Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki van rakva a szekrényre!
Dehogy! Csak Milka is gonosz!
Egyáltalán nem hiányzik a 6-ik. Én is azt hittem, hogy kell, de nem. 4500km alatt 2x akartam 6. dobni mindössze.
Köszi a tippet a killerrel, meg a felajánlást, hogy zaklathatlak ezzel kapcsolatban, de visszatettem a gyárit , ha meg mégis nekiállok, akkor meghosszabbítjuk a killert, ahogy javasoltátok! Viszont lenne egy kérdés, látom neked is a Saito markolatfűtésed van. Nekem a gázkarnál eláll a kapcsolóktól kb.3-4 mm-t, nem csúszik fel a csutkára teljesen, neked meg le van vágva kb ugyanannyi belőle a jobb szélén, ha jól látom, és így hiányzik a jobb szélén a gumi perem! Nem lehetne ezt valahogyan megcsinálni hogy passzoljon rendesen? Esetleg egy másik típus? Én ezzel vettem , jó szolgálatot tesz, de így nem tetszik....
mint mindig tibor
akkor megint mókoltál vmit
Termeszetesen. mar csak egy padolas kellll
Elnezest kerek
Majd felnő!
ááá nem csak a hayabusára esküszik.
összeraktad már a busát ?
De válogatósak egyesek!
Koszonom
sajnos 60ast keresek
52mm a bemenö csö átmérö a vége a hová megy a killer 50 mm
A búbánat jó anyag. Sok mindenre jó, de az ellen nem véd (3.00-tól)!
btibi10@freemail.hu

Írj rám
Sziasztok!Ha valaki esetleg megakarja bolondítani az XX-et motor eladás után találtam a polcon egy Kb.1500Km-et futott újszerű 16-os (a gyáritól egy foggal kisebb) első és egy 45-ös a (gyáritól eggyel nagyobb) hátsó JT-lánckereket valamin martin dobhoz való újszerű hangtompítót 2db-ot.
a pr4 bírni fogja ,rajta van a formaleválasztó vagy mi a búbánat
Sajna elöregedett, hiába szilikonoztam.
az előző elkopott? mert garázsban nem öregszik
Igen, PR4, de én 15 évre gondoltam. Nem vagy gonosz. Neked is barátibb a fogyasztás ha felrakod hatodikba?!
Na ja!