Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naaaaaaaaáa minosegibb anyagoooook azt azert nem mondanam. Inkabb azt hogy a kenyelem volt az elsodleges szempont a motornal
Igen az lenne a jó ha az ember ki tudná próbálni a vásárlás előtt, de mondjuk zzr 1.4-ből nagyon kevés van mert drága én próbáltam olyannal kapcsolatba kerülni akinek van de semmi esély!
Így megvettem látatlanba, de nem bántam meg mert minőségibb anyagokból van összerakva mint egy busa például!
Egyszer kipróóbálnám mind a harmat egymást követő napokon Csak hogy milyen érzés is. ZX12 est volt alkalmam összehasonlítani XX el szerintem a két motor másvilág :)
Se nem öreg se nem megbízhatatlan! Nagyon jó motor!
Csak nekem mindig busa volt a vágyam és azért vettem mert nem volt más ajánlat! De ha egyszer eladom akkor nagy szívfájdalommal adom el mert rendkívül kényelmes és erős motor!
Ok te vagy a boss
Küldtem emailt nézz rá légyszi mer a commanderre lenne más érdeklődő is.
Már ennyire öreg hogy el kell adni? Vagy a megbízhatósággal van gond?
De milyen áron az a kérdés? Minimum 1.7!
hozd haza majd én eladom
Ne haragudj, de én nem fogok azért haza ugrálni vele mert valakit ez érdekel! Elég a 90 milliós piac! Ráadásul a 100 km körzetünkben egy sincs eladó!
hirdesd meg itt a hahun, hátha vki rámozdul
Tibi csak érdeklődött és kb. egy év múlva lenne esedékes, én meg addig még eladom, beszámíttathatom, vagy megtartom! Szóval még sok víz lefolyik a Dunán addig! Ki tudja mi lesz....
Na egyezzetek meg btibivel. Oszt vegyel busat es tudunk komolyat menni mindenfele.. s tibor se marad le tulsagosan
Apádnak a fülit!
Kiveve a feketeket mert azok sajnos a jobboldali gyartosoron keszultek...s az elcsavarta a vázát osszerakas kozben
Nekem nem volt szerencsem xx et probalni de a zx14 az nagyon jo motor. Mindenkinek ajanlom
az XX után egy zzr1400-ast azért kipróbálnék.
Nekem igazán bejönnek ezek a bálnák
Igy igaz. Kiprobalnam en is ha a yamaha nyomna egy burkolt sporttura erogepet.
Melyikre gondoltál?
ez van fent a hahun is
tudod,hogy nekem is volt
és a fazer valóban finom technika...
csak még azt az erőgép-dizájn kombót nem gyártotta le ami nekem tetszik