Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog karácsonyt !
Kellemes boldog karácsonyi ünnepet mindenkinek!
Hiányzott az XX ereje
Én is újvárosi vagyok szóval könnyen megoldható a dolog, tényleg csak valami minta kell
Ilyen dobom van nekem is. Adtak hozzá előlről betehető tompítót is. Ha nem sürgős lefotózom.
Szia

Már én is csináltam egy egrus dobra ha van valami rajzod a gyártás nem gond...
Végre valaki, akinek szintén X11 van
Keresd Fekti Tibit, szerintem tud segíteni. Picit majd lehet, szívni fogja a véred, mert nem zöld a motorod, de megcsinálja faszán, nekem LeoVinci-be csinált DB killert, jó lett.
Elérhetőség
Helló Fórumtársak!Még mindig....Motoromon lévő nyitott dobokhoz szeretnék kivehető db killert készíttetni! Valaki? Ötlet? Ár?
Ha valakit erdekel:
Sziasztok!
Ki az aki nagyon vágja az XX elektronikáját?
Megőrülök tőle, elképesztő, összefüggéstelen dolgokat csinál...
MF Motors-Mihály Feri XI. ker. Kondorosi út
te hol javitattad az Xx-et?
De a hátsógumi sem!
De tök mindegy is miből van,a lényeg ha rákerül a futófelületre,akkor gáz van!Igaz a mai gumik kialakítása olyan,(gombaformájú)hogy ez nehezen következik be!
A simmering nem gumibol van.
Miért nem szerelik a gyárak?

Mert extraként tudsz rá venni... másrészről fogyasztói társadalomban élünk...

Na azért ne túlozzunk... akkor a szimeringek ,hogy állják az olajat
Hátha valakit érdekel!
Eladó kifogástalan állapotú Acer Aspire 5742G laptop.
A nappalit sose hagyta el,épp ezért szó szerint karcmentes! Egy i3-as proci van benne,2-mag,négy szál,így 2,4x4 giga.Mai napig is jónak mondható,elfutnak rajta a játékok!Doboza leírása megvan,amit természetesen adok hozzá!
Proci: i3-370M
Memoria:8 GB DDR3 1333MHZ
Vga:Nividia GT-520m 1-GB
HDD: 500 GB
Aksi 6-cella
Ár:70.000FT
Tel:06-30-9446636
A gumi meg az olaj az sohase jo eggyutt. Ha rafolyik,akkor shamponos vizzel le kell mosni minel elobb. Azert a gumi anyagat tervezok bekalkulaljak az olajjal valo erintkezest is. Tehat nem kell betojni. Ha nagyon olajos,akkor meg kell keresni honnan jon. Lancolajozo,vagy lancspray nem visz fel tragikus mennyisegu szennyezodest,ha helyesen hasznalod. Hogy miert nem szerelik fel a gyarak keno automataval a motorokat? Vagy azert,mert nagyon jo,vagy azert mert sz@rt se er. Uzlet az uzlet.
Eltettem a kicsiket telire. Holnap huzok arbeit-olni. Aztan karacsony,szilveszter. Kora tavasszal levetkoztetem es atnezek mindent. Leapolom,beallitom amit kell. Aztan ha indul a szezon mar nem akarok szerelni,csak meni,menni,menni. Alig varom. Koszi a tippet-tippeket mindenkinek.
Az írásodban nem írtad a "keni" szót,csak azt hogy tisztítja!
Olvasd vissza az írásod,nem véletlen hogy ki emeltem a szöveg környezetből.
De mint írtam,hagyjuk,nem ér ennyit,legalábbis nekem nem!
Aki akar olajat használ,aki meg nem az amit talál!
Nézd meg a láncszemeket!Két év állás után,be szoktak úgy mond állni!Azért is topoghat!Vedd le,mosd jól ki,ha lehet előre felmelegített petróleumba,mozgasd át.Kiszárít és befúj,oszt mehet vissza!Ha ez nem segít,akkor sajna csere,mert megeszi a lánckereket,és ez még a kisebbik gond,tönkre teheti az első lánckerék csapágyat (mint mikor túl feszes lánccal jársz)!Azt meg csak blokknyitással lehet cserélni!A lényeg így ne nagyon használd!
Még valami eszembe jutott, vajon gyári miért nincs?
Nekem az lenne a kérdésem mennyire veszélyes a lánc olajzása ha pl jut belőle a kerékre is?