Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Köszönöm a tippet! Őt megtaláltam a hirdetések közt is. Már fel írtam a számát.
Szia keresd atix-et
Köszönöm!
Itt érdeklődnék például.
Sziasztok!

Nagyon nagy segítség kellene!
Kollégám sajnos elesett 1996-os évj CBR 1100XX motorjával. Szerencsére nem lett baja. Alkatrészeket keresünk hozzá. Legfőképpen vízhűtő, oldalsztender és bal lábtartó konzol. Sajnos nem tudom hol kinél lehet beszerezni korrekt áron. Esetleg bontók és elérhetőségei? Vagy valakinek feleslegessé vált alkatrészek.

Köszönettel Zsolt
Köszönöm neked is!
Valószínűleg a bon jovi lesz a befutó,bár én mintha elektromos gitárra emlékeztem volna!De hát rég volt már,jó 25-éve!
Nem baj!
Már én is feladtam!
Probalok a sok jotanacsert en is segiteni amiben csak tudok. De ez mar kimeriti a baratsag fogalmat. Szinte egesz delutan a Youtoube-on logok. Meghallgattam vagy szaz jajgatos,nyekergos,duffogos szamot. Illetve,hogy pontosabb legyek,belehallgattam. Milka csiplek,de mostmar befejeztem. Miert nem egy Harangozo Teri szam jutott eszedbe. Mar regen tul lennenk rajta.
Tudom Főnök! De egyedül nyomja, meg sivatag, meg gitár. De amíg nincs dúdolós videó, addig ez csak tippelgetés lesz.
És közben csettingethetne az ujjaival...
Talan segitene,ha nehany dallamot elfutyulnel belole
Slash csak a kápolna előtt vonaglik...
Ezt már más írta,hogy korábbi lehetett!
Bár az akkori music tv-n ment!
Legalábbis ha jól emlékszem!
Az meg anno nagy részt a slágereket nyomta!
Amerikai vagy európai csapat?
Biztos '88-'90-es időszak?
Lehet korábbi, csak te ekkor hallotad?
Zenebutik?
No az lehet!
De én katona idő alatt hallottam 88-90-között!
Kizartnak tartom,hogy nincs fennt. Esetleg az evjarat nem stimmel. Sok sok slager 10 evvel kesobb lett nalunk sikeres.
Arra emlékszem hogy egy elektromos gitáron játszik a srác!
Először az AC/DC re gondoltam,de nem találtam meg így!Aztán Europe,meg ami már eszembe jutott mindent megnéztem,végig hallgattam!Élek a gyanú perrel,hogy nincs fent a neten az a klipp!
Dúdold el, és a felvételt dobd fel a jutúbra. ;-)
Guns & Roses (November Rain), esetleg Bryan Adams,... Esetleg a stílust megírhatnád.
Tord a fejed. Evszam? Zenei stilus? Azert ezekre biztos van valasz. Arab zene,country kilove?
A dallama a mai napig itt cseng a fülembe,de semmi több!
Az a baj hogy nem tudom,mint már írtam!Ha tudnám nem keresném már hónapok óta!
Gondolhatod ha többet tudnék leírtam volna!Nem?