Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mai árfolyamon a dollár 227*560 az 127.120ft ehhez jön a 27%áfa és a 2% vám az 36834ft együtt az összesen 163984 ft
Nekem száz alatt maradt
plusz vám és máris 150ezer
Megnéztem, postával együtt 560USD volt a pár. Mondjuk akkor ha jól emlékszem 180 körül volt a dollár...
Akra, Yosi aranyárban van nem is tudom mennyi de szerintem 150-től mondjuk cserébe van benne E betű!
Ebay-ről lettek rendelve, Ámerikából. Itthon én sem találtam, szerintem még kapható :)
Szép!
Ha valahol látsz párban hasonló Yoshimura dobokat szóljál! Köszi!
csini lett
Motorátalakítás első része kész. A kép kicsit csal, nem ilyen sárga, hanem arany színű a kerék és a telóház is...
Nekem már olyan izzó van benne!
Viszont ha lesz menetfényem akkor az külön kapcsolós lesz h egyszerre ne működjön a kettő mert ugye az tilos
Olvassatok májusi Superbike magazint (angol kiadás). Aki nem tud angolul, vagy lusta olvasni, az nézegetheti a képeket
Engem speciel idegesít, hogy ráadom a gyújtást, aztán már világít a tompított. Persze indítózáskor minden egyes alkalommal elveszi tőle az áramot, amit az álmoskönyv szerint nem nagyon komálnak az izzók. Addig nem is rakom be az Osram X-Racer izzókat, míg nem lesz másik kormánykapcsoló
Tervben van nálam is vmi hasonló!
Igen, de csak addig, míg nem szerválok egy régebbi típusú, karburátorosról származó jobbos kormánykapcsolót
Jár hozzá nagyon spéci bepattintós keret. Nálam a helyzetjelző madzagjáról kapja a delejt.
A tompítottal együtt világít gondolom
Köszi!

Mivel raktad fel?kétoldalú ragaccsal vagy csavar ilyesmi?
Simán rákötötted az akksira?
Hali,

A napfényes Ukrajnában vettem, anno vmi brutál jó áron. Olyat kerestem, ami nem ívelt, és felszerelhető full vízszintes felületre.

Nagyon faszán viágít - autópályán fénykürt nélkül is már jóval előttem húzódnak az autók külső sávba
Felszerelés helye a képen látható.
Szia!

Amit hirdettél menetfényt hol sikerült venned?
Hová tetted fel a mocira, esetleg ha tudnál fotót mellékelni!
Köszi!
Nem téged akartalak bántani. Csak a tengernyi fényszórókat illetően nekem mindig a kamionok ugranak be elsőre
Óvatosan a jelzőkkel!
Szerintem is, esetleg taxis, nekik ilyen a lelkük!
Hiányolom róla a MIG-21 leszállófényeit
vagy elmebeteg
Szerintem raliautó pilóta a tulaj. Vagy kamionsofőr