Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy méret lemaradt.
Valami készülődik itt faluhelyen...
ELADÓ lett az xx-szem! 2000 évjárat költségmentes állapotban várja új gazdiját. Kizárólag csak itt hirdetem és csak addig ameddig a kiszemelt másik moci megvan.
Tel: 70-542-9308.
mondjuk a gixxer után unalmas lesz az xx ...
Bár ezt akárhogy ütheted olajat nem tudsz rátölteni
Gondolom!
ja hogy igy érted ............. nem a öreg gigxer velem temetik nagyon jó a xx .... de ebben gigxerbe benne van a szivem a lelkem és 13 éve együt nyomjuk .............. nem mondom hogy nem szokot néha raplizni ............. de teszi a dolgát
hogy legalább magadnak ne kelljen
hogy érted ......... évi 200- motort biztos meg javitok .... sajnos hiába unom néha .. mégis csak szeretem
Látom meguntad a szerelést
vennénk 1 000 000 körül xx et csak az ujműszerfalas érdekel és minél inkább gyári állapot .......... kp ben fizetek

taschner motors service 06202751778
Pedigén tudnék egy tutit!
Totálisan áll!
José

Hogy áll a motor projekt?
semmi olaj téma ?
csak nálam ír kérdőjelet a felkiáltó jel helyett
vagyis ?
Hopp az ? akart lenni
Köszönöm szépen.
Ja ja?
Annyiban,hogy a "réginél" az olajhűtő a fejidomba volt szerelve,és nem a vízhűtő elé mint az újnál?
De formailag,rögzítésileg,meg minden ugyan az?
Szia?
Lennemég egy kérdésem, fejidom az változott? Vagy szintén megegyezik a régi és új típus között?
kár volt szétszedni
Értem!Fasza!
A sorrend az az volt amit mondassz de ha arra gondolsz hogy a szárát nem kellett volna kivennem azt sajnos úgy nem lehetett mert a szár és a mutató valami gyantás cuccal össze van ragasztva. Na akkor keresek egy elektro zsenit.
Uppsz!
Hát akkor ezt sikerült jól elbaszarintani szerintem!
De lehet egy elektronikához értő,tud segíteni!
Csak a mutatót kellett volna levenni,és utána a számlapot.De még akkor is gáz,hogy jól,pontosan működjön!