Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hülye!
Ezt elb@sztad. Nem kértél az XX istentől engedélyt, így mindenki a te véredet fogja szívni, még ha tudják is, hogy igazad van.
Most szereljem le a gumit mert belül sima a felülete
Vagy átlagoljak
Sajnos a 10 a/órást elvitték ,de ha túrázól a hátsó kofferba tudok adni
155 a/órást benzin nélkül 50 Km teker
Elnézést, nem volt tudomásom róla, hogy a véleménynyilvánítás előzetes -életkort, hozzászólások számát stb. figyelembe vevő- felvételihez kötött.
A hozzászólásom NEM szólt arról, jó árban volt-e a gumi, NEM szólt arról hogy érdemes-e használt gumit venni, NEM szólt arról, hogy ki mikor cserélje le a gumiját, mindössze arról szólt, hogy Magyarországon nem a gumigyártók által a gumiabroncs mintázatában alkalmazott kopásjelző értékét, hanem a hazai jogszabályok által kötelezően előírt minimális mintamélység értéket kell figyelembe venni, amely nem 1, hanem 1,6 mm (forrás: 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet 36. § (4) ).
Ez alatt a gumi használata lehetséges, de nem szabályszerű. Ez annyit jelent, hogy NKH műszaki vizsgán -amennyiben a műszaki állapotfelmérést ténylegesen el is végzik- nem mehetne át akkor sem, ha a kopásjelző felett van, és egy esetlegesen bekövetkező balesetnél a felelősség megállapításánál figyelembe veszik, mivel a rendeletnek nem megfelelő gumival nem szabadott volna elindulni.
Érdekelne az akksi! Ma szeretnék menni, holnap már úgysem lesz rá időm. Vagy tegnap indított, ma nem fog?
Had szóljak hozzá Van eladó 50% aksim ma indit holnap nem
Én meg már halottam olyat ,hogy megvágja!
Csak a stílus volt kicsit kioktató!
szia! istván vagyok érdekel a kipuff írnál róla egy kicsit bővebben ?
Nem is kell vitatkozni, csak leírta a véleményét! Peace.
Én kopásjelzőig használom a gumikat, de ismerek olyat aki mintáig.
Bilincs lesz?
Köszönöm neked is!
Én se értettem a dolgot,mivel sok írását hozzászólását itteddig még nem láttam!
De tudjuk mindig vannak önjelölt "én mindent jobban tudok" eberek!
Köszönöm!
Egyébként a kopásjelző 1-mm,nem 1,6!
Gondolom nem véletlen az a kopásjelző,de nem akartam vitatkozni!
Nem beszélhetek róla!
Szombaton úgy is talizunk!
No meg te tanultál vallatást!
Nekem csak az a kérdésem, hogy miért is érezte itt valaki, hogy helyre kell tenni bármit is? Van itt egy megbízott kerületi helyretevő?
azzal az elsőve 8000 km-t elmegy kopásjelzőig hátsóval szintén..
szerintem korrekt áron adta Milka

lehet venni vatta újat 70e ft....

ja és nem kötelező megvenni
Oszt melyik került fel?
No, mindenkinek jó üzlet volt akkor, és az a lényeg!
Ezt mindenki tudja,a vasakon fel is szokták tüntetni!
Legalábbis az XX-en így van!
De én még sose dobtam le 1,6-os gumit,ahogy sokan mások se!
Amúgy meg mindenki úgy számol ahogy akar,pont nem érdekel!
ennyi volt az ára,oszt jó napot!
Egyébként így a hirdetések 80%-ba (nem csak gumival kapcsolatosra gondoltam) belelehetne kötni!
Hát még ezt sem tudtátok gyerekek? Na akkor az ilyen új számítás szerint én felvásárolok bármilyen márkájú gumit kérem szépen. De az ár is csökkenjen ám! Fiatal barátunk biztosan az ilyen agyon kopott gumit mint a Milka eladott Ő már eldobja nehogy valaki még véletlenül is feltegye a micijára.
Látom már el is kelt, és bocs a beleugatásért, de van itt egy elterjedtnek mondható tárgyi tévedés, amit szeretnék helyretenni.

A gumi használhatóságát nem a vászon kilógásáig kellene nézni, hanem a jogszabályban előírt 1,6 mm-es kopáshatárig.

Az új első gumi használható profilmélysége: 4,4-1,6 = 2,8mm
Az eladott első gumi használható profilmélysége: 2,03-1,6 = 0,43mm

Azaz ez nem egy "jó 50%-os", hanem egy 15%-os gumi.
Elkelt!
No!
Eladóvá vált egy szett Pirelli Angel gumi!
Méret 120/70/17 illetve 180/55/17
Gumimélység középen elől : 2,03-mm (újonnan 4,4-mm) hátul : 3,75-mm (újonnan 6,2-mm) Tehát jó 50%-osak!
Nem voltak sérülve,nem voltak javítva!
Csak párban eladó 20.000FT
Tel: 06-30-9446636
Há meg ki?
Mindent tudni akarok!