Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elvet a rajzról le lehet olvasni. A felesleges teljesítményt a két thirisztor disszipálja el.
Pont ki van találva hogy ettől ne égjen le!
Nekem már évekkel ezelőtt el kellett volna füstöljön!
Mért ne lehetne lekapcsolni?
Elképzelhető! Mikor 100/90-W os halogéneket tettem be, akkor hideg volt a fesszab.
Most normál van benne 60/50-es és többször reflektorral megyek, mert tompitotton csak az egyik világít.
Ez egy érdekes kérdés. Ezek szerint a lámpakapcsolóval szerelt amerikai (esetleg régi európai) típusoknál más lehet a feszszabályozó? Ez nem kötekedés, csak következtetés! Mert a lekapcsolóval rendelkező gépeken sokkal több energiát kell eldisszipálnia a szabályozónak, nagyobb hűtőfelülettel kell rendelkeznie. Szerintem.
Tapasztaltam. de ha jól tudom a Ti gépeteken le sem lehet kapcsolni.
Ez egy nagy hülyeség!
Igen! 2002-től már nem volt változtatás műszakilag!
Csak apró esztétikai dolgok!
De. A Kresz az akadálya.
Ha nappal nem használjátok a lámpát túlmelegedhet a feszültségszabályzó! A motorkerékpárok feszültségszabályzása azon alapszik, hogy a felesleges teljesítményt az elektronika "elfogyasztja". Ha mindet neki kell eltüntetni, túlmelegedhet, vagy az akku lesz púpos, tehát túltöltött. A meglevő világítás mellé használni semmi akadálya.!
Olvastam mind két írományt, ezt amit linkeltél, és ami a főoldalon van , azt is...

Gyakorlatilag a 2002 utáni modellek, mindenben megegyeznek az utolsó évben kiadottal? Ergo felesleges 05-06-os modelleket keressek, ha találok megfelelő állapotút mondjuk 03-as modellt?
Eladó módosított gyári kipufogó (E betűs). Szép hangja van, ezzel már észre vesznek az autósok. Ára: 40eFt / pár, esetleg teljesen gyári csere érdekel.
Annak akinek nincs leültetve az eleje,a jobb fordulás miatt!
Igaz nem 1000XX, de szerintem az általam alkalmazott megoldás alkalmazható. Az XX-en elöl a középső légbeömlő mögött bőven elfér.
Valaki beszállna egy nappali fény vételébe .Azt elosszuk a cuccot
Én nekem ugyan ez a tapasztalatom xenonnal,igaz a mocc is kék,fehér feliratokkal!
Köszönöm!
De nem csak az én érdemem!
Időközben Philips-ék újabb modellt dobtak piacra - Daylight 9, ami Daylight 8-hoz képest +1LED-del rendelkezik, és jobban szórja a fényt vízszintes / függőleges síkban.
Philips Daylight 8, tavaly óta fent van. Már messziről látszik, tapasztalat azt mutatja, hogy pl. autópályán hamarabb észrevesznek / elengednek. Egy autós szettet vettem anno, egyiket felpakoltam magamnak, a számomra feleslegessé vált másikat meg eladtam - pont innen vette meg valamelyik XX tulaj.
Főoldalra kerültél Milka!
Gratulálok
Minek?
Meg hová?
Xenont neki,oszt jó napot!
Senki sem szerelt napali fényt az xx-re
Megtaláltam neked a linket!
http://hegylakok.hu/2013/11/ki...
Egyébként ha beütöd a googleba ,illetve a Hegylakóknál, 1100XX használt teszt,találsz egy irományt,amit tavaly írtam! Szerintem minden benne van!