Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom hogy a tekercsen belül mi van, de a mutató a szárával együtt abból jött ki, sajnos a mutató levétele nélkül nem tudtam volna levenni a számlapot.
Gondolom levetted a mutatót is!
Valószínűleg a rugó előfeszítését szartad el!
Ez elég nagy gond,mert a gyárira vissza állítani szinte lehetetlen!
Sziasztok! Tudna segíteni valaki? 2005-ös xx-en a fordulatszámjelző számlapját kicseréltem, majd összeraktam mindent ugyan úgy ahogyan volt és mégsem működik rendesen. A mutató olyan lassú lett mintha egy simsonon lenne. Van-e valakinek ilyesfajta tapasztalata?
oke! A megoldás: idén gurulj többet ezzel a jó kis mocival
Ne köszönd, még nem csináltam semmit. A közös motorozásról meg annyit, hogy nagyon ügyesnek kell lenned, hogy eltaláld azt a kb.150km-t, amit egy évben megyek...
A képeket lapozva találsz XX-es képet. Szerintem elég ritka a csutkakormányos bemutató (nem privát)fotón.Szükség esetén ott
a vízhatlan tok.Töri a fényt a fólia csak esőben használom "csomagolva".
Nincs mit!
Itt keresgess:http://www.bikeparts.hu/
Antit Ő a tulaj) keresd,hivatkozz rám!
Nem a legstabilabb de praktikus és az ára sem rossz.
http://www.mp4bolt.hu/extreme-...
Nem is gondoltam erre, hogy ilyen egítséget kapok...
Az nagyon szuper lenne, köszönöm szépen és élnék a lehetőséggel, a tavasz tökéletes is lenne
Akár egy közös gurulás alkalmával
Köszi, rommá kerestem a neten, de értelmeset nemigen találtam, gondoltam hátha van valami bevált típus (nem horror árban)
Üdv! Keresd vissza a 37634 és 37636-os hozzászólásomat. Hankibontom a motort szívesen lerajzolom Neked. Az biztos, hogy saválló laposvasam van itthon, meg megkeresem a darab saválló csövemet és öszehegesztetem Neked, ha gondolod. A polírozást nem igérem meg, mert azt még nekem sem sikerült megcsináltatnom. Attól még teszi a dolgát. Persze mindezt elég lassan tudom megcsináltatni, de szerintem a tavasszal már tudnád használni. ;-)
Nem tudom mennyire látszódik a képeken,de nekem ilyen van,kb. 8000Ft volt a tartó,nagyon erős,szuper darab!
A GPS-em nem vízálló,de nekem jó így!
Ha jól tudom csak egy cég gyárt kimondottan vízállót,de arany árban méri!
Beütöd a googleba,biztos segít!Tudod a barátod!
Kicsit régi a post, de hátha...
Ilyen GPS tartó gyártásban tudnál segíteni?
Illetve ki milyen vízálló GPS készüléket tudna ajánlani elfogadható árban?
Ennél nagyobbat sose tévedj!
Kösz az infót
elcsesztem bocs.
Mennyi fékfolyadék kell a fékbe illetve a kuplungba?
Motorba fékfolyadék?
A motorba motorolajból 10W-40 3,8 liter!
Fékfolyadék,teljes rendszer (első,hátsó)DOT-4 0,5 liter elég!
Kuplunghoz szintén DOT-4 0,3 liter!
a motorba semmi

egyébként alapos átpumpáláshoz 1 literrel szoktam nekiállni az böven elég...
MEg tudja nekem mondani valaki hogy mennyi fékfolyadék kell a motorba illetve a kuplunghoz? Elég barna már a színe és itt az ideje a cserének.
Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget közbe a helyi honda szalonba utánajártam hogy ugyan az.
Komplett bontott telópárat sikerült találnom, egy átépítésből maradt.
Viszonylag jó áron sikerült hozzájutni, így meg is vettem.
Így nem foglalkozok az ebay-es cuccal.
Nincs különbség!
Az első rugós tagon nem változtattak sose!
Viszont vigyázz az ebay-el,mert sok a gagyi,Kínai cucc,ami lószart se ér!
Köszi!
De nem vagyok akkora nagy szám!
Ugyanolyan mindegyik, nem változott semmi rajta.