Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atix írta neki van!
Miért nem hívod fel?
Szétszerelt állapotban.
Van ilyenem ha kell. 70/6321-829
szerintem javítható,mivel az izzót nem egy ellenálláson (egyébként még az is cserélhető ) keresztül működteti a jeladó,hanem sima érintkezős elven működik!
Tisztelt Fórumozók!
Segítséget szeretnék kérni üzemanyag tartalék visszajelző ügyében.A mutató mutat,a tartalék visszajelző nem világít.Szétszedtem és a vezetéket letestelve világít a visszajelző,úgyhogy izzó hiba kizárt.A kérdésem,hogy javítható,vagy valamivel helyettesíthető e a képen jelölt "egység".Válaszokat előre is köszönöm.
Szép jó estét Mindenkinek!

Van két darab eladó Raptor dobom XX-hez. Adatlapomon van róla kép.
Az egyik sérült, de javítható.
Ha esetleg valakit érdekel írjon e-mailt.
Hál Istennek az én kék XXem is egyben van
Nem!
Azért írtam,mint kék xx-es,hogy én nem voltam!
Te voltál az xx-el?
Én még élek!
Hogy ez pozitív vagy se,nem tudom!
Hy!

Igen ilyesztő képeket láttam reggel egy balesetből kifolyólag. Kék XX... Remélem nem innen való.
Tud valaki valamit?
És cvsúúúúúúúúúúúúúúúúúnya!De nagyon!
Szerintem nagyon jó gép! Volt szerencsém a megjelenése után egy egész délután tesztelni egy automata váltós gépet egy repülőtéren. A fék, futómű kifogástalan. A motor nekem erősnek tűnt, húzott mint állat. Annak ellenére, hogy nehezebb, mint az XX, könnyűnek tűnt. A hondás ember látta, hogy mivel érkezem és mondtam neki, hogy akkor ülök rá, ha van olyan jó gép, mint az XX. Azt mondta, 20 év fejlesztés a váltó, nyugodtam próbáljak. Igaza volt... Hogy rosszat is mondjak, szar az ülése...
jo pofa a vfr..

Csak drága és gyenge
Sziasztok
Egy motoros barátomnak van egy eladó 2011 VFR 1200f-je. 2790000ft(32000km) Sajnos gyógyíthatatlan betegség véget eladó. Én vezettem sokkal, sokkal kényelmesebb mint az xx! Közelebb és magasabban van a kormány, jobb lábhelyzett.(én 180 magas vagyok). Valakit érdekel keressen.
Nem igazán, mert ott is ugyan az az üléshelyzet mint az XX-nél.
Ja, meg 3-4 millió Ft! Nem akarok, nem vagyok hajlandó ennyit áldozni rá! Az XX újonnan 2.7 millió Ft volt, de az álmaim motorja volt, ezért megvettem.
VFR 1200 nem jött szóba?
XX már volt!
Túrakormányt nem akartam. A hétköznapokban nem igazán motorozok már. Arra a pár túrára kell amit a szezonban lenyomok. Hosszú távon gondolkozom ami 6-8 év, nem akarok 2 évente váltogatni.
Jah! Persze.
A kettő közül biztos a cb vålasztanam de akkor inkább XX
Segítek!
BMW 1300 GT!
Nem, még nem. Gyűjtök még hozzá, meg nehezen döntök. Pan European vagy CB1300!
Vettél másik motort?