Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Tudok segíteni matrica ügyben, írj nekem egy mailt, a többit ott.
hát körbe kell ragasztatni és utána egybe lakkozni...
nekem csinálták a busán
Felnicsikok.hu-ra írsz és megadod a motorod évjáratát színét és kb 16000 ft -ba fog fájni egy komplett matrica szett. A gyári csak az egyik oldalmatrica kerül ennyibe.
Sziasztok!
Valaki! Esetleg tudja, hogy hol lehet XX matricákat venni olcsón?
( Nem perec! Csak szépészeti fényezés miat.)
vészvillogós Xx nincs !
Többit Milka elmondta
HOPPÁ!
Oksa!
Akkor keress fel egy lakhely szerinti Honda kereskedést,ést vegyél egy gyári vezérműlánc feszítőt! Kb.5-perc a cseréje!
Először is! Mint említettem már nem vagyok az internet híve, ezért nem töltöm ki az adatlapom, de nagy vonalakban elmondom ki vagyok. 29éves vagyok, az építő iparban dolgozok mint vállalkozó, a motorozást simsonnal kezdtem, majd folytattam MZ TS 125-el; 1990es NSR; 2000es zx6; 1998as 900rr; 2007-es 1000rr; és most tartok az 2005-ös xx-nél. Ide a fórumra is azért irtam mert azt mondták itt naprakész tapasztalaton alapuló tanácsokkal látnak el a márka és típus társak. Amiben nem is hazudtak ! Ennél több infót nem szeretnék megosztani, amennyiben úgy gondolod hogy a további fórumon való beszélgetésünknek ez gátat szab, akkor az eddigi tanácsaidat nagyon köszönöm.
Először is kértem már hogy adatlapot töltsd ki!
Úgy tudom XX-en gyárilag sose volt vészvillogó,de lehet tévedek!
Vezérműlánc feszítőből csak is gyárit,valamelyik Honda kereskedésből (de ahhoz jó lenne tudni merre is laksz,erre is jó ám az adatlap ) már az újat(erősíttetett) adják.Egyébként nem tudom neked mi a drága,e szerintem nincs földtől elrugaszkodott ára!No meg ugye tudjuk,a vasat nem megvenni a sok,hanem fenn tartani!
Peldaul feszito orokre:

Vezermulancfeszito.
Ez nem jó?
De nyakig vagyok még a felújításban, tudtok olyan évjáratú xx-et amin van vészvillogó? Ha van valakinek akkor megtenné hogy küld egy képet a kormány kapcsolójáról hogy legyen valami elképzelésem hogy melyik oldalt van és hogyan néz ki?! Vezérmülánc feszítőt honnan tudok rendelni, amit tudtam az marha drága. Előre is köszönöm!
Megtaláltam az indexes képet. Köszönöm!
Ugyanitt keresek X11 hasonló kézikönyvet
Koszi. Szerintem sokunknak nagy oromet okoznal. Nalam is indulasi parancs van.
Értem!

Most nem érek rá,mert mindjárt indulásom van!
De holnap,illetve a hétvégén lehet beszkennelem a könyvet!
Még nem ígérek semmit,de megpróbálom!
Angol nyelvu penzes letolthetoseg van. A tobbi virusos.
Szerintem mivel nem egy friss típusról beszélünk,simán megtalálod a neten is!
Tudod Google a barátunk!
Huuu,de jo. En Fehergyarmat mellett lakom. A Rabocsira jarok palyazni. Ha jo ido lesz talalkozhatnank. Nem tudom milyen vastag. Be tudnad scannelni?
MikkyXX!Ha el szeretnéd olvasni Kótajban megtalálsz nekem megvan még.
Nem toltodik fel a kep. Tire watch nevu guminyomas,homerseklet ellenorzo muszer.
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a segitseget. Azt hiszem lejarom a Z6-ot. +2 fokban is ragacsos volt,tehat meger egy probat. Ez meg tuti nem szaradt ki. Aztan kap 2 Angyalkat. Az extrem gumakat meg elfelejtem. A Suzukin is jol szuperal az Angel. A karacsonyi penzen meg veszek egy ilyet.
En 6000et mentem a z6 al de ez egy 2008as gumi volt az elozo tulaj tette ra ujonnan nem sok km volt benne. Nálam hamar elkezdett letoredezni a minta szele a terhelestol radasul 15 fok kornyeken nyikorgott is mondjuk szerintem ez a kora miatt volt. Amugy volt 600as motoron pilot road amirol csak jokat tudok mondani. Az hogy ki milyen gumit javasol szerintem mindegy Te dontesz es a penztarcad szerintem utcan nehez kimotorozni egy guni hatarait hamarabb fogy el az ut vagy a tudas