Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én ST-ét használok!Ez Kínában készül,de puhább,mint a GT,ami még tavaly Németországba készült!
Szerintem teljesen jó guma!
XX-en ahogy én sétálok,állandó két személlyel,50%-ban három csurig rakott kofferrel is elmegy 13-15 ezret!
Vízen sem volt gond vele,szárazon meg karcol a lábtartó!
Tehát nekem meg felel!
Az is fontos mennyire esos hideg idoben motorozol. Ha tobbszor elofordul eso es 15-20 fok koruli ido javaslom s20, sportsmart, angel kategoria. Ha inkabb melegebb idoben ritka esovel kiserve mehet a dunlop gp211-212 vagy supercorsa.
Tehat te Angel ST (vagy GT)
Látod megy ez!
Mikky!
Írtam neked keress vissza itt az XX-fórumon!
Írtam róla eleget,meg tettem fel képet is!
De a Facebook-on még videót is találsz idénről,meg tavalyról,hogy mit lehet tenni vele,mit tud!
Koszonom mindenkinek a segitseget. Sajna nem lettem okosabb. A Supercorsa,az S20 EVO,A Sportsmart 211 mind benne voltak eddig is a kepben. Az Angel ST-t hasznalom(tokeletes),csak 210 kg es 86 loeros gepen. Az XX nagyot tol,meg vagy 160 lo. Ezert probaltam tanacsot kerni. Sajna alig tudtam meg menni a geppel,de erzem,hogy ez egy mas kategoria. Baromi ero(ezert vettem)maskepp viselkedik rajta ugyanaz a gumi. Milka irta,hogy jo neki az Angel ST. Ez jo hir,mert mar van kiindulasi alapom. A Z6-os 80%-os,nem szivesen dobnam ki. De ha ez lenne az elvezet feke,akkor repul a 80%-javal eggyutt. btibor kawabbusa,koszonom nektek a segitseget. Most talaltam ki. Csinaljunk egy szavazast. Kinek mi a bevalt tuti az elobb leirt hasznalatra. Tehat tempos kanyargos motorozas. Autopalya nulla. Nemi konnyu palya. Elore is koszonom mindenkinek!
Akkor bocs az értetlenkedésért! De nem vagyok egy internetbajnok.
Egyébként te is használhatnád a "válasz erre" funkciót!
Szerinted?
Előzményekre katt!
No meg rajtad kívül nem sokan bajlódtak ma az indexel!
Végül nem mindegy kinek,szól egy bejegyzés,ha a te számodra is hasznos?!
HAt elozmeny szerint
Milka1! Ez nekem szóllt?
No meg az adatlapoddal is kezdhetnél valamit!
Most ez komoly?
Még képet is linkeltem be!
Legalább nézd meg!
Tavaly Metzeller Z6 volt (2008-as évjárat) idén viszont pirelli pilot sport3 lesz a masinán.
Elöző gumi vagy amiatt mert régi volt vagy mert ilyen nem nagyon volt tapadás. Esőben hidegben meg ne is mondjunk semmit , akkor használhatatlan volt.
Sziasztok! Index ügyében tudtok segíteni? Az alsó csavart kivettem és mégsem jön szét. Mi a trükkje?
Szia
ezt a dolgot en is vegigjatszottam evekig es ugy latom amit akarsz arra valoban eleg neked az milka altal javasolt angel. Nalam is a gp211-212 dunlop valt be endurance hatsoval es medium soft elsovel. Ez a busan az elsot 6 ezer km alatt a hatsot 3 e km alatt koptatta el. Cserebe tapadt mint annak a rendje. Barmi mast raktam ra elforgatta a hatsot( angel, bt023, rosso corsa). Amit te felraktal supercorsa hasonlo a gp211-212-hoz. Esoben illetve hideg idoben viszont jobban es hamarabb kihul mint egy turagumi.
Olyan hogy mindig mindenhol jo gumi nincs. Valami alkut kell kotnod es az angel vagy a lentebb javasolt road-ok esszeru kompromisszumnak tunnek. De tobb busasnak bevalt a dunlop utcai sportgumija a sportsmart vagy az s20... az is lehet egy jo alternativa
Angel!
Tura nem hoz lazba. Arra ott az autom. A szerpentines kergetozes viszont felizgat. Kis palyazas szinten. De nem akarok versenygumit,az osszes jo es rossz tulajdonsagaival. Egyenes ut vezet mindenhova,ezert se akarok gyorsan kockara kopo,kifejezett palya gumit.
Jo hogy ennyi baratja van az embernek!
Ha nem bírsz a pénzel egyedül,tudok segíteni elverni!
Ha kergetőzni akarsz a szerpentinen a kicsikkel akkor jó a supercorsa...

Ha tempósan túrázol akkor meg az imént említettek...
a Z6-nál sokkal jobbak a felsorolt gumik.

De ha rám hallgatsz azt veszel amit jónak látsz
Na beindultatok. Koszi. Most Z6 van fennt. A Suzukimon Angel ST. A karacsonyi ajandekom penz volt szabad(motoros) felhasznalasra. Most akarom elverni,ezert kerdeztem a Pirellit.