kb ennyi
No csak nem kanyarbandi,meg Kutya?
Jah akkor csak összeraktalak az előttetek érkezett társasággal. 2-en voltak egy 1000-es SV meg még valami azt hittem így 5-en egy irányból jöttetek. :-). De akkor tévedtem.
Nem!
Egy Kawa ZZR1400, Honda XX és FJR1300.
Igen igen kint voltam. Ti voltatok Kaposvárról haza felé tartva. akik a Hondással akaszkodtak össze még a völgyhíd előtt?
Vasárnap voltál a völgyhídnál? Mert ha igen, akkor találkoztunk.
Ez de jó. akkor az XX-nek meg az X11-nek más váltója van :-S. Ezt azért nem árt meg ha feljegyzem magamnak valahova ha netán összefosná magát nálam valami hogy ne akarjak bontott XX váltót szerezni :-)
Adod vagy veszed?
De 6-sebesség!
Beleolvasgattam a fórumhozzászólásokba és már teljesen meg vagyok keveredve. Eredetileg az XX 6 vagy csak 5 gangos ? Mert az tuti hogy az X11 csak 5 sebességes.
Jó jó!
De nehogy már így simán éltessük az FJR-t!
Nézd onnan,az irigység beszél belőlünk!
Reméltem is!
Én gonosz?
Veled?
Hisz szívem csücske vagy!