Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bárcsak ott tartanánk hogy rickey gadson helyett egrygabi vagy orbánjoci mutatná be kunmadáron az új gépet pl
azért van egy Pr és reklámfolyamata egy új motor bevezetésének, úgy gondolom először lesznek lopott félig letakart képek róla, 1-2 utcai álca kép, 1 vagy 2 perces gyári videó stb stb.. persze lehet rosszul tudom
De hülye vagy...

De majd utána nézek IMOT-on, ha ott se lesz akkor szerintem nem lesz! Már miért ne hoznák el ide ha kész?
Valószínű!
gondolom a nemzetközi porondon hamarabb lesz látható mint a ti tesztelésetek
még sosem kerestem hondát a neten..hogyan is kell betűzni
h....o....n....
Nincs!
De amint teszteltük referálok!
valami képed nincs róla vagy link esetleg?
A Honda idén júliusban dobja ki,az úgy mond XX utódját!
Legalábbis úgy tudom eddig,hogy Augusztusban tudom majd tesztelni!
minek is gyártanának nagyobbat..50 kilós ferdeszeműt elviszi a 30 lóerő is..
És Kínában a leggnagyobb motor 250-es.Nagyobbat ott nem lehet forgalmazni.
ez nem direkt piaci részesedést növelő szegmense a gyártóknak..inkább reklámértéke van ami ugye nehezen mérhető
Isten hozott az 5%-ban!
Csak ez engem nem boldogít
A Yamaháról nem tudok sokat de a Honda azt a szegmenset erősíti ami a pénzt hozza, tehát a kicsi olcsón eladható motorokat Keleten és Indában! Ezzel nincs is semmi baj mert ki a franc akarna nagy és erős motort venni? Maximum a piac 2-5%-a! Ezt lássuk be így van!
en meg mindig varom hogy mind a 4 gyartonak legyen nagygepe
yamaha es hondaaaa hol vagytok
Hát szerintem 10 év múlva sem fog javulni a helyzet mert azt embereknek nincs pénzük új motort venni ezért kialakul egy stabil használt piac ami 2008 előtti motorokból fog állni! És az lesz a választék ami most is van!
Meg ne feledkezzünk meg a szürke importról sem, de az persze elenyésző a piac szűk keresztmetszete miatt!
Csak találsz valamit

Mondjuk nekem sem jobb a helyzet választék szempontjából
En Honda párti vagyok ezért zavar hogy nem fejleszt az XX-es stílus irányába, mivel nincs sok pénzem így 10 év múlva mi lesz nekem elérhető árú motor
Amúgy a régi F2-esemet is megnézték 5 évvel ezelött hogy milyen jól néz ki
Pontosan!
Az öreg Thuderace!Meg a kistesója a Thudercat!
A régi R1,R6 a négydugattyús féknyergekkel!
Én, mint akinek aztán végképp, minden szemponból a leggyengébb, még az elavult konstrukciónál is gyengített vasa van kérdezném, hogy ez miért is indok? Eljárt felette az idő és még mindig jobb, mint sok fiatalabb konstrukciós motor. A Honda annak idején nem könnyítette el a motorblokkot a sebesség oltárára, de a minőség rovására. Az első generációs Hayabusa kritikán aluli minőségű volt, melyet bőven feljavítottak a későbbi konstrukciókban és a motorok "király"-ává tették. Most úgy néz ki, már túl van a zeniten, a Kawasaki jobban fejleszt, de ez nem indok arra, hogy a Honda kijöjjön egy számára indokolatlan 1400-as géppel. Akinek nem tetszik a vfr1200, ne vegyen Én meg csak beleugattam a nagyok dolgába, úgyhogy megyek iszom egy pálinkát a nagy ijedtségre
Emlékszem hogy vártuk a XX méltó utódját! De sajnos hiába...
Teljesen egyetértek , kellene a Hondától is egy izmos sport túragép, mint a Kawatól a ZZR1400. Amúgy megállja a helyét az XX azért vettem.
Szo sem volt versenyrol egyebkent is az rendkivul pilotafuggo. ezert mondtam hogy szep es jo de az ido vasfoga lejart a konstrukcio felett
ezert lenne szukseg egy 1400ccmes honda eroturasportgepre amit a vfr12 sajnos nem kozelitett meg
Milkának teljesen igaza van, nem kevés idő telt el a két motor fejlesztés között!
De a mostaniak futóműve köszönő viszonyba sincs az akkoriéval!
Az XX még ma is nagyon jó motor! Ha már yamaháról beszélünk akkor meg az öreg Thunderace-nak rettenet jó futóműve volt!
Azért azt ne felejtsük el,azelső XX-et 96-ban dobták piacra,azaz tervezték olyan 90-92 között!2000-ben kicsit módosítottak,tuningoltak rajta,de ennyi!Könyörgöm ne hasonlítgassuk már pár éves konstrukciókhoz! A maga idejébe csúcs volt!Hol volt akkor még a Busa meg a többi?Szerintem a maga módján ma is megállja a helyét!Én bármikor oda teszem egy mostani vasmellé,oszt menjünk egy szerpentint! Írom úgy ezeket a sorokat,hogy Yamaya párti vagyok,és nem vagyok elájúlva az XX-től,meg a Hondától!