Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem akart tucat motort...
bandit stb..
meg hát ez megy is

cb 1300-as bepróbálkozott ,elvérzett
Ritka motor az biztos!
Én egyszer vezettem csak x11-et
több okból!

Egyrészt mivel mi messzire járunk túrázni,fontos az utas kényelme is..
Másrészt folyamatosan építkezik a barátom így az első gondolat az volt,hogy a gsr árából ,mert nem motorozásra költünk elsősorban sokakkal ellentétben.

A legjobb az volt ,hogy tavaly új motornak nézték motoros berkekben Úgy körbejárták a BMW-sek lesték mi ez
Akkor már miért nem B-king!?
Nekem nagyon tetszenek, lehet egyszer megvadulok és veszek egyet!
Naked motoron a 200 sem keves
Ez igy igaz
nade ismered a mondast nagy arc nagy...
errol beszeltem
Minek neki ellenseg ha ilyen baratja van
F2 baratom akart egy combos nakedet,ami ritkasag. Hat rabeszeltem az x11
Még akkor is eltörpülök melletted!
s ha hozzaadjuk az arcod méretét
Nekem mindegy! Úgy sincs olyan fórum ahová motor szerint beférnék!
Zorro szerintem valtsunk kettesbe es huzzunk a busa topicba mert a vegen megvernek itt bennunket
Igen megertelek tul sok a 200km/h ..ez olyan lehet mint novel az elojatek utan abbahagyni mar ha a hondasok tudjak mi az
Igazából 3, mert 3 sebességes Simson váltót raktam bele. Muszáj volt gyengíteni, a 4. és 5. sebességre nem volt szükségem, mert 200 felett nem nagyon közlekedem...
Nem vagyok elfogult az xx irányában de minden téren veri a VFR 1200f-et. Mivel a garázsomban áll mindkettő így bátran merem állítani amit leírtam. Az már más kérdés, hogy a futóműve, fék, stb a VFR javára fordul. Hát ez van.
Jut eszembe ha anya most nem latja mit irunk megbeszelhetjuk a horvatorszagi reszleteket
tengerpart..motorok..pizza..csajok..
nem ismerem de ha te mondod tibi
szoval ha esszel dont az ember zx14 ha szivvel hayabusa
ugyan az mint az xx, csak egy fokozattal kevesebb,gyakorlatilag a 6.-at kivették belőle..
azonos a fordulat-sebesség mint nekem 5.ben. Nincs ram-air.. de bitang jó kis motor
5 sebesseges azt hittem 4..
mégis busára fáj a fogad

pedig kényelmesebb a zzr állítólag
270 -et az 5 sebességes x11 is kirázza magából