Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakinek esetleg lenne eladó első sárvédő, fejidom, fejidomtartó konzol, és komplett jobb-bal tükör, arra vevő lennék.
Szia!
Rendbe, remélem ő tud segíteni
Szia!

Várd meg Milka barátomat Ő azt is megmondja milyen alátét hiányzik róla.
Ja és egy kávé alatt kicseréli a vezláncfeszítőt!
Az enyémen csinálta és tuti azóta is!
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. 2005ös XX-ről lenne szó. Első villába becsúszószárat kell cserélni. Találtam ebay-en jó áron, de ott azt írják 99-2003-as modellhez jó. Van valami különbség a két modell villája között?
Ha minden igaz 43-mm átmérőjű mind a kettő.
Ők is ismernek, említettem a neved és egyből tudták :)
Igen,látásból ismerem Őket,meg Sanyit (tulaj) is!
Akkor biztos Ismered a fehér holló motoros boltban a két srácot :) a két legjobb barátom :)
Nekem is hétvége lesz a jó ha minden igaz :) majd alakul
szép motor! pilisvörösvári srác által gyártott oldaldoboz konzol van rajta.. a bt 20 hátsó kicsit öregecske már...
nagyon egyben van igy képek alapján..
én csak hétvégén érek rá,de egyeztetni kell
Majd akkor egyeztetünk hogy ki érne rá :) a fuvart meg oldom :)
Na voltam megnézni, ugy beszéltük meg hogy viszem a vétel árat plussz majd egy hozzáértő először segít nekem megnézni, azt mondta hogy okés.
Ha felhívsz segítek!
számom az adatlapomon!
Most veszed? Mert meg ranezhetunk maskor is. Mond a faszinak,hogy megnezed,hogy tetszik-e es meg majd megmutatnad masnak is.
Az nagyon jó lenne ha valaki segítene nekem megnézni, amúgy üllőn találkozunk ahogy a 4es úton megyünk be a korforgalomnál lévő benzin kúton én onnan megyünk az ember garázsához
Az injektoros jobb vetel szerintem, a kozel 20eves karburatorokkal mar lehet problema,foleg ha valaki mar buzeralta is hozzaertes nelkul..
De Milkanak igaza van allapotfuggo melyiket erdemes megvenni.
Szerintem MIlka is segit megnezni a mocit kobanyan
Értem, olvastam pár sorral lentebb utána
Erdelyben vagyok. Csak vasarnap leszek
Ennek örülök :) Akkor biztosan fogunk találkozni a jövőben :)
Én is szolnoki vagyok....
Őszintén bevallotta a telefonba hogy farok hosszabbítónak vette :D
No ott legalább igazolt valamilyen szinten a kevés kilométer!
Nem hiszem hogy a Bácsika mindenféle engedély nélkül moccolt volna!
Ez inkább a fiatalok hóbortja!
Mondjuk nekem is az injektoros a szimpatikusabb, a tulaj azt mondta hogy másfél éve vette albertirsárol és azt mondta hogy 1500 km ert nem ment a másfél év alatt ja meg a másfél évből 1 évig ki volt vonva a forgalomból,
Figyelj!Az injektoros kevesebbet eszik,és nem olyan érzékeny a magaslati levegőre!Viszont a karbis (elméletileg)erősebb pár pacival.
Én szinte biztos hogy az injektorost venném,persze ez állapot függő is!
De ezt neked kell eldönteni!
A kilométer mindkettőben kevés!Bár gyanús is,de ezt már írtam!Lehet nem használták!Mondjuk ami németből jött,azt jobban megvizslatnál vétel előtt (ki tudja ott miért adták el).Pont Németeknél,Osztrákoknál tapasztaltam,hogy simán használják a 15-20 éves vasakat!Ott nem szégyen az öreg motor,mint nálunk!Illetve nem az a lényeg,hogy a legújabb modellt lovagolja az ember!