Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha beütöd a keresőbe,elég hosszan értekeztem róla tavaly,meg tette fel képeket is!Nekem bevált az Angel!
Avassal együtt kaptam!
Ez a beszed
Nagyon jó gumi,csak hamar kopik és ha túrázol is nem a legjobb választás,mert nem sok a víz elvezető minta.

Általános túrázáskor a Pirelli angel , pilot road 2-3-4 is tökéletes...
nem igen tudja az XX zavarba hozni ,ahhoz gyenge.. Persze ezek nem verseny körülmények. De utassal és dobozokkal ezzel is lehet lábtartót karistolni.. Ja mi ilyenekkel használjuk: Milka én F2 sőt Bogyó z6-al nyomul 4.5 mázsával
Motorral együtt adják, a szerviz könyvel együtt.
Pirelli ugyben nincs reakcio?
Milka. Neked van ilyen konyved? Hol lehet ehhez hozzajutni?
alu kimélőst vegyél
megyek...
idén még Xx-el

Már nézegettem a zzr 1400-et,nehogy Zorro elkeseredett legyen ..
Gondolom az elsőről van szó!
Nem elég alul kis csavart kivenni!
Tök felesleges az 5.1!A 4-es pont jó!
2002-után nincs változás műszakilag!
btibor

remélem számíthatunk rád a busatúrán májusban? s talán több xx-es kollégára is..


járj másik boltba. 4.1nincs

Hallgass tanult barátomra...Jól mondja 4 az 5.1 -el összekeveredhet...

de a dot 4 is jó ...csak annak alacsonyabb a forráspontja... Igy könnyebben elpuhul a fék...
Faszság!

A 4-es helyére simán mehet az 5.1!
Okk! Elhiszem!
Óriási

Nekem több motoron is cseréltük DOT 4-ről DOT 5.1, a mostanin is, hidd el ez hülyeség...
Én csak azt mondtam amit nekem mondtak a boltba
Mi?

A DOT 5.1 glikol alapú, nyugodtan cserélhető mindenféle probléma nélkül. Szerintem te a DOT 5-el kevered. A DOT 5 szilikon alapú, nem keverhető a többivel.
nekem nem mivel nem látom milyen színü
De nekem is lenne kérdésem. Az indexet hogyan tudom szétszedni? Alúlról a csavart kivettem de meg sem moccan.
A hétvégén megvoltam a fékfolyadék cserével, előtte körbenyálaztam a témát én is és azt mondták hogy ha ki akarom cserélni 5.1-esre akkor szét kell szedni elemeire a fékrendszert és teljesen ki kell takarítani mert más az össze tevője a 2folyadéknak és ha marad benne a 4.1-es ből akkor az 5.1es betúrósodik. nekem ez ugygondoltam hogy nem ér meg ennyit mert egy dual féket szétszedni meg összerakni nem egyszerű dolog, de kinek mi éri meg!
felhasználástól függhet,de jó a dot 4 is!hütőfolyadék?

az egyértelmű
Remek akkor van kiindulási alap
A másik kérdés lehet-e dot5.1-es fékfolyadékot tenni bele. A könyv szerint DOT4es van benne
Illetve milyen típusú hűtőfolyadék való bele, mert az nem találtam (még) meg
1000-ből ennyi nem is rossz!