Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Metzeller roadtec Z6 van fent hát mit is mondja tartósnak tartós de úgy nyikorog 20 fok alatt mintha valami 100éves lenne, ja és csúszkál is.
Én most két gumi között vacilálok.
Michelin pilot power 3 vagy dunlop sportsmart 2.
A választás oka az hogy kisebb túrákat megyek és inkább csak hétvégi egynapos csapatások vannak.
Árban benne van egy átfényezés!
Ezen ne múljon a boldogságod!
De kék!
Én tudom.
Az enyém csak kettő és fél! Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
djtoci telószámát nem tudja valaki?

Idén már nem! Továbbra is két modell között vacilálok. Nehéz döntés, úgy, hogy nem akarok közel 3 millát fizetni motorért.
Nekem meg ledarált vágott slick. Az még kiválóbb.
Nekem ilyen volt fent! Kiváló gumi, csak ajánlani tudom!
Ja a Schubert a felnyithatos sisakok kiralya.
Mi csak infot adunk,tudasunk,tapasztalatunk alapjan. Egy gumi 2-3 evet is kibir,ezert senki se ismeri a teljes palettat. A Michelin biztos jo gumi. A Bridgestone is. A Metzeler is. A Continental is. A Dunlop is
Azt hiszem a MICHELIN PILOT ROAD2 2CT választom!
vagy michelin pilot road 3-at?
Köszi ezt a kimerítő választ!
Kibogoztam!
Nekem van Spool codurám és HJC zárt sisakom!
Mugen Race 2 részes bőrön gondolkodom és most láttam, hogy Schubert C 3 sisak akció van ami 130.000 huf!
Erre gondoltam!
Gumin nem spórolnék az biztos!
Tehát akkor pirelli angel-t kell vennem?
Nekem pilot road 3 van,szerintem nagyon jó!
Ja,60 volt a pár...
Ja,gumi. Pirelli Angel ST vagy GT tuti tipp. En parban veszem(paros akcio) es ujat. A fos gumi es a szuper kozott van 20-30 000 Ft. Ennyiert minek kockaztatni? A Pirelli 60-65 000 Ft parban. Ez egy jo felso-kozep kategoria. Az ennel tapadosabb az jobban is fogy. Vegsosoron ahhoz,hogy a kulombseget erezd,eleg komoly tempot kell menni. Tehat nem nagyon van ertelme mas kategoriat venni. Nem szoltalak le vele!
Udv a fedelzeten. Ruha: nagy tempos motorozashoz kell a bor. A ketreszes csak nyug,ha motorozni akarsz benne(kivetel WC). Most vagyok tul egy Europat atszelo borruha vasarlason. Nem egyszeru. Ami fontos: ne szoritson,ne akadalyozzon a mozgasban. Pokolla valik a motorozas egy kicsi,vagy nagy,vagy merev,vagy rad nem passzolo borruhaban. Ha probalod,akkor feltetlen ulj benne motorra es olyasmire,mint az XX. Motoros pozban kell jonak lennie. Kulonben most vegyel,mert le vannak ertekelve. A textil sokkal egyszerubb tema es olcsobb is. Csak! Ha tempozni akarsz(200 folott),akkor felfujodsz,mint a lufi. Rangat,dobal. Befosol. Nekem mar van mindkettobol.
Sisak: A felnyithatos hasznalhatobb,de kompromisszum itt is van. Lehet benne cigizni,enni,inni. Bemehetsz benzinkutra fizetni. De nagyobb a heja. Felnyitva szellozik,de belemegy a bogar. A zart sokkal pontosabban illeszkedik. Ebbol is van mindketto.
Vegezetul. Szart,olcsot ne vegyel semmibol. Univerzalis nem letezik. Mindennek megvan az elonye-hatranya.
Arak: Berik (kozep kategoria) egyreszes borruha learazva(220 000-rol) 125 000 Ft.
Shoei Neotec felnyithato sisak(premium kategoria) 140 000 Ft
HJC zart sisak(kozep kategoria) 45 000 Ft.

Na ezt bogozd ki. En el vagyok vele,vagy 30 eve!
Én PR3-at, igaz az első garnitura... de sztem marad is, mert ezt sem sikerült még zavarba hozni, se száraz se vizes úton
Sziasztok!

van egy XX-re való doboz tartó konzolom platnival (Kappa),ha valakit érdekel jelezze itt. (árat kitaláljuk) 2006-os XX-en volt.

üdv:Zoli
Én most a Pirelli angyalkáját koptatom,már a második garnitúrát!
Ez eddig jól vizsgázik!
A francnak az a sok ruha... csak eltakarja ezt a műremeket
Sziasztok!

Kisöpörtem a garázst, fater motorjáról maradt egy balos XX kipufogó, amire már nincsen szükségünk. Karburátoros modellekhez való (1997-1998-as évjárat). Az injektoros modellekre (1999 és azutáni évjárat) is egy az egyben fel lehet tenni, de nincsen benne katalizátor! Ára 10ezer HUF lenne. Elérhetőség az adatlapomon.
Húúúúú köszi mindenkinek a hozzászólást!
Jó a fórum!
Amint meglesz a "madárka" rakok fel képet róla!
Milyen guma lesz jó rá ami tartós és nem annyira sz@r!?
Keménynek kell lenn,i használni amit a japók feltettek