Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képet azért nem tett fel mert 50 akráhány éves az ürge aztán nem ért a technikához :D holnap megfogom mind a kettőt nézni. szerintetek melyik érné meg jobban? a 48 ezer km es német országból lett behozva
Látom ez meg a szomszéd kerületben van!
Viszont furcsa hogy képet nem tett fel!
Előnye a másikkal szemben,hogy ez már injektoros!
48-ezret kicsit kétlem,de bármi lehetséges!
Egyébként nem egyet láttam már 150-ezer feletti futásteljesítménnyel,hiba nélkül!
Az extrák jó pontok,főleg a túrakormány!
Meg kell nézni,próbálni,oszt jó napot!
Kormánycsapágy,vezérmű-láncfeszítő típushiba!Érdemes ellenőrizni,komoly pénzt lehet lealkudni rá,és nem ördöngösség a cseréje!
kitöltöttem :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-8512196

ezt
felhívtam, holnap 2 óra fele találkozunk az üllői úton, nem érnél rá ekkor tájban ?
Az adatlapot tessek kitolteni
Az raer Erdelyben vagyunk
Szia Tibi barátom!
Nincs meló, hogy ilyenkor, itt?
Tegnap én sem bírtam ellenálni a kisértésnek.
Ezért mentem vele egy kicsit és valóban gumit kell cserélnem.
( hátul) Erős fékezésnél beszitált.
Viszont a sisakomhoz vettem új plexit és hozzátartozó pinlockot is.
Jó áron. ( CABERG )
En pesti vagyok
Én is köszönöm a hozzászólásokat, matrica ügyben.
Köszönöm a válaszokat :) Azt a pirosat amit elküldték felhívom és lehet meg is nézem, szép állapotban van, én szolnoki vagyok de ha tudnál nekem segíteni elmennék autóval érted ha útba esik aztán mehetnénk megnézni a motort :)
Az a szép kék is eladó!
jah fiúk abba ne menjünk bele,hogy fújva volt a farokidom és esetleg más is....18 éves sztem ez belefér ,ha ez hiba érdemes lehet egy önvizsgálatot tartani
szia. első szériás karburátoros a moci.. a kipufogó szarul áll,de lehet a felszerelés a hiba...nem a tartó rész..
nekem volt karbis is az is nagyon jó. mindenképpen érdemes megnézni ..
egyébként általában sokáig fent vannak a hirdetések. a túrafelszerés áldás!
általános dolgokat érdemes figyelni.. nem tudom mit értett friss szervíznek, de ha valós a 48e amit kétlek,akkor épp most kell gyertyákat szelephézag állítást és szinkron csinálni.
ha esetleg van xx-es ismerős érdemes vele menni
egyébként ha 100000 van benne akkor sincs gond! évente olajcsere ,lehetőleg gyakrabban mint a gyári kiírás ,abból nem lehet gond ..
ha nincs kivel megnézd,és kell segítség keress meg,ha nem vagyunk túl messze egymástól..
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, szeretnék egy xx et vásárolni, de nem tudom mire kell oda figyelni illetve mi a reális ára a motornak, maximum 1 Milliót szánnék a motorra, ezt nézem ki: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-7908567 Szerintetek érdemes megnézni ? eléggé sok ideje fent van már a hirdetés
Sajna nekem nincs ilyen csepptöltőm, egyszerűen bementem a garázsba indítottam és már röfögött is. Aztán hajrá! Igaz, hogy én mentem kb 3 héttel ezelőtt is. Új az aksi bírja. Na akkor jobb időt és kezdődhet a szezon
.
Szóval úgy indult, mint a linkelt videón - pöcc-röff Akku csepptöltőn van folyamatosan (Bosch C3, nagyon klassz cucc), semmi baja.
Ejj, ti délvidéki betyárok, nektek a Nap is mindig jobban süt
Szombaton én sem tudtam ellenállni - másfél hónap állás után http://youtu.be/ioyTzRp5ArA indult. Ennél rosszabb motorom ne legyen
Pécsen +10 fok nem tudtam ellenállni!