Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ná, hogy jó!
A villany motor hangot meg nem értem... nem hallottál még kipufogó tuningról!?
Miért eladó?
Egyetertek
Jó, hát azért itt is eltelt egy kis idő... de ahhoz képest, annyira nem sikerült ez az xx leváltás a vfr részéről. Kellene ebből egy vfr1200xx verzió
En igazabol nem csak a vegsebedsegre gondolok, hanem alles zusammen
Nem tudom, nekem nincs. De a videók szerint a VFR1200 már 260-nál bukdácsol és nehezen, de felesik 270 köré. Az XX szerintem ezt megugorja nyögés nélkül...
Azert abban oly biztos nem lennek
Hááát, mondjuk a VFR1200-t az XX megeszi szerintem simán

De mivel az XX-et nem gyártják, a VFR-t lehetne erősíteni
Mondom horvatba vegig mentunk odavissza renitenssel es le akalappal a vfr12es elott..kb 30 loerovel kellene erositeni. Mondjuk 1400ra novelni a ccm es maris kesz a zx14vero gep
Ez igaz
pedig a vfr12 lehetne combositani kicsit
Azért remélem lesz még ilyen nyitott motor, mert 2 személlyel 3 dobozzal túrázni a mostani divatmotorok nem valók. Az az érzésem sokáig megmarad az X11
Igen... Mindkét motorral ment, csak hogy kizárja a tudáskülönbséget. Ettől függetlenül le a kalappal a Busa előtt, de létezik még az a motro, amiben van annyi kraft
Mobilrol nem nyilik de gondolom ez rickey gadson
Biztos így van, én elhiszem Neked

http://youtu.be/9hihDxIfA88
Ez nem volt rossz de ugyanakkor gyenge
Nem semmi nem volt. Vkik hozzanyultak az elektronikajahoz es elkurtak. S az okozott némi problemat. Azonkivul hibatlan
ez igaz ..

a hayabusát annyian ismerik mint a SWIFT-et
Az a baj( vagy nem baj) hogy semmilyen mas motor nem adja azt a pluszt amit a hayabusa s gondolok most a gozmozdony toloerore, megjelenesre, hirnevre stbstb. Ezek mind egyutt annyi pluszt adnak amit semmelyik mas motor..
mondjuk neked is volt váltóproblémád ...nem?
persze-persze
valahogy hasonló az ára mint az 1.gen busának évjáratukban

és jobb motornak sejtem a zx-14-et az elsö gen busánál..
képzeld ,hogy szorulnál a hayabusa forumon egy xx-el..

lehet anno a ZZr vesztét is ez okozta


Mondjuk nekem pont a kényelmesebb üléspozició (az utasnak is)
és a mérsékeltebb ára miatt került látómezőbe...
Ha megtehetnem egy zx14et es egy busat tartanek egyszerre sot ha a yamaha es a honda is gyartana komoly motort abbol is johetne 1-1
Egyebkent vehetnek regi zx14et de az a villanymotorhang Azonkivul roppant jo gep


biztos Ice-ot követte volna az újabb Zzr irányába..