Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen
De van akinek sikerült!
Hat hát gyári dobozokat találni nem egyszerű, ritka mint a fehér holló és egy hatalmas mázli is kell hozzá, pláne ha a motor színéhez klappolót is akarsz.
esélytelen, mint azt itt mindenki tudja :( vagy ha találtak akkor azt olyan árban hogy belegondolni is rossz...
Már eladtam a dobozokat ( ugye djtoci ) és a motort is, de nekem gyári dobozok és a hozzá való konzol volt. Ebay vagy valami ilyen helyen keress, nem lesz könnyű!
Köszi :) sajnálom is most eladáskor, mert az árát nem látom viszont, de valaki jól jár (ül :) ) vele.
Az XX-emre szeretnék valami olyan oldaldobozt konzollal, mint a Tiéd, segítenél, hogy honnan van?
Balf@szkodok! Bocs!
Ez nagyon szép lett! Gratulálok!
Ez így nagyon szép! Gratulálok!
Ha ránézel már láthatod különbséget szerintem!
Amit nem láthatsz,az például a szivacsozás,erre szükség van,mivel más formájú lesz az ülés!
Aztán lehet bele zselét tetetni(nekem van),meg fűtést is!És még sorolhatnám!
Attól függ, hogy mit szeretnél az üléssel csináltatni, ez olyan 50 körül volt emlékeim szerint, de az ár olyan 30-80 között mozgott akkor amikor én csináltattam.
Ez innen van: http://motoruleskarpit.hu/
Ez tényleg szépre sikerült,és a géped is 10pontos :)))
Hol csináltattad egyébként,és mennyibe fog fájni kb?
A hátsód méretére szabják az ülést ezért nem csúszol hátra, ki tudják cserélni az elfáradt szivacsot benne a kívánt keménységűre.
Az enyémbe pl zselébetétet rakattam, a kényelme nem összevethető a gyáriéval, lerövidíttettem az első ülőfelületet így most pont jó. Ettől pedig a hátsó szekció lett nagyobb és kényelmesebb ezt pedig a barátnőm díjazta.
Nem utolsó sorban pedig egyedi lett és szebb, mint a gyári.
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!Illetve 2-őt :)
Szedett már szét valaki XX vízpumpát?Állítólag ott csúszógyűrűs tömítés van,nem tömszelence.Nos,mennyire valós az információm?
A másik:
Látok a neten mindenféle ülést,értem ezekre az újra áthúzott,és kicsit más kialakítással rendelkező darabokra.Ezek miben különböznek a gyáritól?Kényelmesebb?
Előre is köszönöm!
Ha valakinek kell még maradt tavalyról egy kis téli levegőm, jó pénzért megszámítom
Erre most szezon eleji kedvezmény van sok helyen, illetve irányjelző-folyadék (ne felejtsük el lecserélni a tél beállta előtt) is akciós áron kapható
Engem viszont az érdekelne,hol kapható téli levegő a gumiba!
Neked nem mindegy!
Úgy sincs mibe töltened!
Amsoil ATF
Váltó olajat mit használtok?
Na semmi gumi vagy olaj téma?

Lassan a túrakormány is ilyen téma lesz