Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a visszapillantó tükröt szeretném állítani,kell valamilyen csavart lazítani?
És esgy másik,szeretném a rugózást puhává varázsolni,erre hol an lehetőség?
Köszönöm :)
Milka leírta!
Ja és ne oldal sztenderen!
Csak vissza kell dugni!
Nem becsavarni!
sziasztok! olaj cserét csináltam a motoron,hogy kell ellenőrizni az olaj szintet a nivót becsavarva vagy csak vissza dugva? ja kicsit behoradt a szürő ahogy vissza csavartam és meg huztam a lánc kulcsal, az nem gond?
Magyar hangja: akinek kényelmes a SHOEI, annak az ARAI nem jó a fejére, ennyi. Egyéb márka nálam pl. nem jön szóba. Egyszer felpróbáltam egy C3-as Schuberth-et - olyan szinten szigetelt, mintha víz alá merültem volna, vagy 3M füldugó lett volna a fülembe Nálam a bevált konfig: egy jól szellőző bukó, ami emiatt lehet kicsit zajos is + Alpine füldugó
Nekem Arai "fejem" van!
Ezt még így nem hallottam! És akinek Shark vagy AGV kalapja van?
Sziasztok! Egy motorszerelő barátom megválna a Feketerigójától. Keressétek bátran, alkalmi vétel. . Infó, képek: http://www.kepesmotor.hu/honda...
Állítólag az embernek v. ARAI v. SHOEI "feje" van Nekem az eddigi összes SHOEI bukóm (XR-1000 / Multitec / XR-1100) hibátlan volt ergonómiailag, ezért is maradnék márkahű
az is nagyon szép
Egy fekete SHOEI NXR-t szeretnék helyette. Schuberth nem tetszik
megvan már az utódja?
mit szeretnél?schubertet?
Sziasztok,

Eladóvá vált SHOEI XR-1100 típusú sisakom. Szín: Wine Red. Méret: L. Ár: 40 000Ft
Így már értem!
Nem tudom hol készült,de hogy őszinte legyek nem is nagyon érdekel!amíg azt tudja amit leírtam,addig tőlem Újkaledóniába is gyárthatják!A Kínai gumikról meg annyit,nekem a nagy vason is az van a húzón,és semmi gond vele,pedig ritkán megyek a megengedett súllyal.
Mert ki lettek okosítva!
Ez is olyan lesz nem sokára,mint a mennyi KM van benne (autó,motor)...
Nem tudom!
Köztudomás,hogy a gumik az életük utolsó szakaszában,mikor már csak olyan 30-40%-ak gyorsabban kezdenek el kopni.De szerintem is az a 15-ezer talán elérhető lesz!Ha valaki állandóan egy személlyel megy ilyen gumival,és vigyáz egy ici-picit akkor simán elérhető a 15-ezer,de akár a 18-20 ezer is!
Egy ...még föl nem szerelt gumiabroncsot 5 évig lehet ÚJ abroncsként "HIVATALOSAN" értékesíteni.Erre jogszabály nincs.....egyelőre. El lehet utána is adni.....van aki szól a vevőnek és van aki nem..
Az emberek 99 % már azzal kezdi nálunk, hogy "mikori gyártású" az abroncs....akár használt akár új-ról beszélünk...
Gumiabroncsnál 5 év,bocs!
A HTA tagcégek gyakorlata szerint 5 évnél idősebb új gumiabroncsokat nem szoktak értékesíteni, általában a legtöbb értékesítésre kerülő abroncsot az aktuális vagy az azt megelőző évben gyártották, ritkábban két évvel korábban. Az 5 évesnél fiatalabb gumiabroncsok teljes értékű termékként forgalmazhatóak, az 5 évnél idősebbeket szokták már olcsóbban árusítani a kereskedők.
Nem akarok kötözködni,de ez milyen jogszabályban van leírva?
Mármint a gumit kérdezem hol gyártották.Mert a haveromét azt kínában.A cégünk is gyárt kínában légrugót ugyan azzal a technológiával mint idehaza, de igazi fos az övék.Még jó,hogy nálunk minden szart el lehet adni.Ismerősöm vett a kocsijára vadonat új gumit amit DOT szám szerint is 9 éve futóztak.Volt ám döbbenet az arcán mikor tájékoztattam róla.Hivatalosan gumiterméket,bukósisakot a gyártástól számított 2 éven túl forgalmazni tilos.Nálunk is összevágjuk őket.
akkor 15ezret lazán elmegy szerintem
Megoldódott!
Valakinek nincs otthon elfekvőben egy "S" méretű zárt sisakja!
Csak olcsó érdekelne Max:5-8 ezer pénz.