Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milka a tiédet láttam Dabason már ott is nagyon tetszett. Amúgy az árakat sajnálom de úgy látom ha az ember minőségit szeretne és szépet kénytelen zsebbe nyúlni. Na sebaj majd félre teszem az árát a télig mert amúgy is tervben van hogy ujra fujatom a hátsó elemet. Sajnos az előző gazdája megfektette a jobb oldalát és berepedt az elem. Meghegesztve meg van de lefújva nincs és nem tetszik a szememnek ahogy kinéz
Az enyém 53-volt zselével együtt Vecsésen csinálják!
Kb.ezek az árak vannak!
Nem volt úgy jó,hogy működött?
Hát én ezeknek a kuruzslóknak nem szoktam hinni.
Mindíg össze vissza mondanak mindent én általában reggel kinézek az ablakon elnézek Sopron irányába ha ott nincs semmi akkor GYÍ. Ha van valami akkor pc előszed Európai radarkép kinyit és ha ott durva dolgokat látok akkor a fejemre húzom a paplant és alszom ha csak ilyen lájtos izék vannak akkor megint csak GYÍ. 20-30 perces vagy 1 órás esőt egy benzinkút tető alatt átvészelek. ha meg egész nap szakad azt meg látom már reggel hogy baj lesz. Szóval én nem írnám még le a hétvégét szerintem a 3 napból minimum 2 nap simán motorozható idő lesz . legalább nem rohadok bele a szerkóba.

Fateromék is 3 napos útra mennek a Fertő tó környékére pedig az már necces.
Maximum motorcsónakkal a hétvégén... nagyon szar idő lesz sajnos. Mi is mentünk volna, de így semmi... Esetleg hétfőn, majd meglátjuk kegyesek lesznek e az égiek!
Alszok még párat a dologra úgy is van időm rá bőven. Amúgy nem hallottál valami rövidebb túráról a környéken? (Látom hogy Fehérvár környékén laksz az nekem nem esik ki nagyon)
az ülés huzatával nekem sincs komoly gondom nincs kiszakadva nem repedezett fel meg ilyenek, viszont az előző gazdája 80.000 Km-et rakott bele így már kezd kissé összeesni a szivacs. Egyenlőre még nem zavaró így a szezont kényelemesen megoldom vele szenvedés nélkül. De a télen valószínűleg megcsináltatom újra az ülést
Ne hasonlítsd az Almát a körtéhez!

A minőségi munka ennyibe kerül, sőt, ez messze nem a legdrágább megoldás. Mondjuk ezen az ülésen nem feltétlenül kezdek mocorogni 100 km után, tehát itt nem csak esztétikai átalakításról van szó.
Félre értés ne essék nem becsülöm meg a szakképzett munkát. Nagyon is tetszik az ülésed. Csak nálunk (Szembe szomszédomban) van egy jó motor szerelő és sokszor előfordul hogy az ülést kárpitozni küldjük. Mi egy jól dolgozó kárpitoshoz szoktuk vinni Siófokon. Igaz neki nem ez a fő profilja és általában krossz motorok vagy régebbi gépek üléseit visszük oda amik azért jóval egyszerűbb formák. és olyan 5-8-11.000 forintot szoktunk fizetni ülésméret függvényében. Nincs ilyen szép persze mert egyszerűen csak bekárpitozza és kész szóval sem díszvarrás sem más egyéb nincs benne. Azonban ehhez az árhoz viszonyítva kicsit borsosnak tűnt a dolog.
Szivacs és bőr... Nézz csak körbe a piacon, mennyiért csináljak az ülés átalakításokat. Az 50 egyáltalán nem sok. Arról nem is beszélve kevesen, konkrétan 3-4 gyártó foglalkozik kizárólag motor ülésekkel, tehát kevés a szakember. Egy mezei kárpitoshoz nem vinném...
akkor az biztos hogy ha el is küldöm akkor az télen lesz most nincs idő hogy 2 hétre leálljon a masina :-). Huzaton kívül mivel extráztad még ? Csak mert egy külső huzat csere + esetleg szivacs csere nekem kicsit borsosnak tűnik 50.000-ért.
1-2 óra

Az enyém 1 hónap alatt készült el, bár én pont a csúcsidőben vittem hozzájuk. Most lehet hogy 1 max 2 hét kell... 50 volt az átalakítás...
Mennyit kellett rá várnod ? Mert ha gyorsak (pár óra) akkor lehet hogy lemegyek a masinával leveszem az ülést beadom és addíg elmegyek körülnézni meg kajálni, majd visszapattintom az ülést és már húzok is. Persze ez szép álom de hátha. Ha kell 1-2 vagy több nap is akkor majd télen leküldöm nekik. Amúgy árban mennyi lett az ülésed ? Csak a viszonyítás végett érdekel.
Itt készült, csak ajanlani tudom őket!
Nem hallottatok valami pünkösdi rövidebb túráról a Dunántúlon. Szívesen fordulnék egy kört de nem egyedül és senki nem tud semmiről sem a környezetemben. Mindenki Adria túrát emlegeti meg más soknapos útvonalakat de erre nincs időm sima egyszerű mezei fordulóról meg nem hallottam.

Valami ?
Nagyon szép masina. Had kérdezzem meg hogy az ülést hol csináltattad ? Nekem is tervben vagy hogy kéne csináltatnom egyet és ez nagyon tetszett.

Túl későn raktad fel a képeket, ilyenkor már alszanak!
Majd reggel kommentálják! Csak legyen jó idő! ! !
Mai Project

Már csak a jó idő hiányzik...
Természetesen!
Anélkül be se indítjuk a masinát!
Az is egyezik a Sintesivel,illetve ebbe nincs FM rádió,a Sintesibe volt!
Ebben is van kommunikációs szett?
Természetese ugyan ezt,illetve majdnem!
Kicsit variáltak rajta,no meg más néven dobták piacra az utódot!
Caberg Modus az új fantázia név! Igazábol csak az eleje változott valamit,amúgy tök ugyan az a sityak mint a Sintesi! Oly annyira,hogy szinte minden (plekó,stb.)csere szabatos is vele!A belseje más,azt mondják komfortosabb,csendesebb ! De nekem a Sintesi is hihetetlen kényelmes,és csendes volt! 140-150-ig nem tudták megmondani hogy sisakból telefonálok!
mit sikerült újítani helyette tesó?