Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2-es hajtókar helo..
D211/212
Ezzzzatuti
Sziasztok. Gumivasarlason gondolkodok. Van-e valakinek tapasztalata errol a gumirol? Pirelli diablo supercorsa sp v2. Nem megyek sokat,tehat nem dominal nalam a 10 000Km koruli futasteljesitmeny. Persze nem szeretnem,ha 1000 Km utan mar kockara kopna. A kanyarokat es a durva kigyorsitasokat szeretem. Persze a kanyarig egyenes ut vezet. Sokan mennek a TT-n is ilyennel(majdnem). Nem szeretnek verseny gumit. Azt olvastam rola,hogy kozuti hasznalatra terveztek es megis versenygumi szeru teljesitmenye van.
Ez mit jelent, sok vagy kevés? Mi bajuk volt?
Ezt dobta az élet!
Be kell tartani az előírást!
Minden XX-es NYUGODJON LE A PICSÁBA!
2014-ben csak ennyi csapágyas xx-et bontottam....
Jó!
Kemény vagy vazze.
Jó hozzá
ELöször is BUÉK Mindenkinek
Az lenne a kérdésem nincs valakinek egy 2004-es XX hez service maualja.
Sajna nekem 2002-es van és nem tudom hogy az vajon jó-e
És köszi a többieknek is a felajánlást (isa156, Barohawk), ha zsákutcába futnék , tudom kihez fordulhatok még ;-) !
Köszi, beszéltem vele telefonon, sínen van az ügy!
Fasza!
Ja, és nem egy évre veszed, hanem az adott tárgy évre. mindig az adott tárgy év dec 31-ig jó.

http://www.nemzetiutdij.hu/Dij...
Nincs kedvezmény, uaz vonatkozik motorra is, mint az autókra, 5000,-
Nos egy kérdés!
Van mátol ez a megyei éves autópálya díj,melynek ára személyautóra 5.000-FT. Valaki tudja,hogy motorra ez mennyi,illetve lehet külön motorra is megvenni kedvezményesen mit a két hetest?
Oda kell majd figyelni a fizetős utakra/útszakaszokra...

"A megyei matricás rendszer adatbázisba illesztése, és a készülékeken történő lekövetése sajnos nem valósítható meg."

http://www.garmin.hu/hirek/201...
De lefeküdtem hajnali 3-kor! Keltem hajnali 5-kor,reggeli,oszt visszatenti 7-ig!
Boldog új évet kívánok, minden fórumlakónak és kedves családjának.
Ui. Sok pénzt, jó időt és széles utat, 2015-ben.

Ja! Milka! Ezt hogy csináltad? Nem feküdtél le, vagy korán keltél?
Boldog új évet mindenkinek!
BUEK
BOLDOG ÚJ ÉVET (a csuhás motorosoknak is )
köszi!
Buék
BUÉK XX!

Igazitsd el a bowdeneket, és huzd hátra a tankot...