Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rég volt szép volt,tán igaz se volt!
Légy üdvözölve köztünk!
Ha még gyári,akkor mikor megszólal (ez olyan 17-20 ezer között szokott eljönni)!
Mintha 3-4 ezernél hallanám, de nem 100% hogy az... majd a doktorbácsi megmondja szerdán, amikor megkapja a fém fékcsövet :)
Hello!
Nekem emlékeim szerint az elsőt úgy 36-40 ezer km-nél kellett cserélni. De várd meg míg 5-6 ezres fordulatnál is hallani, elég akkor.
Jó kis találkozó lehetett
Nem biztos, hogy zörögni fog. Az én XX-em 2005-ös, közel 60e km van benne, még nem zörög a vezérmű lánc. Minden tökéletes rajta. Hasonlít a tiedre.
De itt is voltunk páran!Haya vs. XX
Szerintem hangosabbak is voltunk!
Sziasztok!

Néhány hete én is csatlakoztam ide, biztosan fogok kérdezősködni a tél folyamán.
Vezérmű lánc feszítőt ki mikor cserélt?
A vas 2003-as és gyönyörű állapotban van (Hajdúböszörményből hoztam).


Íme:
Szervezd meg!
Én már felhagytam a túrák szervezésével jó két éve!
akkor lassacskán aktuális lenne
Inkább költöznék mint autókázzak,motorozás helyett!
Terveimben is van Grönland!
Jó pár évvel ezelőtt kb.6-éve volt egy XX-tali!
Valamikor régen volt egy,Szarvason...
Sziasztok Srácok!

Amennyiben valakit érdekelne,van egy Givi 248F típusú doboztartó konzolom eladó. Egy "szezonocskát" használtam a motort külföldön de mivel az éghajlat adottságai nem igazán teszik lehetővé a nagy túrákat (számomra legalábbis) így megváltam a kicsitől. A tartó szinte új,úgy gondolom féláron 8000ft-ért valaki nagyobb hasznát venné mint hogy itt álljon nekem. :)
Volt már valamikor fórum találkozó?
Látszik hogy nagyon rossz az idő mert mindenki itt van a fórumon.
Légy üdvözölve itthon!
Tudom miről beszélsz,sok időt töltök külhonba,meg Osztrák cégnek is dolgozom már több mint tíz éve!
És csodálkozunk,hogy mindenki kimegy kis országunkból,oszt ha véletlenül haza esik,siet minél hamarabb vissza!
Szegyen gyalazat. Hetfon ertunk haza Hollandiabol.Mikor utazom a Szamos folyo kompjan,ranezek a vezetore es mondom a fiamnak hogy: Te 22 ora alatt 50 evet mentunk vissza. Hat ez van. Adott szo nulla. Mindenki hazudik es senki se hiszi el amit mondok. Bezzeg ha szivatasrol van szo,akkor semmi se szamit. Arra volna energia. Ez is egy csodkozeli maszek vizsgaallomasos,de ezt a KPN hez kell vinnie. Felezodik a le. Tele a tokom!
Ez van Magyarország!
Nagyon rendes toled,hogy felajanlod a segitseged. Tenyleg jol esik. Remelem,hogy megoldodik a dolog nelkuled is. Te tul messze vagy sajnos. A forgatokonyv szerint elhozzak onnan. Elviszik a KPM vizsgara. Letaroljak a Honda Szasz-nal. A nejem elintezi a tobbit. Aztan ha ujra hazajovok,akkor hozza a rendszamot,a motorosruhat es hazaviszem. Hetfon leadtam ennel a szarhazinal. Azota ott all az udvaron. Azt mondja,hogy o senki kedveert nem ul motorra esoben. Mondom penzert es nem szivessegbol,ugye? Erre:volt fontosabb dolga is! Tele a repam az ilyenekkel. Sajnos hemzsegnek,annyi van beloluk. Bezsakolja a munkat,aztan ha eppen raer es mar nincs penze se,akkor megcsinalja. Az anyjat is megigeri. Belehazudik az ember pofajaba. Mikor rapiritasz,akkor a szeme se rebben. Szep emberek? Megyek Gyalra!
Akkor amit javasoltam oszt gyííííííííííííííí!
Ne viccelj nincs miért sértődnőm. Igaz idén csak 12000km mentem a csutkával. De volt idő mikor 53000km mentem a csutkával 3év alatt. Ebben sok európai ország volt.
Igen..